FUJIFILM X-T100, nový a stylový přírůstek do řady X digitálních fotoaparátů FUJIFILM

Publikováno: 31. května 2018 | autor Redakce
x-t100-assemble-02.jpeg

FUJIFILM představuje X-T100, nejnovější přírůstek do řady X CSC digitálních fotoaparátů FUJIFILM. Se svým elegantním retro designem nabízí obrovské množství funkcí a funkčních prvků jako například elektronický hledáček s vysokým zvětšením, zadní LCD obrazovku vyklopitelnou do tří směrů a prodlouženou životnost baterie až na 430 snímků.

X-T100 váží pouze 448g*2a tělo má vyrobeno z eloxovaného hliníku. Výkonný 24,2 megapixelový APS-C snímač je 14x větší než snímač uvnitř standartního chytrého telefonu. X-T100 také využívá nejnovější vestavěné Bluetooth® technologie, jež umožňuje rychlý přenos snímků mezi fotoaparátem a mobilním telefonem pro okamžité sdílení fotografií.

Fotoaparát je vybaven zaostřováním na bázi fázové detekce a také nově vyvinutým ostřícím algoritmem, díky kterému je ostření rychlejší a přesnější.

Hlavní funkce:

  • Eloxovaný povrch nabízí retro a stylový design v několika barvách.
  • Rychlý autofokus a mnoho automatických funkcí pro jednoduché použití.
  • Kompatibilita s ikonickými a respektovanými objektivy řady pro FUJIFILM X mount, LCD obrazovka vyklopitelná do třech stran, elektronický hledáček a silná baterie silnou baterií.
  • Nová Bluetooth® technologie pro rychlý a bezproblémový přenos snímků.
  • Ikonické filmové simulace FUJIFILM a pokročilé umělecké filtry.

*Fujifilm X-T100 bude dostupný v červnu 2018 za doporučenou MOC 15 990 Kč za samotné tělo fotoaparátu, respektive 17 990 Kč za set těla s objektivem XC15-45mmF3.5-5.6 OIS PZ.

Právě vychází
fv04-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.