Huawei FreeBuds 5 – skvěle padnoucí sluchátka s dlouhou výdrží

Publikováno: 28. května 2023 | autor Redakce
mkt-音频系列-lifestyle-shot-hq-mkt-freebuds5-character-white-woman2-16-9-jpg-20230227.jpg

Novinka FreeBuds 5 jsou moderní sluchátka ve futuristickém designu a ve třech barevných provedeních: stříbrné Silver Frost, bílé Ceramic White a oranžové Coral Orange.

barevných provedeních: stříbrné Silver Frost, bílé Ceramic White a oranžové Coral Orange. Na první pohled zaujmou ergonomickým tvarem, který posluchačům zajišťuje velmi pohodlné nošení. Jejich baterie vydrží až 30 hodin (s nabíjecím pouzdrem) a díky technologii Super Charge jsou plně nabité už za 20 minut.

Třídílná architektura pro lepší pohodlí a kvalitu zvuku

Většina bezdrátových sluchátek má typicky známou konstrukci, které dominuje velký náušník. Uvnitř jsou následně poskládána tak, že jejich tři základní části – reproduktor, baterie a ovládací tlačítko jsou umístěny velmi blízko náušníku. Sluchátka s takovou konstrukcí nemají dost prostoru pro instalaci rychlonabíjecího modulu do baterie a je téměř nemožné, aby byl reproduktor vybaven silným magnetickým systémem. To značně omezuje kvalitu zvuku, ale také komfort při nošení. Huawei FreeBuds 5 proto mají třídílnou architekturu, která zcela řeší tento problém.

mkt-音频系列-creative-shot-hq-mkt-freebuds5-product-orange1-panorama-jpg-20230309-(1).jpg

Reproduktor u sluchátek FreeBuds 5 je umístěn v náušníku, modul baterie ve střední části a kontrolní tlačítko na konci. Díky rozdělení umístění těchto tří částí je náušník menší, a tedy pohodlnější s lepším odhlučněním. Dostatek prostoru pro každou část poskytuje dokonalý hudební zážitek. Pro modul reproduktoru je použit obvod se dvěma magnety, který přináší vynikající kvalitu zvuku a baterie je vybavena Super Charge technologií, což umožňuje uživateli velmi rychlé nabití.

Sluchátka určená do uší většinou při nošení způsobují velký tlak a diskomfort. FreeBuds 5 jsou ale takzvaná open-fit sluchátka, která se umisťují zvenčí ušního boltce, což výrazně snižuje tlak na zvukovod. Open-fit sluchátka jsou navíc vyrobena tak, aby nechala prostor, díky kterému mohou zvukovody volně dýchat a jejich nošení je tak mnohem pohodlnější. Huawei FreeBuds 5 jsou vytvarované do křivky dvojitého C, což umožňuje přirozené vklouznutí přímo do uší. Můžete si tak být jistí, že vám sluchátka padnou jako ulitá.

mkt-音频系列-creative-shot-hq-mkt-freebuds5-character-orange-white-background-close-up-woman-panorama-jpg-20230227.jpg

Delší výdrž baterie a technologie Super Charge

V případě zapnuté funkce potlačení okolního hluku vydrží baterie sluchátek 3 a půl hodiny a 20 hodin s nabíjecím pouzdrem. Pokud je potlačení okolního hluku vypnuté, sluchátka vydrží až 5 hodin a 30 hodin s nabíjecím pouzdrem. Huawei FreeBuds 5 podporují 5C rychlé nabíjení a nabízí zcela nové řešení. Sluchátka tak mohou být plně nabitá už za 20 minut a hrát 2 hodiny už po pouhých 5 minutách.

mkt-音频系列-creative-shot-hq-mkt-freebuds5-character-white-white-background-close-up-man-panorama-jpg-20230227.jpg

Huawei FreeBuds 5 a P60 Pro si skvěle porozumí

Sluchátka FreeBuds 5 nejsou jedinou aktuální novinkou Huawei. Nedávno byla představena i nová vlajková loď z řady chytrých telefonů ze série P, Huawei P60 Pro. Nejen že má skvělý fotoaparát, ale také jde o stylový kousek stejně jako je tomu u FreeBuds 5. Telefon je inspirovaný přírodou a reinterpretuje moderní estetiku designem s texturou perly na zadní straně. Tato barevná varianta se nazývá Rococo Pearl a obsahuje přírodní minerály z perlového prášku, který vytvořil světlý a lesklý efekt s přirozenou strukturou. P60 Pro v této barvě v kombinaci s Ceramic White sluchátky budou vaší nerozlučnou dvojkou, která rozhodně zaujme svým designem.

mkt-音频系列-lifestyle-shot-hq-mkt-freebuds5-character-white-woman2-16-9-jpg-20230227.jpg

Barevnou variantu Black můžete rozzářit oranžovými sluchátky Coral Orange. Pořiďte si tuto nezlomnou dvojku a připravte se na léto plné dobrodružství, které spolehlivě a kvalitně zachytíte se špičkovým fotoaparátem P60 Pro a při cestování si užijete nerušený poslech oblíbené hudby se sluchátky FreeBuds 5.

Právě vychází
fotovideo-08-2024-stranka-01.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.