HP DeskJet Plus Ink Advantage 6075 All-in-One

Publikováno: 8. ledna 2021 | autor Redakce
HP DeskJet Plus Ink Advantage 6075 All-in-One

Tentokrát to vezmeme z jiného konce. V průběhu letošního roku pracovala řada z nás z domova a narychlo sháněla příjemné a dostupné vybavení domácího pracoviště, které by bylo využitelné nejen pro home office, ale také pro celou domácnost, protože chtě nechtě řadu věcí je nutné do počítače stáhnout, připravit a vytisknout.

Používat pro tyto účely vysoce kvalitní fototiskárnu je asi zbytečné a přece jenom nákladnější. Je daleko lepší si obstarat cenově dostupnou a ekonomicky pracující multifunkci na vše, co doma potřebujete.

HP DeskJet Plus Ink Advantage 6075 All-in-One

Cenově dostupná multifunkční barevná tiskárna HP Deskjet Plus 6075 All-in-One je aktuálně nejmodernějším a ideálním řešením pro kvalitní výstup každodenního tisku a skenování černobílých dokumentů i barevných fotografií. Díky solidní rychlosti tisku má své využití především v menších firmách a v domácnostech. Ovládá se jednoduše pomocí přehledných analogových tlačítek.

hp-deskjet-plus-ink-advantage-6075-all-in-one-1.jpg

Bezdrátový tisk je ideální

Už jste si také zvykli posílat vše kolem sebe z chytrého telefonu nebo notebooku? Zamotat se do spousty drátů a kabelů už dnes fakt není in a navíc je to zbytečné. O tom píšeme ostatně v tomto vydání na jiném místě na příkladu dokovacích programů obsažených v kvalitních monitorech jiné značky.

Zvláště pokud chcete tiskárnu…

Celý článek si přečtěte v lednovém čísle časopisu FOTOVIDEO:

fotovideo-01-2021.jpg

S kým se v lednovém FotoVideo setkáte?

Hned v úvodu s Jiřím Křenkem, jediným Čechem, který má akreditaci na fotografování závodů Formule 1. Jeho zážitky jsou až neuvěřitelné a fotografie úžasné. Hned v závěsu za ním je na dalších stránkách neuvěřitelná žena, oficiální fotografka Českého olympijského týmu, právě čerstvě oceněná Bára Reichová. Jeden fotografický zážitek tedy střídá další. Abychom nebyli jen v pohybu, dali jsme slovo i mistrům krajinářům. Co vám říkají jména Martin Rak a Martin Šaroch. Každý z nich své krajiny pojímá a snímá jinak a současně oba milují krásu a nedotknutelnost přírodu. Jejich snímky jsou dokonalými a propracovanými obrazy. A tak bychom mohli pokračovat s líčením originality Dana Vojtěcha, vzpomínkami Františka Dostála nebo dokumenty Lucie Mojžíšové. Naše nabídka je i v roce 2021 široká a bude taková stále. Jsme rádi, že jste s námi.

Vybírejte z lednového vydání časopisu FotoVideo v novém kabátě:

ROZHOVOR: JIŘÍ KŘENEK

Pouze dvacet fotografů z celého světa na trati Formule 1

jiri-krenek.jpg

INTERVIEW: BARBORA REICHOVÁ

Projekt Nezlomní olympionici vznikl v lockdownu a je dokonalý

barbora-reichova.jpg

ROZHOVOR: MARTIN RAK

Nejraději mám krajiny na sever od Prahy, říká mistr

martin-rak.jpg

ROZHOVOR: MAREK ŠAROCH

Dá se říct, že přes den létám s dronem jen výjimečně…

PRAXE: DAN VOJTĚCH

Virtuální skatepark v Maxspace

dan-vojtech.jpg

FOTOGRAF ROKU: VYHRAJTE TÝDEN S VOLVO

Výjimečná soutěžní kategorie zahájena

vyfot-volvo.jpg

FOTOGRAF ROKU: PRVNÍ TÉMA NOVÉHO ROČNÍKU VYHODNOCENO

Téma Pohled z okna přitáhlo téměř 1500 fotografií! Jak jste dopadli vy a jak vaši fotografičtí přátelé? Pořadí najdete jen v tištěném vydání FotoVideo.

fotograf-roku.jpg

… a samozřejmě dalších minimálně dvacet zajímavých článků!

Výhodné je si nechat posílat FotoVideo až domů!

A zase máme pro vás další dárky k celoročnímu předplatnému FotoVideo. Udělejte si radost (a také vašim blízkým?) na celý rok 2021! S naším předplatným opravdu ušetříte. Vybírejte dle chuti, ale rychle, dárků je dost, ale některé jen v omezeném množství! Předplaťte si nás na zimní měsíce a vyzkoušejte si, zda nás chcete odebírat po jednom či dvou či třech či šesti či dvanácti výtiscích. Jak se vám to bude líbit. Ale s delší dobou předplatného klesá jeho cena….

Vybírejte si na našem webu:

http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách, a ještě k tomu za cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetříte tak své peníze s námi!

Za branou čtvrtstoletí – lednové FOTOVIDEO

 

Právě vychází
fv06-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.