Huawei Mate 20 Pro, nejvýkonnější smartphone, jaký kdy Huawei vyrobil

Publikováno: 17. října 2018 | autor Redakce
mate20pro-blue-black-front-widget-small.jpg

Huawei Mate 20 Pro, nejvýkonnější smartphone, jaký kdy Huawei vyrobil, je napěchovaný novými technologiemi!

Společnost Huawei představila nejočekávanější novinku tohoto podzimu, kterou je řada Huawei Mate 20. Pro český trh bude k dispozici pouze nejvyšší model s označením Mate 20 Pro, který nabídne řadu technických vymožeností.  Huawei Mate 20 Pro přichází s jedinečným vysoce výkonným procesorem Kirin 980 s podporou umělé inteligence, trojitým fotoaparátem na zadní straně, super rychlým nabíjením, obří baterií, displejovou čtečkou otisku prstu nebo možností bezdrátového nabíjení se schopností bezdrátově nabíjet i jiná zařízení.

Nové průmyslové technologie

Procesor Kirin 980 je jeden z nejvýkonnější procesor, který má Huawei k dispozici. Není divu, že se jím může pochlubit právě model Mate 20 Pro. Pomocí třívrstvé architektury dosáhne procesor vynikajícího výkonu. Kirin 980 je vybavený dvěma nezávislými neurálními procesory pro umělou inteligenci.

Operační systém EMUI 9.0

Jedná se o operační systém od společnosti Huawei, který byl stvořen s důrazem na uživatele. Nabídne mu přirozeně jednoduché, zábavné a konzistentní uživatelské prostředí. Nově vylepšený navigační systém, který se ovládá gesty, umožňuje ještě více intuitivní ovládání.

Leica fotoaparát

Nový trojitý Leica fotoaparát přináší unikátní způsoby zachycení životních momentů. Čočky jsou u nového modelu zajímavě uspořádány do čtverce. Novinkou je extrémní makro, kdy kamerový systém tvoří ostré obrázky objektů umístěných již ve vzdálenosti 2,5 cm od objektivu. Ultra širokoúhlý objektiv podporuje vytváření fotografií a videí v poměru 21:9 na místo běžných 16:9, čímž je možné zachytit podstatně širší perspektivu snímaného objektu.

70 % nabití za 30 minut

Huawei Mate 20 Pro se pyšní obří baterií o velikosti 4200mAh, která udrží přístroj v plném provozu po celý den a bude možné ji dobít i bezdrátově. V případě, že bude smartphone dobíjen kabelem přímo ze sítě, dosáhne přibližně 70 % kapacity už za půl hodiny. Další technologií, kterou Mate 20 Pro je zpětné bezdrátové nabíjení. To umožní plně využít vysokokapacitní baterie uvnitř telefonu a sdílet tak energii pro další přístroje, jako jsou například bezdrátová sluchátka.

Futuristický design

Nový model Huawei je zaoblený na všech osmi stranách, díky čemuž se stává neuvěřitelně pohodlným.

Telefon bude k dostání ve třech barevných provedeních - černá, půlnoční modrá a twilight.

Vynikající rozpoznávání tváře a čtečka otisků v displeji

Stačí se podívat na mobil a on se sám odemkne. Jako druhou možnost odemknutí telefonu pomocí biometrických údajů nabízí telefon odemčení otiskem prstu přímo na displeji.

Cena a dostupnost

Nový model Huawei Mate 20 Pro bude dostupný pro Českou republiku od 1. 11. 2018 za cenu 24 999 Kč.

Společnost Huawei zároveň se smartphonem uvedla i hodinky Huawei Watch GT ve verzi Sport za 5 699 Kč a verzi Classic za 5 999 Kč.


Více informací o produktech Huawei naleznete přímo zde!

Právě vychází
fv05-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.