Full HD televizor Philips s 12V napájením je vhodný na cesty

Publikováno: 17. července 2018 | autor Redakce
Full HD televizor Philips s 12V napájením

Společnost TP Vision, výrobce televizorů Philips představila model 22PFS5403 s 12V napájením. Tuto skladnou 22palcovou televizi je možné zapojit například do autozásuvky místo cigaretového zapalovače a vychutnat si tak zábavu i na cestách. Je to ideální společník na letní dovolenou v autě, karavanu, na lodi nebo na chatě.

Lehký a přenosný televizor se snadno vejde do kufru nebo cestovní tašky. Na televizoru s malou obrazovkou je možné se na své oblíbené programy dívat kdekoli, ať už při domácím grilování nebo při táboření s rodinou. Díky tomu získá majitel této televize přehled o aktuálních zprávách nebo sportovních událostech.

Televizor je vybavený dvěma HDMI vstupy s funkcí EasyLink, jedním USB vstupem a 6W zvukem, který je dostatečně silný pro sledování sportovních přenosů nebo poslech hudby například při venkovní akci s přáteli.

I přes své malé rozměry a nízkou cenu poskytuje divákům překvapivě vysokou kvalitu obrazu. Televizor nabízí rozlišení Full HD a technologii Pixel Plus HD, která přizpůsobuje ostrost, kontrast i barvu z každého zdroje.

*K dostání je za příznivou cenu 4 299 Kč s 12V kabelem s adaptérem do autozapalovače jako součást balení.

Více informací k Full HD televizor Philips naleznete přímo zde.

Právě vychází
fv05-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.