HP má nové multifunkční tiskárny pro domácnost řady HP DeskJet

Publikováno: 27. července 2020 | autor Redakce
HP má nové multifunkční tiskárny pro domácnost řady HP DeskJet

Nové tiskárny pro domácnost populární řady HP DeskJet – jedná se o modely HP DeskJet 2320, HP DeskJet 2720, HP DeskJet Plus 4120, HP DeskJet Plus Ink Advantage 6075 a HP DeskJet Plus Ink Advantage 6475. Tyto multifunkční tiskárny jsou určeny pro rodiny, které vyznávají aktivní životní styl a zároveň efektivně kombinují práci, studium a zábavu.

Nové tiskárny nabízejí nové funkce, optimalizovaný postup pro nastavení tiskárny a vyšší kvalitu tisku, o niž se postarají nové originální inkoustové kazety HP se zvýšenou kapacitou[i] s označením HP 305 a HP 653.HP deskjet 2320

Hlavní vlastnosti nových multifunkčních tiskáren

Nové multifunkční tiskárny HP DeskJet jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám každého člena rodiny a byly schopny se efektivně vypořádat s jakýmkoli úkolem. Podporují bezdrátové připojení a pohodlný tisk z chytrého telefonu prostřednictvím aplikace HP Smart s funkcí mobilního faxu.HP deskjet 2720

  • Ekologický design. Díky ergonomickému a stylovému designu zapadne tato tiskárna bez problémů do jakéhokoli domácího interiéru a nezabírá mnoho místa. Tato zařízení byla navíc vyvinuta v souladu se strategií udržitelného dopadu společnosti HP – více než z 20 % jsou vyrobeny z recyklovaných plastů.
  • Inteligentní rozhraní. Jednoduchý a intuitivní ovládací panel je vybaven přizpůsobitelným podsvícením, které indikuje stav tiskárny a v případě potřeby se automaticky rozsvítí a upozorní vás na stav připojení Wi-Fi.
  • Rozsáhlé možnosti připojení. Uživatelé si mohou vybrat nejpohodlnější možnost připojení svého zařízení. Kromě standardního připojení prostřednictvím vestavěného portu USB a mobilního tisku pomocí aplikace HP Smart můžete ke kontrole a opravě problémů použít dvoupásmový adaptér Wi-Fi® s funkcí automatického obnovení[iv] – nabízí větší dosah a také rychlejší a stabilnější připojení. Nově uváděné modely také podporují technologii Bluetooth® 5.0, která se pohodlně nastavuje a umožňuje zahájit tisk během několika sekund.
  • Nový spotřební materiál. Zásluhou inovativních inkoustových kazet HP jsou všechny tiskové výstupy jasnější a co do barevného podání přesnější.

Společnost HP usiluje o to, aby byl tisk v domácích podmínkách co nejlevnější a nejefektivnější, a proto se našim zákazníkům snažíme nabídnout nové modely s vylepšenými funkcemi pro práci, které uspokojí celou rodinu,“ říká Robert Šárik, produktový manažer společnosti HP Inc pro Českou republiku a Slovensko. „Naše nové multifunkční tiskárny jsou vybaveny technologiemi pro rychlé nastavení a připojení k jakémukoli zařízení a mají intuitivní ovládací panel, který vám umožní snadno zvládnout každodenní úkoly, jakými jsou tisk dokumentů a fotografií, skenování a kopírování.“

Dostupnost nových multifunkčních tiskáren

  • HP Deskjet 2320 MFP bude v České republice v prodeji od července za doporučenou maloobchodní cenu 1 099 Kč
  • HP DeskJet 2720 MFP je v České republice v prodeji od června za doporučenou maloobchodní cenu 1 199 Kč
  • HP DeskJet Plus 4120 MFP bude v České republice v prodeji od července za doporučenou maloobchodní cenu 2 090 Kč
  • HP DeskJet Plus Ink Advantage 6075 MFP bude v České republice v prodeji od července za doporučenou maloobchodní cenu 1 999 Kč.
  • HP Deskjet Plus Ink Advantage 6475 MFP bude v České republice v prodeji od července za doporučenou maloobchodní cenu 2 490 Kč.

Už máte SRPNOVÉ číslo časopisu FOTOVIDEO?

Najdete v něm například:

INSPIRACE: S FRANTIŠKEM ORTMANNEM

Povídání nejen o Vladimíru Mišíkovi a Andělech z karantény

INSPIRACE: VYŠEHRAD A NATIONAL GEOGRAPHIC

Petr Jan Juračka a jeho naprosto originální pohledy na Prahu z výšky i v podzemí.

RADOMÍR PEKARÍK A JIŘÍ CETKOVSKÝ

Dva výborní specialisté soutěžního tématu tohoto měsíce.

JAN PELIKÁN – VYNIKAJÍCÍ FOTOGRAF SPORTU

Rozhovor nejen o jeho úspěchu v soutěži Red Bull Illume…

LAOWA PŘEDSTAVUJE: 15 mm f/4 Wide Macro Shift

Ondřej Prosický: Divoká příroda na široko – mistrovské snímky, které musíte vidět!

TECHNIKA: ČERSTVÝ VÍTR MEZI DRONY

Autel Robotics EVO II Pro v testu.

TECHNIKA: NOVÝ CANON EOS R5

První dojmy Tomáše Třeštíka a Michala Baroka

FOTOGRAF ROKU: TÉMA: LIST, LISTY A LISTÍ

Ti nejlepší dokazují, že v Čechách i na Slovensku se fotit prostě umí! Prohlédněte si snímky dvaceti nejlepších seniorů a sedmi výborných juniorů v tomto tématu...

S naším předplatným opravdu ušetříte, a ještě k němu dostanete dárek dle vašeho výběru zdarma!

Předplaťte si nás, jde to velmi rychle a můžete si vybrat, zda po jednom či dvou či třech či šesti či dvanácti výtiscích, či… jak se vám to bude líbit

Vybírejte si například na:

http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

https://www.send.cz/casopis/779/foto-video

https://foto-video.magaziny.cz/

https://predplatit.cz/detail/foto-video/200/

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách, a ještě k tomu za cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetříte s námi!

 

Časopis FOTOVIDEO 2020 08 – obálka

Právě vychází
fv04-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.