Huawei Watch Ultimate: Hodinky pro ty, co se nebojí výzev jsou konečně tady!

Publikováno: 14. dubna 2023 | autor Redakce
mkt-colombo-creative-shot-1-en-hq-jpg-20230301.jpg

Společnost Huawei na český trh oficiálně přináší snad nejvíce očekávané chytré hodinky Huawei Watch Ultimate. V těchto hodinkách se propojují nejnovější inovace a funkce s luxusním designem.

Poprvé byly chytré hodinky zasazeny do kovového pouzdra ze zirkonové slitiny, díky kterému jsou silnější a odolnější než běžné hodinky. Speciální konstrukce navíc umožňuje potápění do hloubky až 110 metrů.

Neodolatelný design

Pouzdro hodinek Huawei Watch Ultimate bylo vytvořeny ze zirkonové slitiny. Je to zcela poprvé, co se tento materiál, standardně používaný pouze pro klasické luxusní hodinky, použil při výrobě chytrých hodinek. Díky tomu se mohou pochlubit elegantním vzhledem, který uspokojí milovníky módy a praktičnosti. Díky němu jsou 4,5krát silnější a 2,5krát tvrdší než z nerezové oceli. Vydrží tak v extrémních podmínkách při náročném sportu a zároveň vypadají skvěle i na luxusní večeři či na schůzce. A to i díky vkusným barevným variantám.

mkt-colombo-creative-shot-1-en-hq-jpg-20230301.jpg

Modré provedení Voyage Blue ztělesňuje sílu divokých moří. Černá verze Expedition Black srší odvahou a sebedůvěrou. Propracované ciferníky ukazují čas ve 24 časových pásmech, což obchodníkům výrazně usnadňuje sledovat čas bez zbytečného počítání, ať už jsou kdekoli. Mezi ciferníky lze přepínat podle potřeby. Na sport se hodí funkční a na schůzku zase designový.

Díky tenkému a flexibilnímu AMOLED panelu s vysoce pevným safírovým sklem jsou Huawei Watch Ultimate odolné vůči opotřebení. Řemínek u barevné varianty Voyage Blue je vyrobený z tvrdé titanové slitiny, která má dvojnásobnou odolnost oproti nerezové oceli a je mnohem lehčí, navíc je v balení přidán řemínek z hydrogenované nitrilové pryže (HNBR). 3D otočná korunka, funkční tlačítko a tlačítko Assist napodobují designový styl tradičních hodinek, ale ukrývají spoustu chytrých funkcí navíc.

mkt-colombo-creative-shot-2--en-hq-jpg-20230301.jpg

Potápění až do hloubky 110 metrů

Patentovaná voděodolná konstrukce s 16 strukturami umožňuje odolat extrémnímu tlaku v hloubce. Hodinky mají certifikát ISO 22810 na voděodolnost a testy potápěčského vybavení EN13319. Při ponoření do hloubky 110 metrů vydrží 24 hodin.

Uživatelé si mohou vybrat ze čtyř režimů potápění: rekreační, technické, volné a měření nastavení volného ponoru. Data jsou sledována pomocí Bühlmannova dekompresního algoritmu, díky kterému uživatelé dostávají návrhy a upozornění v reálném čase. Lze také nastavit více než 20 připomínek, které potápění ještě více zjednoduší.

czech-mkt-colombo-kv-horizontal-cn-hq-psd-rgb-20230302.jpg

Režim Expedice potěší milovníky přírody

Příroda poskytuje klid, ale zároveň je plná nástrah a překážek. Pobyty v přírodě mohou trvat několik dní, a to vyžaduje dlouhotrvající výdrž baterie hodinek. Huawei Watch Ultimate nabízí zcela nový režim expedice, který uspokojí milovníky outdooru. Díky perfektně vyvinutým funkcím pro určování polohy podporují profesionální zobrazení dat z venkovního průzkumu, měří kyslík v krvi a zaznamenávají pohyb uživatele.

Komplexní sada pro sledování zdraví

Huawei Watch Ultimate umožňují uživatelům vylepšenou analýzu EKG s certifikací CE MDR, upozorňují na nepravidelný srdeční tep, přesně screenují rizika arteriosklerózy, měří SpO2 (okysličení krve), sledují spánek a měří stres. Díky tomu se mohou uživatelé spolehnout, že se jim dostává nejkomplexnější a nejprofesionálnější sady zdraví od Huawei.

mkt-colombo-creative-shot-1-en-hq-jpg-20230301.jpg

Aby uživatelé mohli mít hodinky na ruce celý den, mají uzpůsobenou výdrž baterie, která umožňuje běžné používání až 2 týdny v kuse. Naplno se nabijí do 60 minut. Samozřejmostí jsou chytré funkce jako Bluetooth volání, rychlé odpovědi, přehrávání hudby, nastavení notifikací a širokou kompatibilitu napříč různými smartphony Android i iOS.

Doporučená maloobchodní cena černé varianty Expedition Black je 17 999 Kč, verze Voyage Blue se prodává za 21 999 Kč.

Právě vychází
fv05-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.