HONOR Magic V2, nejtenčí skládací smartphone na trhu, přichází do Evropy

Publikováno: 15. února 2024 | autor Redakce
porsche-design-honor-joint-kv-low-res.jpg

HONOR Magic V2, nejtenčí dovnitř skládací smartphone na světě, je ode dneška dostupný i v Evropě. Představení, které se konalo v Porsche Experience Center v Lipsku, se zúčastnilo více než 400 zástupců z řad médií i partnerů a značka HONOR stvrdila svůj závazek vůči inovacím a excelentnímu provedení.

Hosté si mohli exkluzivně prohlédnout model PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR, který spojuje nejnovější technické inovace HONOR s nadčasovou elegancí Porsche Design. Měli také vzácnou příležitost užít si spojení luxusu a techniky HONOR během napínavých simulací závodů a při prohlídce zákulisí továrny Porsche.

honor-lipsko-event-ii.jpg

HONOR Magic V2 nově definuje zážitek ze skládání díky bezkonkurenční štíhlosti a výkonu

Dva roky vyvíjený HONOR Magic V2 obsahuje více než 210 technologických novinek, včetně ultratenké baterie, chladicího systému, pantu, konektoru typu C, obrazovky, reproduktoru a dalších. HONOR Magic V2 je nejtenčí dovnitř skládací smartphone, který značka HONOR dosud představila. Váží pouhých 231 g a ve složeném stavu měří pouhých 9,9 mm. Je vybavený novou generací baterie Silicon-Carbon-Dual-Battery s průměrnou tloušťkou pouhých 2,72 mm, která v tenkém a lehkém těle skládací vlajkové lodi dosahuje vysoké kapacity až 5 000 mAh.

HONOR Magic V2 se kromě svého tenkého profilu může pochlubit i průkopnickým použitím leteckých materiálů a pantu z titanové slitiny, vyrobených pomocí 3D tisku, a to vůbec poprvé u skládacích zařízení. Jeho odolnost je certifikována společností SGS a přesahuje 400 000 přeložení, což slibuje při každodenním používání spolehlivost po dobu deseti let.

honor-magic-v2-kv-+-bundle.jpg

HONOR Magic V2 je vybavený systémem tří zadních fotoaparátů, který zahrnuje 50MPx hlavní fotoaparát (f/1,9), 50MPx ultraširokoúhlý fotoaparát (f/2,0) a 20MPx teleobjektiv (f/2,4). Přední duální fotoaparát je vybavený dvěma 16MPx fotoaparáty (f/2,2).

HONOR Magic V2 se vyznačuje inovacemi zaměřenými na člověka a podporuje také špičkovou technologii 3840 Hz PWM Dimming, která minimalizuje namáhání očí a zajišťuje pohodlné sledování displeje i při delším používání.

V přelomovém modelu HONOR Magic V2 se do popředí dostávají softwarové inovace, které pozvedají uživatelský zážitek na novou úroveň. Špičková funkce hover nově definuje interakci, takže videokonference, přehrávání hudby a fotografování jsou ještě intuitivnější a efektivnější než kdykoli předtím.

honor-magic-v2-lipsko-event.jpg

Díky vylepšené ostrosti a pohodlí přináší HONOR Magic V2 bezkonkurenční zážitek z prohlížení webu a perfektně ostré online schůzky. Funkce Dual Tasking Efficiency, která umožňuje vertikální rozdělení obrazovky, navíc mění multitasking v bezproblémovou činnost a umožňuje ve stejný moment kombinovat práci a volný čas, čímž otevírá nové možnosti.

Design ze závodní dráhy do dlaně

PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR je první novinkou, v níž se setkává přístup značky HONOR zaměřený na člověka s čistou funkční estetikou Porsche Design, a vyznačuje se odvážným designem inspirovaným motoristickým sportem. Linie zadní strany špičkového skládacího smartphonu důmyslně připomínají kapotu vozu Porsche 911 a vylepšený úchop poskytuje uživateli ještě větší pohodlí. Barevné provedení PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR vychází z odstínu vozu Porsche Agate Grey.

porsche-design-honor-joint-kv-low-res.jpg

Ultratenké skládací zařízení se štítem NanoCrystal Shield proti poškrábání

Značka HONOR a Porsche Design společně zdokonalily výběr materiálů tak, aby se PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR nosil co nejpohodlněji, a vytvořily tak průkopnické zařízení, které váží pouhých 234 g a je tenké jen 9,9 mm.

Model PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR, který má na trhu první ochranný štít NanoCrystal Shield proti poškrábání, se vyznačuje vylepšenou odolností displeje a disponuje zvýšenou ochranou. Desetkrát lepší odolnost proti poškrábání a stupeň tvrdosti přesahující sedm stupňů Mohsovy stupnice (udávající stupeň pevnosti materiálu) zajišťuje vynikající odolnost proti poškození.

Dostupnost, barvy, cena

Společnost HONOR znovu potvrzuje své zaměření na evropský trh a model HONOR Magic V2 je důkazem jejího závazku uspokojovat náročné požadavky evropských uživatelů. Nejmodernější zařízení HONOR Magic V2 se na pultech objevil dnes 26. ledna 2024 za cenu 48 990,- Kč pro verzi s pamětí 16 + 512 GB.

Novinka je k dispozici ve fialové verzi se skleněnými zády a v černé verzi s povrchem z veganské kůže. Při nákupu od 26. ledna do 18. února získáte navíc zdarma dárek Nintendo Switch OLED v hodnotě 8 390,- Kč. Akce platí u prodejců Alza, Datart, Mobil Pohotovost, iSpace. Podrobnosti o ceně a datu uvedení na trh luxusního modelu PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR budou zveřejněny v nejbližší době.

Právě vychází
fv04-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.