Fujifilm instax mini Link 2 pro rychlý tisk fotek ze smartphonu

Publikováno: 21. června 2022 | autor Redakce
mini-link-2-stills-jpeg-(8).jpg

Společnost Fujifilm Europe uvádí na český trh kapesní tiskárnu instax mini Link 2, která dokáže za několik sekund vytisknout jakoukoli fotografii ze smartphonu.

Novinka se začne prodávat 22. června 2022 za 3199 Kč s DPH. instax mini Link 2 navazuje na svou předchůdkyni instax mini Link a navíc nabízí řadu nových funkcí, které podporují kreativitu uživatelů.

Tiskárna proto přinese díky stejnojmenné mobilní aplikaci například možnost úpravy rámečků snímků nebo volbu ze dvou různých barevných režimů, které dotvoří atmosféru fotek.

220215-instax-mini-link-2-features.jpg

Zcela novou funkcí tiskárny instax mini Link 2 je také instaxAiR. Ta posouvá interaktivitu a personalizaci na zcela novou úroveň. Díky ní se z tiskárny stává nástroj pro kreslení "ve vzduchu". Efekty nakreslené ve vzduchu je pak možné aplikovat přímo na vybranou fotku.

"Fotoaparát instax mini Link 2 podporuje kreativní nápady prostřednictvím vytištěných snímků," řekl Shin Udono, senior viceprezident divize Imaging Solutions společnosti FUJIFILM Europe. "Díky inovativním, zábavným a interaktivním funkcím, jako je instaxAiR, ukazujeme nové cesty jak navázat kontakt s uživateli instaxů a inspirovat je při tvorbě snímků."

Mezi hlavní vlastnosti tiskárny instax mini Link 2 patří:

instaxAiR: instax AiR umožňuje přidávat na vytištěné fotky grafiku prostřednictvím aplikace instax mini Link, která je zdarma ke stažení. Fotky můžete ozvláštnit pomocí bublin, okvětních lístků, neonů, sprejové barvy nebo třpytivého vzhledu. Stačí vzít do ruky instax mini Link 2, stisknout funkční tlačítko na horní straně tiskárny a namířit boční LED diodu, která začne kreslit ve vzduchu.

To, co nakreslíte ve vzduchu, se pak zobrazí i v náhledu tisku v aplikaci. Pokud jste se vzhledem fotky spokojeni, grafika se objeví i na samotném výtisku. Můžete dokonce natočit video kresby a sdílet tento okamžik jako QR kód, který se objeví na vytištěné fotce. QR kód můžete naskenovat a video si pak prohlédnout, stáhnout nebo sdílet na sociálních sítích.

220215-instax-mini-link-2-frames.jpg

Lehká a rychlá

Kompaktní a lehká tiskárna instax mini Link 2 pruhovanou texturu, díky níž se skvěle drží v ruce. Vytištění jedné fotky trvá přibližně 15 sekund, a na jedno nabití dokáže zařízení vytisknout přibližně 100 fotek ve formátu filmu instax mini. S vaším smartphonem tiskárnu bez problémů spárujete bezdrátově přes Bluetooth.

Přizpůsobení fotek pomocí barevných režimů, designových rámečků, samolepek a dalších funkcí

Mobilní aplikace instax mini Link 2 obsahuje řadu designových rámečků, kterými můžete vylepšit vybranou fotku z vašeho smarphonu a vytvořit tak jedinečný instax snímek. Tiskárna nabízí dva barevné režimy - instax-Rich pro sytější barvy snímků a instax-Natural zachovávající originální vzhled fotek. Snímky z telefonu dotvoříte i pomocí uměleckých filtrů nebo úpravou jasu, kontrastu a sytosti. Prostřednictvím aplikace také spojíte až osm různých snímků do jediné tiskové koláže instax.

mini-link-2-stills-jpeg-(8).jpg

instax mini Link 2 je kompatibilní nejen se smartpony se systémy Android a iOS (Apple) ale také s bezzrcadlovým digitálním fotoaparátem FUJIFILM X-S10, který umožňuje fotografům odesílat snímky přímo z fotoaparátu do tiskárny.

instax mini Link 2 bude dostupný v barevných variantách Soft Pink (růžová), Clay White (bílá) a Space Blue (modrá). Novinka se v Česku začne prodávat, stejně jako v celé Evropě, 22. června 2022 za cenu 3199 Kč včetně DPH.

Právě vychází
fv06-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.