instax SQUARE SQ20

Publikováno: 25. září 2018 | autor Redakce
instax SQUARE SQ20

Nový hybridní instantní fotoaparát populárního čtvercového formátu! Vytiskněte si ty nejlepší momenty a užijte si dynamické fotografie s novými funkcemi.

FUJIFILM představuje nový přírůstek do řady instax – fotoaparátů pro okamžitou fotografii, které umožňují tisk fotografií ve chvíli, kdy byly pořízeny – instax SQUARE SQ20 (SQ20) kompatibilní s instax filmem čtvercového formátu.

SQ20 má širokou škálu funkcí jako je například režim zachycení pohybu, se kterým dokážete jednoduše vytisknout ty nejlepší momenty pohybujících se objektů nebo zpracovat dynamickou fotografii.

SQ20 nabízí širokou škálu funkcí, díky nimž si užijete jak fotografování, tak následný tisk snímků. Jako nadstavba normálního focení přichází funkce zvaná Motion Mode, která vám dovoluje pořídit video (max 15 sekund), použijte zadní ovladač a jednoduše tak vytiskněte ty nejlepší momenty pohybujících se objektů, což je něco, co bylo dříve velice těžké udělat. Funkce Time Shift Collage dokáže vyfotit 4 snímky v různých časech do jediné fotky. Stačí jen jedno zmáčknutí spouště.

Speciální filtr zvaný Sequence dokáže vytvořit dynamické a zasněné snímky, a to díky přidání sekvenčního efektu. Fotoaparát má jako první v celé instax řadě funkci zoom před samotným pořízením snímku. Dále také nabízí zrcátko na pořízení selfie. Jako hybridní instantní fotoaparát je vybaven digitálním obrazovým senzorem a digitální technologií zpracování obrazu. Tento fotoaparát vám umožní si vybrat ty nejlepší snímky před samotným vytisknutím anebo vylepšit vaše snímky díky přednastaveným filtrům.

K dispozici jsou dvě barevné varianty – matně černá a béžová. Design kroužku objektivu a okolí kroužku připomínají vlnky. Díky tomu se fotoaparát velice dobře drží, ale zároveň mu dodává současný designový prvek.

Hlavní funkce

a) Focení přes LCD displej, kde si můžete přímo vybrat vaše nejlepší snímky před jejich vytištěním

b) Pohybující se objekty se dají jednoduše zachytit a dynamické fotografie následně vytisknout

  • Frame Grab

Pořízením videa (max 15 sekund) a použitím zadního ovladače vám fotoaparát umožní jednoduché vytištění pohybujících se objektů, které je obyčejně velice těžké zachytit.

  • Time Shift Collage

Tato funkce dokáže vyfotit 4 snímky v různých časech do jedné fotografie, stačí jen jedno zmáčknutí spouště.

  • Speciální filtr “Sekvence”

Tato funkce umožňuje pořizování dynamických a zasněných snímků, kde je možné přidat sekvenční efekt.

c) Užijte si úpravu videí ale také fotografií přidáním efektu filtru

d) Dvojitá expozice a režim Bulb

Fotoaparát má speciální režimy snímání jako je dvojitá expozice, která dokáže zkombinovat dva snímky do jednoho dvojím zmáčknutím spouště. Funkce Bulb se zase hodí pro noční focení a focení pohybu světla.

e) Další funkce

  • 4.0 x digitální zoom

Fotoaparát má jako první v celé instax řadě funkci zoomu před samotným pořízením snímku.

  • Selfie zrcátko

Zrcátko na pořízení selfie umístěné po straně objektivu vám dovoluje si zkontrolovat záběr snímku ještě před jeho vyfocením.

f) Stylový a sofistikovaný design

Více informací naleznete přímo zde.

Právě vychází
fv02-24-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.