HUAWEI nova 10 SE – ikonický design a 108Mpx fotoaparát

Publikováno: 1. prosince 2022 | autor Redakce
nova-10-se-starry-black-.jpg

Novinka od společnosti HUAWEI zdědila ikonický design Star Orbit, který můžete dobře znát i z předchozích modelů telefonů řady HUAWEI nova. Prvotřídní fotoaparát nabízí rozlišení 108Mpx  a pokročilé technologie pro mimořádně kvalitní snímky ve dne i v noci.

Telefon HUAWEI nova 10 SE se pyšní 6,67‘‘Full View OLED displejem s 90 Hz obnovovací frekvencí a až 270 Hz vzorkovací frekvencí, takže se můžete spolehnout, že váš uživatelský zážitek bude vždy dokonale plynulý.

bonnie-product-creative-shot-starry-black-jpg-16-9-20220930.jpg

Kromě toho smartphone podporuje rychlé 66 W nabíjení SuperCharge a příjemně překvapí i kapacitou baterie 4500 mAh. Operační systém EMUI 12 nabízí chytré, intuitivní, bezpečné a interaktivní prostředí pro každou příležitost.

Známý design v novém provedení

HUAWEI nova 10 SE zdědil ikonický design kroužku Star Orbit, který známe už u předchozích modelů nova, tentokrát však s novým prvkem, a sice dvěma kroužky, které modul decentně zdobí.

Dalším výrazným designovým prvkem telefonu je povrchová úprava jeho zadního krytu, vzniklá speciální technologií broušení, která vytváří matný povrch připomínající krystal.  Povrchová úprava zaručuje odolnost proti každodennímu opotřebení, poškrábání, otiskům prstů, šmouhám nebo třeba vodě. Na výběr máte ze dvou výrazných barevných provedení, Starry Black a Starry Silver, z nichž každá vyjadřuje odlišný osobitý styl.

bonnie-product-creative-shot-starry-silver-jpg-16-9-20221013.jpg

Fotografie plné možností

Řada HUAWEI nova vždy vzbuzovala pozornost svými technologiemi pro mobilní fotografování. Každá z nových generací telefonů vždy přicházela s významnými pokroky, na což navazuje i nova 10 SE se svým fotoaparátem s 108Mpx rozlišením, širokou clonu f/1,9 a algoritmem Multi-frame fusion, který zaručuje všestranné použití v různých podmínkách. Bez ohledu na to, zda fotíte v dobře nebo špatně osvětleném prostředí, v interiéru nebo exteriéru, může si být jisti, že nova 10 SE vždy doručí skvělý výsledek.

To ale nejsou jediné vlastnosti, které fotoaparát nabízí. V režimu High-Res Shot dokáže smartphone zachytit portrétní snímky s vysokou ostrostí i po přiblížení. Dále je vybaven 8Mpx ultraširokoúhlým zadním fotoaparátem, který umí zachytit až 112° zorné pole a 2Mpx makro fotoaparátem, který umí zobrazit zcela novou úroveň detailů.

bonnie-id---jpg.jpg

Nechybí ani 16Mpx širokoúhlý přední fotoaparát, který nabízí funkci zkrášlování pomocí umělé inteligence uzpůsobenou pro selfie. Snímky jsou tak krásné i při slabém osvětlení. Fotoaparát se navíc v případě potřeby automaticky přepne do širokoúhlého režimu a rozšíří zorné pole až na 90°, takže se na skupinových fotografiích všichni snadno vejdou do záběru.

Videa podle posledních trendů

Vlogy se staly jedním z nejoblíbenějších způsobů, jak se mladí lidé projevují a sdílejí svůj život. HUAWEI nova 10 SE podporuje plynulé přepínání mezi přední a zadní kamerou, čímž zajišťuje, že jsou záběry nepřerušované a uložené v jediném videosouboru. Funkce Dual-View umožňuje natáčet dva pohledy najednou, takže můžete současně zachytit scénu před vámi a současně i váš obličej.

Skvělý výkon a intuitivní bezpečné prostředí

HUAWEI nova 10 SE přichází s novou vylepšenou výdrží baterie a podporou rychlého 66W nabíjení SuperCharge. Nabití telefonu na plnou kapacitu trvá pouhých 38 minut, přičemž plně nabitá baterie následně vydrží až 12 hodin streamování videa v kuse. Pokud jde o hraní her, nova 10 SE je vybavena funkcí Touch Turbo, která zvyšuje citlivost displeje na dotyk, a vzorkovací frekvencí 270 Hz, díky které dokáže zaznamenat i dotyky více prstů současně.

bonnie-model-creative-shot-starry-silver-jpg-4-3-20220930.jpg

Nova 10 SE nezaostává ani co se uživatelského prostředí týče. Jakožto operační systém nové generace poskytuje EMUI 12 nástroje pro propojení a interakci s širokou škálou zařízení. Funkce Super Device (Zařízení+) v EMUI 12 umožňuje přetažením ikon během pár vteřin připojit telefon k jiným zařízením, od bezdrátových sluchátek přes notebook až po reproduktor.

HUAWEI nova 10 SE nabízí také vysokou úroveň ochrany soukromí. V případě, že sdílíte screenshot obrazovky, můžete zvolit AI ochranu soukromí, která automaticky rozostří citlivé informace na snímku. Ochrana soukromí je k dispozici také při sdílení fotografií, která příjemci zabrání získat polohu, typ zařízení a čas pořízení snímku. Telefon navíc dokáže filtrovat reklamy, čímž vytváří bezpečné prostředí při prohlížení internetu.

nova-10-se-starry-black-.jpg

Právě vychází
fv06-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.