Fotografie ve vysokém rozlišení a ultra rychlý výkon – představujeme moto g60

Publikováno: 25. září 2021 | autor Redakce
Fotografie ve vysokém rozlišení a ultra rychlý výkon – představujeme moto g60

Dokážete si představit, že máte všechny nástroje, které potřebujete ke spojení se světem, a mohli se vyjádřit na jednom místě a přímo ve své ruce? Společnost Motorola stále hledá nové způsoby, jak lidem poskytnout více možností, a zbrusu nový moto g60 přináší vše, co chcete, a ještě mnohem více. Jako první v řadě moto g je moto g60 vybaven systémem fotoaparátů se 108 MPx snímačem, což je kamera s dosud největším počtem pixelů společnosti Motorola, navíc s obrovskou výdrží baterie 6 000 mAh, displejem s vysokou obnovovací frekvencí a mimořádně svižným výkonem podpořeným mobilní platformou Qualcomm® Snapdragon™ 732G.

Chcete pozvednout svou fotografii? S moto g60 se vám to podaří!

Smartphone moto g60 přináší systém fotoaparátu se 108 MPx snímačem, který je spojený se zcela novou technologií Ultra Pixel. Využívá binární seskupení pixelů, které spojuje 9 pixelů do jednoho obrovského 2,1um Ultra Pixelu a poskytuje tak uživatelům 9x vyšší světelnou citlivost pro neuvěřitelně ostré a jasné snímky s ultra vysokým rozlišením i v těch nejnáročnějších světelných podmínkách. Kromě snímače s ultra vysokým rozlišením 108 MPx můžete být kreativní s ultraširokoúhlým objektivem s úhlem 118°, který do záběru vměstná 4x větší část scény a zachytí přesně to, co vidí vaše oči.

Nebo můžete projevit kreativitu s objektivem Macro Vision, který vás přiblíží k objektu 4x blíže než běžný objektiv, abyste odhalili i ty nejmenší detaily. Pomocí snímače hloubky můžete také proměnit každodenní fotografie v profesionálně vypadající portréty. A využijte skvělé nové funkce fotoaparátu, jako je režim duálního snímání, který vám umožní nahrávat pomocí zadního a selfie fotoaparátu současně, takže zobrazí vás i váš objekt a vy tak můžete ukázat obě strany jednoho příběhu najednou.

Fotografie ve vysokém rozlišení a ultra rychlý výkon – představujeme moto g60

Nikdo se nerad stresuje vybitou baterií, ale s telefonem moto g60 vám kryje záda výkonná baterie s kapacitou 6000 mAh, takže tyto starosti můžete hodit za hlavu. S výdrží až 54 hodin nepřetržitého provozu vás nezastaví ani ten nejrušnější pracovní den nebo noční vycházka. Když jste připraveni dobít baterii, technologie TurboPower™ 20 vám poskytne hodiny energie během pouhých minut nabíjení, takže můžete rychle doplnit energii a vrátit se k tomu, co je důležité.

Fotografie ve vysokém rozlišení a ultra rychlý výkon – představujeme moto g60

Procesor Snapdragon™ 732G vykresluje grafiku neuvěřitelně rychle a pohání systém fotoaparátu s vysokým rozlišením, takže hry vypadají realističtěji a fotografie jsou ostřejší než kdykoli předtím. Ve spojení s 6 GB paměti RAM můžete v mžiku přecházet mezi aplikacemi. Veškerá rychlost jde ruku v ruce s pozoruhodnou energetickou účinností, takže vám mezi nabíjeními nevybije baterii.

Fotografie ve vysokém rozlišení a ultra rychlý výkon – představujeme moto g60

Sledujte, jak váš oblíbený obsah ožívá na nádherném 6,8" displeji Max Vision FHD+. Vychutnejte si věrné barvy a vylepšený jas a kontrast díky kompatibilitě s HDR10. A jako první zařízení Motorola s obnovovací frekvencí 120 Hz je displej moto g60 dvakrát plynulejší než u běžných smartphonů, takže při procházení webových stránek, hraní her nebo sledování videí téměř nedochází ke zpoždění.

Veškerý tento výkon podporuje spolehlivé vestavěné úložiště o kapacitě 128 GB, takže máte spoustu místa na fotografie, filmy, písničky, aplikace a hry. A pomocí karty microSD můžete vždy přidat až 1 TB navíc.

Elegantní zpracování zvenku i zevnitř

Tento přístroj je promyšleně navržený a skvěle zpracovaný. Velmi tenké rámečky poskytují větší plochu obrazovky od okraje k okraji a tónovaný kryt kolem zadních fotoaparátů dodává dotek sofistikovanosti. Moderní unibody design je k dispozici v nádherné metalické barvě Dynamic Gray.

Vychutnejte si softwarové prostředí, které je stejně krásné, jako je telefon navenek. Systém Android 11 je optimalizován pro způsob, jakým telefon používáte, takže je intuitivnější, bezpečnější a osobnější. Prozkoumejte lepší správu konverzací v aplikacích pro zasílání zpráv, lepší kontrolu nad připojenými zařízeními a praktičtější přístup k ochraně osobních údajů v této vzrušující aktualizaci od společnosti Google. Android 11 přináší fanouškům Moto také nové a vylepšené funkce ovladatelnosti, včetně rychlejšího a snadnějšího hlasového ovládání a zkratek využívajících asistenta.

Společnost Motorola pokračuje v trvalém závazku poskytovat spotřebitelům čistou verzi operačního systému Android a zároveň hledá nové způsoby, jak zjednodušit interakci s telefonem, a ještě více usnadnit používání technologií. S aplikací My UX přidala společnost Motorola spoustu užitečných funkcí, které vám umožní přizpůsobit si zařízení tak, aby fungovalo přesně podle vašich představ. Ovládejte telefon jednoduchými gesty, přizpůsobte si nastavení zábavy a vytvořte si vzhled, který je jeden z milionu.

V souladu s posláním demokratizovat technologie a přinášet smysluplnější inovace se Motorola u nového modelu moto g60 zaměřila na řadu neuvěřitelných a důležitých funkcí. Systém fotoaparátů se 108 MPx snímačem, který je první v sérii moto g a představuje největší velikost pixelů v historii společnosti Motorola, obrovská baterie s kapacitou 6 000 mAh a – což je další prvenství společnosti Motorola – obnovovací frekvence 120 Hz – to vše dohromady vám umožní tvořit a propojovat se s blízkými jako nikdy předtím.

Dostupnost

Smartphone moto g60 bude k dispozici v České republice s doporučenou cenou 5 999 Kč. Úplné informace o cenách a specifikacích naleznete na naší webové stránce. Obrázky naleznete (při stahování obrázků nebo videí souhlasíte s našimi licenčními podmínkami).

 


 

Už máte zářijové číslo časopisu FOTOVIDEO?

Hned na prvních deseti stranách najdete nejlepší produkty roku tak, jak je vybrali a odhlasovali experti světové organizace EISA. Věnujeme se samozřejmě expertní skupině Photography, které jsme členem a jsme rádi, že v celkovém přehledu najdete i vám důvěrně známé značky a produkty.

Následují dva výborní zástupci mladé fotografické generace, shodou okolností oba dlouhodobě pracující v zahraničí. Je nám velkou ctí uvítat na našich stránkách Janu Ašenbrennerovou a Davida Harnga.

FV 09 21

Jako každý rok, tak i letos přinášíme tradiční vyhodnocení soutěže EISA MAESTRO, která díky účasti vysoce kvalitních fotografů ze dvou desítek zemí přinesla nádherné výsledky. Představujeme Willema Kuijperse z Nizozemí, Paulinu Petit z Francie a Barbaru Farkas z Maďarska. Téma Faces (Tváře) zaujalo i řadu našich výborných fotografů a vítěz našeho národního kola se Roman Jaroš, se tentokrát umístil těsně na čtvrtém místě. Kvalita české fotografie se prostě nezapře!

A to už jsme za čtyřicátou stranou, hned poté, co jsme si prohlédli novou FotoEsej Kevina V Tona a upoutávku na nádhernou brněnskou výstavu Otisk cest, kterou připravila manželská dvojice dvou úžasných francouzských fotografů. Za velmi důležitý považujeme investigativní článek JUDr Pavly Nečasové v rubrice FotoPrávo, který se zabývá obranou proti zneužití zdánlivě běžných autorských fotografií, popisuje přístup Policie ČR i našich soudů a nabízí způsob, jak se má postižený fotograf bránit.

V polovině a druhé polovině tohoto vydání jsme si dovolili poblahopřát vítězům největší fotografické soutěže současnosti s názvem CEWE Photo Award, s tím, že se těšíme na celkového vítěze, kterého porota této soutěže vyhlásí v tomto měsíci září. Pokračujeme dalšími inspirativními a praktickými články od Jakuba Cejpka, Lukáše Tycara, Jana Strii a dalších a dalších a samozřejmě nechybí vyhodnocení a nejlepších dvacet snímků z tématu Příroda ve městě, soutěže Fotograf roku.

Nezapomeňte si občas prohlédnout některé z videí, která vám v našich materiálech nabízíme formou QR kódu. Dozvíte se ještě více…

Fotograf roku 21 jde do finále a má nová témata pro 22. ročník

Téma STOPY na vás čeká až do 26. září! Nezapomeňte vložit své nápadité snímky! Píšeme o něm v záhlaví jeho galerie: „Také vám připadá poslední téma symbolické? Každý po sobě zanecháváme stopy a třeba i elektronickou, soutěžní a obrazovou stopu. Otisky nohou či tlapek v písku, blátě, sněhu… nebo jiné otisky činnosti – například bobří hráze, ptačí hnízda, stopy lidské civilizace…“ Více na: http://fotografroku.ifotovideo.cz

FV 09 21

V zářijovém FotoVideo například najdete:

ROZHOVOR: DAVID HARING

Krajina je moje srdcovka, ale objevuji i další fotografické žánry.

ROZHOVOR: DAVID HARING

ROZHOVOR: JANA AŠENBRENNEROVÁ

Focením žiji, lidé jsou pro mě magnety.

ROZHOVOR: JANA AŠENBRENNEROVÁ

FOTOPRÁVO: ZNEUŽITÁ FOTOGRAFIE?

Fotografové, braňme si svá autorská práva!

SOUŤĚŽ: CEWE PHOTO AWARD 2021

Vyhlášení deseti vítězů užšího výběru této největší světové soutěže.

SOUŤĚŽ: CEWE PHOTO AWARD 2021

NEGATIV, NEBO DIAPOZITIV – O TO ZDE BĚŽÍ

Filmová fotografie je krásná z mnoha důvodů. Zkusíte ji?

NEGATIV, NEBO DIAPOZITIV – O TO ZDE BĚŽÍ

MINIATURNÍ SVĚT PŘED OBJEKTIVEM

Makrofotografie je jedním z nejoblíbenějších fotografických žánrů. Už jste jí zkusili a s čím?

MINIATURNÍ SVĚT PŘED OBJEKTIVEM

LAOWA PŘEDSTAVUJE: LUKÁŠ TYCAR

Laowa Argus 33 mm f/0,95 CF APO 52 oceněný EISA.

LAOWA PŘEDSTAVUJE: LUKÁŠ TYCAR

FOTOGRAF ROKU: NOVÁ TÉMATA

Ročník 22 největší naší fotografické soutěže začíná novými tématy, která brzy najdete na našem webu.

FOTOGRAF ROKU: NOVÁ TÉMATA

…a další a další důležité, inspirativní i praktické články

Podzim je pomalu a jistě zde, je čas na nové předplatné! Chcete paměťovou kartu LEXAR, módní tašku či parfém, předplatné ZONER? Vybírejte rychle, jednotlivé dárky jsou v omezených počtech! Objednání předplatného FotoVideo stejně jednoduché, jako v jiných e-shopech!

Vybírejte si na našem webu: http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

Doporučujeme! Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách, a ještě k tomu levněji za cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetříte tak své peníze a ještě vyděláte. Takové je naše předplatné!

V září FotoVideo září

Právě vychází
fv03-24-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.