HONOR X8a je na trhu – přináší zdokonalený fotoaparát a displej

Publikováno: 7. března 2023 | autor Redakce
honor-x8a.png

HONOR X8a se systémem tří fotoaparátů a s hlavním 100MPx snímačem přináší dosud nejvyšší rozlišení v řadě HONOR X Series. Model s ikonickým designem a vylepšeným 6,7palcovým displejem nabízí výrazný nadstandard mezi cenově dostupnými telefony.

HONOR uvedl na český trh model HONOR X8a. Jde o cenově dostupný přístroj v atraktivním tenkém designu, s velkým 6,7palcovým displejem a systémem tří snímačů o rozlišení až 100 megapixelů.

Model HONOR X8a je k dispozici za příznivou cenu od 6 690 Kč, navíc s bezdrátovými sluchátky HONOR CHOICE X3 zdarma jako dárek.

Stylový design

Štíhlý a lehký HONOR X8a, který navazuje na oblíbený model X8, má tloušťku pouhých 7,48 mm a hmotnost 179 g a každodenní práce s ním je hračka. Jeho čistý design s plochými hranami a jemným lesklým zadním panelem mu dodává elegantní vzhled. Přitom se bezpečně a pohodlně drží, takže nabízí dokonalý kompromis mezi formou a funkcí.

honor-x8a.png

Kvalitní displej

HONOR X8a umožňuje uživatelům užívat si obsah na velkém 6,7palcovém displeji HONOR FullView s výjimečným poměrem displeje k tělu 93,6 %. Díky technologii HONOR Display Color Calibration, která vylaďuje teplotu barev snímek po snímku, nabízí HONOR X8a realistické barvy pro lepší obrazový zážitek.

Kromě toho obsahuje technologii, která snižuje záření škodlivého modrého světla, s certifikací od TÜV Rheinland, takže je ideální pro ty, kdo se svým telefonem tráví hodně času. Obnovovací frekvence obrazovky až 90 Hz zajišťuje plynulejší obraz.

Výkonné fotoaparáty

Smartphone HONOR X8a má systém zadních fotoaparátů se třemi čočkami a rozlišením 100 megapixelů, zatím nejvyšším v celé řadě HONOR X Series. Trojici tvoří 100MPx hlavní fotoaparát, 5MPx širokoúhlá senzor pro snímání hloubky a makro snímač. Kromě toho nabízí HONOR X8a také přední kameru s 16MPx pro selfie plné detailů.

Pokročilé hardwarové a softwarové funkce

Baterie o kapacitě 4 500 mAh umožňuje celodenní používání. Na jedno nabití dokáže HONOR X8a nabídnout až 13 hodin streamování hudby, 13,5 hodin přehrávání videa, 11 hodin prohlížení krátkých klipů nebo 16 hodin na sociálních sítích, takže můžete být stále online a dobře se bavit.

Smartphone je vybavený operačním systémem Magic UI 6.1 na bázi Android 12s mnoha chytrými funkcemi, včetně HONOR Share pro rychlý přesun souborů mezi zařízeními.

Cena a dostupnost

Elegantní HONOR X8a je k dispozici ve třech barvách: zbrusu nové Cyan Lake, okouzlující Titanium Silver a klasické Midnight Black. Od 20. února 2023 je HONOR X8a k dispozici v České republice u vybraných partnerů za atraktivní cenu 6 690 Kč, navíc s bezdrátovými sluchátky HONOR CHOICE X3 zdarma jako dárek.

Právě vychází
fv04-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.