Huawei Watch GT 4: chytré hodinky propojující technologie a styl přichází na český trh

Publikováno: 6. října 2023 | autor Redakce
mkt-watch-gt-4-lifestyle-shot-41mm-white-01-en-jpg-hq-20230825.jpg

Dlouho očekávané hodinky z řady Watch GT, Huawei Watch GT 4, jsou konečně k dostání. Horká novinka přináší špičkový design, pokročilé funkce zaměřené na zdraví a fitness a dlouhou výdrž baterie.

Již od prvního modelu dostává řada Huawei Watch GT svého jména. Zkratka „GT“ je odkazem na vysoce výkonné a luxusní auto Grand Tourer, jehož jméno se postupně stalo synonymem pro design, dobrodružství a odolnost.

mkt-watch-gt-4-lifestyle-shot-46mm-grey-01-en-jpg-hq-40230825.jpg

A přesně tyto aspekty má i řada hodinek Huawei Watch GT. Ta se vyznačuje stejně průlomovými a nadčasovými vlastnostmi, jako jejich jmenovec a neustále představuje vysoce spolehlivé a výkonné chytré hodinky. Nejnovější Huawei Watch GT 4 i nadále pokračují v tomto duchu a přichází s inovativním designem a vylepšenými funkcemi pro zdraví a sport.

Propojení tradičního řemeslného zpracování s moderními prvky

Nové chytré hodinky Huawei Watch GT 4 oproti předchozím zařízením řady Watch GT představují odvážný krok vpřed v oblasti módy a přichází s vynalézavými a stylovými prvky. Hodinky přichází ve dvou designových variantách – Huawei Watch GT 4 46 mm v nápaditém osmihranném designu se silným a robustním zevnějškem a Huawei Watch GT 4 41 mm v elegantním a minimalistickém designu připomínající luxusní šperk.

mkt-watch-gt-4-创拍-46mm-棕皮-en-jpg-hq-20230818.jpg

Hodinky Huawei Watch GT 4 vynikají především svou nadčasovostí, díky čemuž se hodí k různým stylům, osobnostem či příležitostem. Dostupné jsou celkem v 7 barevných variantách. Nadšenci do robustnějších hodinek si mohou k 46 mm ciferníku vybrat nadčasový ocelový či hnědý kožený řemínkem. Na výběr mají i stylový model Rainforest v zelené barvě či klasický černý gumový řemínek.

Menší model hodinek s velikostí ciferníku 41 mm, který je určený spíše na dámské zápěstí, nabízí dvoubarevný řemínek Piano Key, elegantní zlatý milánský náramek nebo klasický bílý kožený řemínek. Každý uživatel si najde to své, přesně dle svého stylu. Navíc si může hodinky dále personalizovat, například změnou ciferníku. Na výběr jich je z více než 25 000 a jsou volně dostupné v galerii.

mkt-watch-gt-4-41-mm-product-image-silver-04-en-hq-jpg-20230727.jpg

Nové zdravotní funkce pro ještě lepší monitoring zdraví

S cílem poskytnout uživatelům ty nejlepší zdravotní funkce pracuje Huawei na neustálém zlepšování a vývoji vlastních technologií. První technologie Huawei TruSeenTM 1.0 byla uvedena v roce 2016, v následujícím roce společnost vyvinula vlastní senzorové řešení, které umožňovalo podporovat šest typů dynamického monitorování srdečního tepu. V roce 2018 přidal TruSeenTM 3.0 24hodinové monitorování srdeční frekvence. V roce 2020 byl do TM 4.0 implementován vysokovýkonný snímač EKG. TruSeenTM 5.0+ poskytl vylepšenou přesnost detekce a podporu více zdravotních výzkumů a hodnocení rizik. Nejnovější verzí je TruSeenTM 5.5+, kterou disponuje novinka Huawei Watch GT 4. Tato verze pohání i nové funkce, jako je správa menstruačního cyklu (Menstrual Cycle Management 3.0), či monitoring dechu během spánku.

mkt-watch-gt-4-41-mm-product-image-white-02-en-hq-jpg-20230727.jpg

Huawei již více než 8 let prostřednictvím kumulativního výzkumu a vývoje pracuje na vylepšování technologie sledování srdce TruSeenTM 5.5+, která zahrnuje vícekanálový algoritmus pro vylepšení signálu. Díky tomu uživatelé získají o 30 % přesnější údaje o svém srdečním zdraví.

Novinka přichází také s vylepšeným TruSleepTM 3.0, který uživatelům poskytuje lepší povědomí o spánkových cyklech a spolu s funkcí monitoringu spánku jim dopomoct k úpravě jejich spánkových návyků. To zahrnuje i funkci Sleep Breathing Awareness která snímá nepravidelnosti dýchání během noci. Watch GT 4 také vynikají vylepšenou správou menstruačního cyklu 3.0, která analyzuje a snímá fyziologické ukazatele uživatele, jako je tepová frekvence během spánku, tělesná teplota, frekvence dýchání a další, aby bylo možné předpovídat menstruační cyklus. Tato technologie dosahuje v predikcích prvních menstruačních dnů o 15 % větší přesnosti než běžné chytré hodinky v tomto odvětví. To ocení zejména ženy, které se potýkají s méně pravidelnými cykly.

Dostaňte ze sebe to nejlepší, díky novým sportovním funkcím

Chytré hodinky Huawei Watch GT 4 posouvají zážitek ze sportování na novou úroveň a představují uživatelům nové funkce, které je budou motivovat k lepším výsledkům. Hodinky přichází s vylepšenou funkcí Activity Rings, která uživatelům zobrazuje denní statistiky jako jsou spálené kalorie, délka cvičení či aktivitu ve stoje.

mkt-watch-gt-4-46-mm-product-image-black-02-en-hq-jpg-20230727.jpg

Díky tomu mají dokonalý přehled o svých denních aktivitách. Funkce navíc přichází s medailovým systém, který uživatele oceňuje za dosažení nových sportovních milníků a rekordů. To uživatele motivuje k uzavření všech tří každodenních kroužků. Kromě toho mají přístup k více než 100 sportovním režimům, včetně populárních sportů jako je Padel a dokonce i E-sports. Zůstat aktivní nebylo nikdy jednodušší.

Huawei Watch GT 4 jsou prvními chytrými hodinkami společnosti Huawei, které představují aplikaci pro správu kalorií s názvem Stay Fit. Aplikace využívá zdravotní údaje v reálném čase, čímž uživatelům pomáhá zvládat jejich kalorický příjem a poskytuje jim doporučení, která jsou na míru přizpůsobená jejich potřebám.

Díky vylepšenému dvoupásmovému pětisystémovému GNSS (globální navigační systém) mohou uživatelé posunout své expediční a běžecké výzvy na další úroveň. Ten zlepšuje přesnost v určování polohy o 30 % ve srovnání s předchozími modely. A to i v době, kdy běžíte hustě osídlenými městy, kde by signál mohl být potencionálně blokován.

Pohodlný a inteligentní společník přímo na zápěstí

Chytré hodinky Watch GT 4 výrazně zlepšují pohodlí a životní styl uživatele díky chytrým funkcím, jako je příjem zpráv a rychlé zasílání odpovědí, příjem hovorů či povolení třetích stran pro přístup k hudbě, navigaci a dalším. Ještě důležitější je, že chytré hodinky poskytují uživatelům až 2týdenní výdrž baterie, čímž překonávají mnoho běžných chytrých hodinek.

mkt-watch-gt-4-46-mm-product-image-grey-02-en-hq-psd-rgb-20230906.jpg

Pro ty, kteří se obávají, že přijdou o všechny tyto zajímavé funkce, je dobrou zprávou, že Huawei Watch GT 4 lze spárovat se zařízeními iOS i Android. Zároveň zajišťují, že vaše data jsou vždy chráněná, což uživatelům dává pocit jistoty. Huawei Watch GT 4 jsou již k dostání na českém trhu.

Právě vychází
fv07-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.