HONOR uvádí modely PORSCHE DESIGN – HONOR Magic6 RSR a HONOR Magic6 Ultimate

Publikováno: 31. března 2024 | autor Redakce
honor-announces-the-launch-of-porsche-design-honor-magic6-rsr.jpg

Globální technologická značka HONOR oznámila uvedení PORSCHE DESIGN HONOR Magic6 RSR na trh. Jedná se již o druhý model smartphonu, který byl vyvinutý ve spolupráci s Porsche Design.

Po uvedení prvního společně vyvinutého skládacího smartphonu PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR představily společnosti HONOR a Porsche Design svůj nejnovější společný model PORSCHE DESIGN HONOR Magic6 RSR. Tato mezioborová spolupráce, která se zrodila ze společné snahy o inovace, spojuje výjimečný výkon s nadčasovým luxusním designem a nabízí speciální edici chytrého telefonu splňující potřeby moderních uživatelů, kteří oceňují vynikající výkon, dynamické fotografie a funkční špičkový design.

honor-announces-the-launch-of-porsche-design-honor-magic6-rsr.jpg

Značka HONOR je hrdá na to, že může představit PORSCHE DESIGN HONOR Magic6 RSR, technologickou ikonu poháněnou esencí DNA značky Porsche a vytvořenou tak, aby překonala status quo," řekl George Zhao, generální ředitel společnosti HONOR Device Co., Ltd. „Naše nejnovější chytré zařízení vychází z naší společné snahy s Porsche Design o dokonalost a z partnerství postaveného na snaze poskytovat pokročilé technologie, které jsou orientované na člověka a jejichž design má nadčasovou estetiku."

Ikonické odstíny Porsche a šestihranný konstrukční design

PORSCHE DESIGN HONOR Magic6 RSR vzdává hold vozům Porsche, které jsou obdivovány již několik dekád, a svými konstrukčními prvky připomíná dokonalý design značky Porsche. Díky modulu fotoaparátu, který chytře a elegantně objímá ikonická šestiúhelníková struktura značky Porsche, smartphone vystihuje přesnost a vysoce výkonné vlastnosti sportovních vozů.

Okamžitě rozpoznatelný šestiúhelníkový designový prvek výrazně odlišuje toto zařízení od masy dalších. Je vyrobený z titanu, materiálu používaného i v motorsportu, kde je ideální pro výrobu obzvlášť namáhaných dílů, které přesto musí zůstat lehké. Model PORSCHE DESIGN HONOR Magic6 RSR se vyznačuje také čistou symetrickou linií vystouplé hrany, která přispívá k dynamickému vzhledu, zlepšuje držení v ruce a zároveň podtrhuje funkční přístup k designu, tak typický pro Porsche Design.

Model PORSCHE DESIGN HONOR Magic6 RSR je k dispozici v šedém odstínu Agate Grey, který nese mimo jiné ikonický sportovní vůz 911, ale i v exkluzivně laděné barvě Frozen Berry, což je reflexní, odvážný růžový odstín původně určený pro modely Porsche, jako je Taycan, první plně elektrický sportovní vůz Porsche.

Využití inovací napříč odvětvími pro pokročilou HDR fotografii

Ve snaze o technologický pokrok zaměřený na člověka si PORSCHE DESIGN HONOR Magic6 RSR bere příklad z automobilového průmyslu a poskytuje uživatelům vysoce pokročilé HDR senzory, které dokáží přesněji zaostřit a rozpoznat rychle se pohybující objekty na velkou vzdálenost. Představuje také upravený snímač Super Dynamic HONOR Falcon Camera H9800, který je speciálně navržen tak, aby zvládl pořídit kvalitní snímky vysoce kontrastních scenérií, a je inspirovaný technologií HDR, která stojí za úspěchem pokročilých asistenčních systémů řidiče (ADAS).

Díky pozoruhodné schopnosti snímání dosahuje snímač H9800 dynamického rozsahu až 15EV, což je šestkrát více než u předchozí generace. To umožňuje uživatelům pořizovat vysoce přesná a mimořádně ostrá videa, fotografie a náhledy i v náročných světelných podmínkách se značným kontrastem.

PORSCHE DESIGN HONOR Magic6 RSR kromě toho obsahuje také špičkový systém automatického ostření LiDAR Matrix, který přináší revoluci v rychlosti fotografování chytrým telefonem. Tento systém se může pochlubit prvním obrazovým snímačem v oboru s 1200 body LiDAR Matrix a výpočty sledování AF 60FPS, což výrazně zvyšuje přesnost a rychlost zaostřování a umožňuje uživatelům pořizovat úžasné akční snímky s efektem pozastaveného pohybu.

Viditelnost a odolnost displeje proti poškrábání

PORSCHE DESIGN HONOR Magic6 RSR pro zvýšení uživatelského komfortu dále využívá inovace napříč odvětvími a zrychluje pokrok díky špičkovému krytu HONOR Anti-scratch NanoCrystal Shield na přední straně pro bezkonkurenční odolnost. Tento štít navržený z nitridu křemíku, materiálu běžně užívaného v leteckém a automobilovém průmyslu pro motory, ložiska a lopatky turbín, poskytuje výjimečnou tvrdost a bezkonkurenční odolnost proti poškrábání, čímž zajišťuje vynikající ochranu zařízení během dlouhodobého používání.

Model PORSCHE DESIGN HONOR Magic6 RSR je navíc na zadní straně vybavený ochranným štítem HONOR NanoCrystal Shield, který až desetkrát zvyšuje schopnost tlumení nárazů, aby odolal náhodným pádům a zajistil maximální odolnost.

PORSCHE DESIGN HONOR Magic6 RSR řeší požadavky řidičů na viditelnost v různých světelných a okolních podmínkách a představuje první dvouvrstvý tandemový displej OLED v oboru. Ve srovnání s běžným panelem OLED přináší prodlouženou životnost obrazovky až o 600 % a minimalizuje degradaci jasu displeje na méně než 1 % i po třech letech používání.

Kromě toho poskytuje jasnější obraz a lepší energetickou účinnost. PORSCHE DESIGN HONOR Magic6 RSR se také může pochlubit špičkovým HDR jasem 5000 nitů, který zaručuje vynikající viditelnost i za jasných slunečných dnů.

Bezkonkurenční výkon a revoluční inovace baterie

PORSCHE DESIGN HONOR Magic6 RSR je vybaven špičkovým procesorem Snapdragon 8 Gen 3, který poskytuje výjimečnou úroveň výkonu a schopnosti umělé inteligence s pozoruhodnou plynulostí a stabilitou. Společnost HONOR si je vědoma rostoucího významu výdrže baterie pro uživatele, kteří se svými chytrými telefony tráví delší dobu, a proto do chytrých telefonů zavádí nové inovace baterie z oblasti elektromobilů.

Baterie HONOR s kapacitou 5600 mAh, která je vybavena robustní křemíkovo-uhlíkovou baterií druhé generace a čipem HONOR E1 se zvýšeným výkonem, vykazuje bezkonkurenční odolnost a spolehlivý výkon i při nízkých teplotách. PORSCHE DESIGN HONOR Magic6 RSR s nejnovějším systémem HONOR MagicOS 8.0 přináší vylepšení různých funkcí, jako je Magic Portal, který uživatelům poskytuje revoluční interakci, a MagicRing, poskytující bezproblémové propojení mezi zařízeními.

PORSCHE DESIGN HONOR Magic6 RSR se nejen etabluje jako průkopnické zařízení v oboru, ale slouží také jako katalyzátor mezioborové spolupráce a neomezených možností.

Představujeme HONOR Magic6 Ultimate, mistrovské dílo vynikajícího řemeslného zpracování

Společnost HONOR na akci také poprvé představila pečlivě zpracovaný model HONOR Magic6 Ultimate. Tento smartphone je inspirovaný designem intarzie v interiérech luxusních automobilů a vyznačuje se úpravou zadního krytu z více materiálů, včetně kompozitního vláknitého materiálu, jenž vyzařuje moderní estetiku a má štíhlou a rafinovanou linii, která plynule prochází celým zařízením.

Tento design skvěle demonstruje snahu společnosti HONOR o dokonalost v každém detailu, díky čemuž je zařízení HONOR Magic6 Ultimate mistrovským dílem vynikajícího řemeslného zpracování se špičkovým výkonem a schopnostmi.

HONOR Magic6 Ultimate je poháněn procesorem Snapdragon 8 Gen 3 a díky výkonným jádrům poskytuje výjimečný výkon a možnosti umělé inteligence přímo v zařízení. Předvádí průkopnické pokroky v oblasti snímání HDR a automatického ostření, které uživatelům umožňují pořizovat úžasné fotografie i za náročných podmínek, jako je objekt v pohybu nebo slabé osvětlení.

Kromě toho je HONOR Magic6 Ultimate vybaven ochranným štítem HONOR Anti-scratch NanoCrystal Shield, který zajišťuje odolnost proti každodennímu opotřebení. Díky inteligentním funkcím, jako je MagicRing, nabízí HONOR Magic6 Ultimate svým uživatelům pohled do budoucnosti a přináší bezproblémovou konektivitu, která mění způsob interakce mezi zařízeními.

HONOR MagicBook Pro 16, revoluční notebook s umělou inteligencí

Během slavnostního akce společnost HONOR představila také HONOR MagicBook Pro 16, notebook s umělou inteligencí, který redefinuje tradiční notebooky. Tento notebook díky podpoře systému MagicOS 8.0 umožňuje v rámci ekosystému bezproblémovou spolupráci a propojení.

Pochlubit se může grafickým procesorem NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop, který poskytuje bezkonkurenční výkon a skvělé možnosti multitaskingu a zároveň vytváří ohromující vizuální efekty. Navíc je poháněn vysoce výkonným procesorem Intel® Core™ Ultra 7 155H, který poskytuje robustní a výjimečný výpočetní výkon.

HONOR MagicBook Pro 16 nabízí skutečně pohlcující zvukový zážitek. Je vybaven šesti reproduktory, včetně čtyř wooferů a dvou výškových reproduktorů, a je tak prvním notebookem na světě s operačním systémem Windows, který má prostorový zvuk.

Optimalizace prostorového zvuku, který podtrhuje herní schopnosti tohoto notebooku, byla ověřena hrou Black Myth: Wukong – akční RPG s kořeny v čínské mytologii, která vyjde 20. srpna 2024. Díky technologii prostorového zvuku HONOR MagicBook Pro 16 dokonale doplňuje zvukové efekty této hry a přináší realistický a pohlcující herní zážitek. Uživatelé se mohou plně ponořit do různých herních prostředí, včetně džungle, údolí, temných jeskyní a pouští.

Barva, cena a dostupnost

PORSCHE DESIGN HONOR Magic6 RSR je v Číně k dostání od 18. března za cenu 9 999 Čínských jüanů. Od 2. čtvrtletí 2024 bude k dispozici i na trzích mimo Čínu. HONOR Magic6 Ultimate je k dispozici ve fialové a černé barvě. V Číně je k zakoupení od 18. března za 6 999 Čínských jüanů.

HONOR MagicBook Pro 16 je nyní v Číně k dispozici v bílé a černé barvě za cenu od 6 199 Čínských jüanů. Od 2. čtvrtletí 2024 bude k dispozici také celosvětově.

Právě vychází
fv04-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.