Fujifilm má nový instantní fotoaparát INSTAX MINI 12

Publikováno: 19. března 2023 | autor Redakce
online-and-social-230111-instax-mini-12-feature-5-group-shot-comp-no-photo.jpg

Společnost FUJIFILM uvedla na český trh nový instantní fotoaparát INSTAX MINI 12, který je přímým nástupcem dosavadního bestselleru MINI 11.

Nový kapesní foťáček MINI 12 dokáže na místě za 90 sekund vytisknout právě pořízenou fotografii. Novinka z řady fotoaparátů INSTAX určených pro okamžitý a snadný tisk fotografií zaujme i oblým designem inspirovaným mýdlovými bublinami, který má přinášet radost a zábavu.

INSTAX MINI 12 se v Česku začne prodávat 16. března za 2 199 Kč s DPH a bude dostupný v pěti barevných provedeních – růžové, zelené, bílé, modré a fialové.

online-and-social-230111-instax-mini-12-blossom-pink-hero-with-photo-0256-stack.jpg

INSTAX MINI 12 přináší stejné funkce jako jeho předchůdce MINI 11, a to včetně režimu focení zblízka/selfie a automatického nastavení expozice. Navíc přidává novou funkci korekce paralaxy. Díky ní se hledáček fotoaparátu při použití režimu focení zblízka/selfie propojí s objektivem, takže uprostřed záběru je přesně to, co vidíte v hledáčku.

MINI 12 má také automatické ovládání blesku, které pomáhá předcházet vybledlým snímkům. Tato funkce sama rozpozná, zda je potřeba expozici přisvětlit bleskem a přispívá k co nejkvalitnějším instantním snímkům při jakémkoli osvětlení. Nemusíte si proto lámat hlavu s nastavením ani pamatovat na zapnutí blesku.

online-and-social-230111-instax-mini-12-feature-6-twist-the-lens-1195-lilac-purple.jpg

Velkou devízou MINI 12 je extrémně jednoduché ovládání. Zapíná se otočením objektivu, dalším pootočením vstoupíte do režimu focení zblízka, resp. selfie. V tomto režimu je schopen fotoaparát zaostřit na kratší vzdálenosti od 30 do 50 cm. Na přední straně vedle objektivu je navíc umístěno zrcátko, pomocí nějž lze kontrolovat, jak bude selfie vypadat. Dalším otočením objektivu se zařízení vypíná.

Řada INSTAX MINI je díky svému hravému designu, snadnému používání a atraktivní ceně již dlouho nejoblíbenějším modelem INSTAX. Ocení ji noví i stávající fanoušci instantních snímků.

online-and-social-mini-12-camera-case.jpg

Pět různých barevných provedení

MINI 12 se bude prodávat v barevných variantách Blossom Pink, Mint Green, Clay White, Lilac Purple a Pastel Blue. Start prodeje je naplánován na 16. března 2023 a doporučená cena novinky je 2 199 Kč.

Právě vychází
fv05-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.