GT NEO 3 přináší přelomovou technologii pro nabíjení

Publikováno: 15. června 2022 | autor Redakce
gt-neo-3t-1407x829x.jpg

Společnost realme uvedla na evropský trh rychlou vlajkovou řadu realme GT NEO 3. Zahrnuje modely GT NEO 3 150 W, GT NEO 3 80 W, GT NEO 3T a GT NEO 3T Dragon Ball Z Edition.

GT NEO 3 nabízí prémiové funkce v jedinečném designu se závodními pruhy, který inspirovaly automobilovými závody. Jejími klíčovými přednostmi jsou 150W rychlé nabíjení, výkonný procesor Dimensity 8100 5G a speciální procesor Independent Display.

Na českém trhu bude zatím k dostání realme GT NEO 3 k dostání v konfiguraci 12GB + 256GB se 150W nabíjením za 16 999 Kč.

Smartphone s nejrychlejším 150W nabíjením na světě

Inspirací pro design modelu realme GT NEO 3 se staly automobilové závody a skutečný příběh legendárního závodníka Carrolla Shelbyho, který v roce 1965 namaloval na špičkový sportovní vůz pruhy jako symbol své vášně pro rychlost a víru v přepisování historie.  realme na počest této velké postavy motoristického sportu přišlo s designem Legend Racing, který má pruhy na zadní straně telefonů. GT NEO 3 bude k dostání ve třech barevných provedeních: Nitro Blue, Sprint White a Asphalt Black.

realme-gt-neo3-1337x705x.jpg

Motiv rychlosti se odráží i ve výkonu. realme přichází díky 150W nabíjení Ultradart se zcela průlomovou technologií, která za 5 minut nabije 50 % kapacity baterie telefonu. Díky 38 vrstvám bezpečnostní ochrany a speciálnímu bezpečnostnímu čipu MCU pro nabíjení nabízí zařízení vysokou úroveň zabezpečení a je certifikováno společností TÜV Rheinland jako systém bezpečného rychlonabíjení. realme GT NEO 3 je navíc vybavený baterií s minimálně 80% kapacitou po 1600 kompletních cyklech nabíjení a vybíjení, což je dvakrát více, než je běžný standard mezi mobilními telefony.

Platforma Mediatek Dimensity 8100 5G

GT NEO 3 je první chytrý telefon v Evropě s mobilní platformou Dimensity 8100 vyrobenou 5nm procesem TSMC. Disponuje čtyřmi jádry CortexA78 pracujícími na frekvenci 2,85 GHz a čtyřmi jádry CortexA55 pracujícími na frekvenci 2,0 GHz, která dokáží zajistit vyšší efektivitu procesoru a dosáhnout působivé a stabilní frekvence 90 snímků za sekundu.

Pokud jde o podrobnosti týkající se displeje, zařízení bude vybaveno 6,7palcovým panelem AMOLED s rozlišením Full HD+. Obrazovka má vysokou obnovovací frekvenci 120 Hz a certifikaci HDR 10+. U modelu GT NEO 3 byla použita nový výrobní proces COP, díky němuž bude možné v budoucnu zkracovat bradu přístrojů. Výsledkem je, že GT NEO 3 má poměr obrazovky k tělu 94,2 % a rámeček má minimalistické rozměry: 1,48 (boční)/1,84 (horní)/2,37 (spodní).

Grafika a obrázky vypadají díky nezávislému čipu neuvěřitelně plynule a kvalitně. Přesněji řečeno, čip a algoritmus odhaduje trajektorii pohybu objektu a mezi dva snímky přidává snímek kompenzující pohyb, což zlepšuje plynulost obrazu. Díky výše uvedeným specifikacím přesahuje GT NEO 3 rámec chytrého telefonu a jde o zařízení vhodné i pro hráče a streamery.

Širokoúhlý fotoaparát se třemi objektivy

realme GT NEO 3 je dále vybaven sestavou tří fotoaparátů. Hlavní využívá snímač Sony IMX 766 s rozlišením 50 Mpx. Vedle něj má telefon ultraširokoúhlý objektiv s rozlišením 8 Mpx a makroobjektiv s rozlišením 2 Mpx. Proto je pro běžné uživatele, fotoamatéry i pro profesionály, snadné zachytit živě působící snímky a připomenout si nezapomenutelné okamžiky s rodinou a přáteli.

Díky všem výše zmíněným funkcím a vlastnostem je GT NEO 3 naprosto nepostradatelným přístrojem pro milovníky techniky a zejména pro mladé uživatele. Mobilní telefon přináší špičkové moderní technologie v módním designu, který z něj dělá prémiové zařízení udávající trendy.

GT NEO 3T - smartphone s nejrychlejším nabíjením v segmentu

V duchu závodního designu celé řady GT NEO 3 využilo realme pro model GT NEO 3T prvky šachovnicové vlajky, a to ve dvou barevných variantách: Dash Yellow a Drifting White. GT NEO 3T je smartphone s nejrychlejším nabíjením ve svém segmentu,  Je vybavený technologií 80W nabíjením SuperDart Charge a kapacitou baterie 5000 mAh, která se nabije na 50 % za 12 minut.  Ve srovnání s předcházejícím modelem GT NEO 2T, který disponuje nabíjením s příkonem 65 W, je GT NEO 3T výrazně lepší a přináší vyšší účinnost nabíjení a bezpečnější vybíjení.

gt-neo-3t-1407x829x.jpg

Čipset často využívaný v luxusních modelech – Snapdragon 870 5G - zajišťuje, aby zařízení vyhovovalo všem uživatelům, ať už pracují, studují, baví se nebo hrají hry s vysokou frekvencí FPS. GT NEO 3T se může pochlubit 6,62palcovým displejem E4 AMOLED s obnovovací frekvencí 120 Hz a rozlišením Full-HD+. Kromě toho má GT NEO 3T špičkový jas s intenzitou 1300 nitů, takže uživatelé mohou telefon bez problémů používat i na přímém slunečním světle.

Stejně jako GT NEO 3 je i GT NEO 3T vybaven trojitým fotoaparátem s umělou inteligencí, který tvoří 64MP hlavní fotoaparát, 119° ultraširokoúhlý objektiv a 4cm makroobjektiv. Smartphone je také vybaven jednou z posledních inovací realme v oblasti fotoaparátů režimem Street Photography. Tento telefon bude k dispozici v rámci evropského trhu.

realme GT NEO 3T Dragon Ball Z Edition

realme je nejmodernější technologickou značkou, která už se proslavila spoluprací s atraktivními partnery a speciálními edicemi chytrých telefonů. Na tuto tradici teď na evropském trhu navazuje realme GT NEO 3T Dragon Ball Z Edition.

img.jpg

Při tvorbě telefonu se nezapomnělo na žádný detail. Telefon je nabitý vlastními tapetami, přepracovaným designem klasických postaviček tohoto díla ve stylu japonského Anime, upravenými ikonami a bojovým duchem uvnitř každého zařízení.

Celkově je řada GT NEO 3 dalším důkazem schopností realme přinášet inovace v oblasti rychlého nabíjení, trendového designu a kreativní spoluprací. Mobilní telefony přinášejí špičkové technologie a efektní design, které ho řadí mezi prémiová zařízení, ale také mezi trendy doplňky životního stylu budoucnosti všech milovníků vrcholné techniky.

Právě vychází
fv06-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.