Huawei a chytré hodinky řady WATCH 3.

Publikováno: 12. července 2021 | autor Redakce
Huawei a chytré hodinky řady WATCH 3.

Nabízejí ultra-dlouhou výdrž baterie, výjimečný design a chytré ovládání. Huawei Watch 3 Pro jsou krásné hodinky s mnoha funkcemi, senzory a s jablečnou inspirací.

Huawei představuje nové produkty na českém trhu, chytré hodinky HUAWEI WATCH 3 a HUAWEI WATCH 3 Pro. Dlouho očekávané hodinky s operačním systémem HarmonyOS v sobě spojují všechny vlastnosti dokonalého osobního asistenta – na jedno nabití vydrží až tři týdny a obsahují nespočet funkcí se snadným a chytrým ovládáním. Navíc díky svému elegantnímu designu a různým provedením sednou opravdu každému.

 

Chytré hodinky WATCH 3 SERIES mají dotykový 1,43 palců velký AMOLED displej, který díky rozlišení 466 x 466 pixelů (326ppi) zaručuje dobrou čitelnost a prémiový vzhled ciferníku. Varianta Pro má safírové sklíčko a titanové tělo.

 

Ovládání HUAWEI WATCH 3 je usnadněné pomocí dotykového displeje, bočního tlačítka a plně otočné korunky, která je snadno ovladatelná i mokrýma rukama a umožňuje například zoomování. Řada HUAWEI WATCH 3 nabízí stylové předinstalované ciferníky včetně animovaných motivů, které oživí každý váš den. V aplikaci Huawei Zdraví je pak k dispozici více než 1 000 různých grafických návrhů a provedení. Samozřejmě si také můžete vytvořit vlastní ciferníky.

 

Výdrž baterie až tři týdny

 

Řada HUAWEI WATCH 3 je vybavena architekturou duální čipové sady, která kromě zvýšení výkonu zajišťuje také plynulý chod všech aplikací. V kombinaci s chytrým algoritmem úspory energie 3.0 dosáhne baterie mimořádné výdrže. S HUAWEI WATCH 3 si můžete užít 3denní používání v chytrém režimu a neuvěřitelné 14denní fungování v režimu ultra dlouhé výdrže baterie.

 

S HUAWEI WATCH 3 Pro je pak možné si užít 5denní používání a fantastických 21 dní v režimu ultra dlouhé výdrže baterie. Chytré hodinky mají samozřejmě množství zdravotních funkcí jako monitorování tepu, spánku, hladiny stresu, kyslíku v krvi nebo teploty kůže, takže vaše zdraví bude nepřetržitě pod dozorem – díky tomu slouží hodinky jako pomocník, který včas upozorní na případné anomálie, kterých byste si běžně nevšimli. Všechny údaje můžete přehledně analyzovat v aplikaci Huawei Zdraví.

 

Přehled o zdraví

 

Oba modely nabízí integrovaný GPS modul, sportovní aktivity je možné měřit ještě přesněji u varianty Pro, která má duální GPS. WATCH 3 série má také funkci detekce pádu a SOS – pokud chytré hodinky řady HUAWEI WATCH 3 detekují pád, okamžitě se přepnou do nouzového režimu a upozorní určený kontakt, případně po pěti stisknutích otočné korunky zahájí hovor se záchrannou službou. Produkt je plně lokalizován a veškerý obsah je k dispozici v češtině, včetně aplikace Zdraví i uživatelského prostředí v hodinkách.

Huawei a chytré hodinky řady WATCH 3.

Jakožto první chytré hodinky běžící na HarmonyOS se řada HUAWEI WATCH 3 dokáže bez problémů integrovat se smartphony Huawei a slouží jako multifunkční osobní asistent. Novinkou jsou aplikace, které můžete spouštět a stahovat přímo na hodinkách z obchodu AppGallery. Brzy by v Česku měla být funkční také e-Sim, která by umožnila hodinkám vykonávat hovory nezávisle na mobilním telefonu. Už nyní pak můžete využít výhod technologie WiFi, díky které své hodinky snadno připojíte ke své domácí síti.

 

Nové hodinky jsou k dispozici v několika provedeních – model WATCH 3 můžete mít buď s černým fluoroelastomerovým, nebo hnědým koženým řemínkem, u WATCH 3 Pro si pak vyberete mezi koženým a titanovým řemínkem. Hodinky jsou kompatibilní s mobilními telefony běžícími na Androidu, iOS i HarmonyOS.

Huawei a chytré hodinky řady WATCH 3.

Hodinky jsou k dispozici na e-shopu Huawei a u všech vašich oblíbených prodejců včetně značkové prodejny Huawei Experience Store v OC Chodov. WATCH 3 Black pořídíte za 9 999 Kč, WATCH 3 Brown za 10 499 Kč, WATCH 3 Pro Brown za 10 999 Kč a WATCH 3 Pro Titanium za 15 999 Kč. Při objednávce do 25. července 2021 navíc k hodinkám získáte bezdrátová sluchátka s aktivním potlačením hluku Huawei Freebuds 4i jako dárek.

Už máte červencové vydání časopisu FOTOVIDEO?

Tento rok je pro nás velmi důležitý, nejen tou celoroční oslavou našeho čtvrtstoletí, ale i tím, že se snad jeho podstatná část odvine v normálních časech, a tak i časopisecká distribuce se po dvou letech ještě o něco zlepší. Tím chceme současně moc poděkovat všem, kteří si nás nově předplatili (a těm, co si předplatné obnovili určitě a ze srdce také!), díky nimž nám počet předplatitelů zase o dost stoupl.

Pětadvacáté léto s časopisem FotoVideo

Má to logiku, zvykáme si všichni na doručování všeho až domů, a tak proč ne také pravidelné dodávky časopis FotoVideo, když ho dostanu až domů, o den dříve, levněji a bez poštovného, navíc s vybraným dárkem zdarma při objednání (mimochodem, podívejte se na náš web do sekce předplatného, máme nové, letní dárky v limitovaných edicích a také nové, paměťové karty).

Využíváte QR kódy na přehrávání videí a webových stránek? Najdete je v tomto vydání skoro v každém článku! A když už tedy jsme u tohoto vydání: Je v něm hodně praktických článků. Je léto, jste určitě mnohem častěji venku, a tak jsme vám do tohoto červencového vydání připravili velký mix fotografické praxe a technických informací tak, abyste se třeba i poučili a inspirovali. Současně přinášíme docela zajímavé informace ze světa foto a video i díky, že jsme v řadě zajímavých akcí a událostí mediálními partnery. Ostatně, když jsme už u toho: pořádáte nějaké větší fotografické setkání, soutěž, výstavu, prezentaci? Pokud ano a je to vaše akce nevonící příliš komerční náplní, určitě nám o ní včas napište. Rádi o ní v některém z našich médií napíšeme. On ten náš web a časopis mají přeci jenom poměrně velký dosah. Stačí se jen podívat například na ty tři desítky tisíc fotografů registrovaných do soutěže Fotograf roku.

Fotograf roku má aktuální téma: Řada, řady

Řada čísel, stromů, lidí, věcí, zvířat… posloupnosti, události, exponenciální… Kde všude dokážete najít řadu? Doma, v zaměstnání, před obchodem, v obilí, na letišti, před kinem? Řada znamená určité uspořádání a někdy i nutnost… Foťte a vkládejte své příspěvky na toto téma do soutěže Fotograf roku průběžně a kdykoli a nejpozději do 31. 7. 2021 na http://fotografroku.ifotovideo.cz

Óda na domácí spotřebiče, Pavel Hujíček

Vybírejte z červencového FotoVideo například:

Pětadvacáté léto s časopisem FotoVideo

ROZHOVOR: EVA KUČMÁŠOVÁ

Vnímám studenty jako budoucnost fotografie…

ROZHOVOR: EVA KUČMÁŠOVÁ

SOUTĚŽ: EISA MAESTRO 2021

Tak kdopak asi zvítězil v národním kole?

SOUTĚŽ: EISA MAESTRO 2021

DOBRODRUŽSTVÍ AŽ NEUVĚŘITELNÉ

Extrémní fotograf v Irsku

DOBRODRUŽSTVÍ AŽ NEUVĚŘITELNÉ

FOTOUDÁLOST: VÁCLAV ŠILHA

Jak se fotí kroje na Chodsku?

FOTOUDÁLOST: VÁCLAV ŠILHA

PRAXE: FOTOŠKODA WEEK JE ZA NÁMI

A dál na plný plyn s programem a workshopy

PRAXE: FOTOŠKODA WEEK JE ZA NÁMI

TECHNIKA: OCUTNÁVKA NOVÉHO ULTRATELEZOOMU

TAMRON 150-500 mm F / 5-6,7 Di III VC VXD

TECHNIKA: OCUTNÁVKA NOVÉHO ULTRATELEZOOMU

… a další a další praktické, inspirativní i technické články

POZOR, POZOR, přidali jsme nové dárky! Chcete paměťovou kartu LEXAR, módní tašku či parfém? Vyberte si! Je to stejně jednoduché, jako v jiných e-shopech!

K celoročnímu předplatnému časopisu FotoVideo prostě dárky odjakživa patří. Udělejte si radost (a také vašim blízkým?) na dalších dvanáct měsíců! S naším předplatným opravdu ušetříte. Vybírejte dle chuti, ale rychle, dárků je dost, ale některé jen v omezeném množství! Předplaťte si nás natrvalo, nebo si vyzkoušejte, zda nás chcete odebírat po jednom či dvou či třech či šesti či dvanácti výtiscích. Jak se vám to bude líbit. Ale s delší dobou předplatného výrazně klesá jeho cena a dárek je ZDARME k novému, celoročnímu předplatnému.

Vybírejte si na našem webu:

http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách, a ještě k tomu levněji za cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetříte tak své peníze a ještě vyděláte.

Pětadvacáté léto s časopisem FotoVideo

Právě vychází
fv04-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.