Gladius Mini S – nový přenosný podvodní dron od společnosti Chasing.

Publikováno: 30. května 2021 | autor Redakce
Gladius Mini S – nový přenosný podvodní dron od společnosti Chasing.

GLADIUS MINI S je podvodní dron, který lze používat k fotografování, prozkoumávání, kontrolám a dalším použitím pod vodou.

Dron GLADIUS MINI S dosahuje maximální rychlosti téměř 4 uzlů, maximální hloubky ponoru 100 metrů a maximálního horizontálního poloměru 200 metrů. Lze jej využít k široké řadě aktivit. Díky vlastní patentované technologii společnosti CHASING proti uvíznutí motoru se efektivně snižuje pravděpodobnost uvíznutí motoru v písku. Dron tak lze bezpečně používat i v náročném prostředí pod vodní hladinou.

Gladius Mini S – nový přenosný podvodní dron od společnosti Chasing.

V porovnání s předchozím modelem GLADUS MINI podporuje nyní nová verze GLADIUS MINI S také řadu držáků příslušenství, jako je Grabber Claw, kamera GoPro atd.

Nová funkce upevnění příslušenství vám umožňuje sbírat objekty a zachytit vzorky materiálů pod vodou namontováním robotických hrabiček. Dron lze také vybavit pohyblivou kamerou, která zachytí podvodní snímky v několika polohách najednou, díky čemuž je ještě užitečnější.

Vylepšena byla i baterie – její životnost je o 70 % delší, doba provozu činí 4 hodiny, zatímco doba nabíjení je pouhých 3,5 hodiny.

Gladius Mini S – nový přenosný podvodní dron od společnosti Chasing.

K dokumentování života pod vodou má dron Gladius Mini S vestavěnou 12megapixelovou kameru s rozlišením 4K/1080p a elektronickou stabilizací obrazu EIS. Dvě výkonná LED světla se postarají o křišťálově čistou kvalitu obrazu, dokonce i v naprosté tmě. LED světla mají celkový výkon 2400 lumenů. Snímky lze ukládat na micro SD kartu s kapacitou 64 GB.

 

Dálkové ovládání a mobilní telefon/tablet lze připojit přímo pomocí kabelu. Přenos je tak stabilnější a nedochází ke ztrátě spojení.

Dron podporuje živé vysílání, sdílení přes sociální média, časosběrné fotografování, zpomalený pohyb, rychlou úpravu nahraných snímků a videí a HDMI výstup – všechny tyto funkce dohromady vylepšují používání dronu.

Gladius Mini S – nový přenosný podvodní dron od společnosti Chasing.

Cena a dostupnsot

Nový dron bude dostupný v polovině června 2021.

Doporučená prodejní cena:

GLADIUS MINI S 100 M – 47.490,- Kč / 1.810 €

GLADIUS MINI S 200 M – 49.990,- Kč / 1.905 €

Hlavní vlastnosti:

  • Kompaktní provedení
  • Tělo z hliníkové slitiny s hmotností méně než 3 kg
  • Doba provozu 4 hodiny
  • Nová funkce držáku příslušenství
  • LED světlo s výkonem 2400 lumenů
  • Stabilní spojení díky připojení přímo přes kabel


Už máte červnové vydání časopisu FOTOVIDEO?

A co v něm najdete? Například:

Je už téměř léto, a tak jsme i s tímto vydáním hodně mezi květinami a ženami. Zasloužili se o to významní autoři jako Jan Stria, Nikola Elefant, Radek Kalhous, Filip Hrebenda, František Dostál, ale také Vít Hassan a známý street fotograf Kevin V Ton. Děkujeme jim a dalším za skvělou spolupráci při přípravě a těšíme se, že se vám naše společná práce bude líbit.

FV 06 21 obsah

Nechybí dvě nové rubriky a v trochu nezvyklém úvodníku se šéfredaktor rozplývá i tuhne Nad dopisy čtenářů….

Mimochodem! Vidíme, že si všímáte našich QR kódů, které výrazně rozšiřují zážitky s naším časopisem a píšete si o další videa tak, abyste si je mohli snímat čtečkou na vašem chytrém telefonu. Budou určitě!

Fotograf roku má aktuální téma: Příroda ve městě

Projděme se po městě a zachyťme otisky a krásu matičky přírody. Parky mají svá kouzelná zákoutí, strom na náměstí majestátně odolává sevření urbanistiky. Alej v ulici poskytuje milosrdný stín a příroda se dere do města sama o sobě i bez lidského přičinění. Foťte a vkládejte své příspěvky na toto téma do soutěže Fotograf roku průběžně a kdykoli a nejpozději do 27. 6. 2021 na http://fotografroku.ifotovideo.cz

FOTOGRAF ROKU: ŽIVOT SE ZVÍŘATY

Speciální téma Fotografa roku: Makro – vyhraj objektiv Laowa

Aktuálně je v nabídce na našem trhu již 7 různých makroobjektivů Laowa. I proto se tato významná značka stala partnerem speciální kategorie, do níž můžete vkládat své makrofotografie. Makro je nádherný fotografický žánr plný úžasných překvapení. Čím překvapí naši soutěžící? Vítěz: získá možnost nákupu makroobjektivu Laowa a příslušenství dle vlastního výběru v celkové hodnotě 17 000 Kč. Vkládejte své snímky zde: http://fotografroku.ifotovideo.cz/galerie.php?theme=266

Je toho hodně, co vám v tomto vydání nabízíme, vybírejte například:

ROZHOVOR: NIKOLA ELEFANT

K módní fotografii jsem se dostala později

ROZHOVOR: NIKOLA ELEFANT

ROZHOVOR: VÍT HASSAN

Novinář a fotograf demonstrací na volné noze…

vit-hassan-02.jpg

RECENZE KNIHY: FRANTIŠEK DOSTÁL

Nádraží Braník aneb vlak do stanice touha

RECENZE KNIHY: FRANTIŠEK DOSTÁL

PRAXE: FILIP HREBENDA TAKÉ NA ISLANDU

Co si vzít s sebou a jak fotit v této žhavé destinaci?

PRAXE: FILIP HREBENDA TAKÉ NA ISLANDU

PRAXE: ANALOGOVÁ ŠKOLA INVESTIČNÍ?

Vyberete si specialitu nebo investiční kousek?

PRAXE: ANALOGOVÁ ŠKOLA INVESTIČNÍ?

PRAXE: JAN STRIA MAKRO FOTIL A TESTOVAL

Jak to jde s Canonem 100 mm f/2.8L RF nebo EF?

PRAXE: JAN STRIA MAKRO FOTIL A TESTOVAL

TECHNIKA: LAOWA ARGUS 33 mm f/0,95 CF APO

Jaká je tato překvapivá a vysoce světelná novinka?

TECHNIKA: LAOWA ARGUS 33 mm f/0,95 CF APO

FOTOGRAF ROKU: ŽIVOT SE ZVÍŘATY

Toto téma ihned po otevření nalákalo hodně kreativních a zkušených autorů. Jak jste dopadli vy?

POZOR, máme nový dárek plný poezie k vašemu předplatnému, vyberte si ho! Už jste si objednali vaše FotoVideo až domů! Je to stejně jednoduché, jako v jiných e-shopech!

K celoročnímu předplatnému časopisu FotoVideo prostě dárky odjakživa patří. Udělejte si radost (a také vašim blízkým?) na dalších dvanáct měsíců! S naším předplatným opravdu ušetříte. Vybírejte dle chuti, ale rychle, dárků je dost, ale některé jen v omezeném množství! Předplaťte si nás natrvalo, nebo si vyzkoušejte, zda nás chcete odebírat po jednom či dvou či třech či šesti či dvanácti výtiscích. Jak se vám to bude líbit. Ale s delší dobou předplatného výrazně klesá jeho cena a dárek je ZDARME k novému, celoročnímu předplatnému.

Vybírejte si na našem webu:

http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách, a ještě k tomu levněji za cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetříte tak své peníze a ještě vyděláte.

Zvolte si půvaby červnového FotoVideo

Právě vychází
fv05-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.