Filtry Rollei pro nadšené fotografy

Publikováno: 7. ledna 2019 | autor Redakce
rollei-square-filter-mark-ii-starter-kit-100-mm-v2-1000px.jpg

Společnost Rollei uvádí na trh nový startovací set pro nadšené fotografy, kteří chtějí začít s využitím čtvercových foto filtrů a vyžadují kvalitu na profesionální úrovni, Rollei Square Filter Mark II Starter Kit 100 mm.

Vysoce kvalitní profesionální držák filtrů vyrobený z přesně frézovaného hliníku pro letecký průmysl, pojme až tři obdélníkové filtry o délce 100 mm. Držák filtrů je vybaven praktickým systémem easy-lock, který umožňuje připojit držák filtru k základnímu kroužku a snadno ho znovu odpojit stisknutím tlačítka. Součástí sady jsou adaptorové kroužky pro sedm nejčastěji používaa lze jej vybavit vysoce kvalitním CPL filtrem. Díky tomuto důmyslnému řešení je tento CPL filtr o průměru 86mm stejný i při využití adaptérových kroužků. Tento profesionální polarizační filtr snižuje nežádoucí odrazy, poskytuje intenzivnější barvy a je vyroben z extrémně robustního skla Gorilla® s povrchovou úpravou. Držák je kompatibilní i s jinými 100mm filtry vyrobenými jinými výrobci.

Balení dále obsahu vysoce kvalitní profesionální přechodový filtr Mark II Professional Rectangular Soft GND8 Filter. Měkký odstupňovaný filtr dokáže vašim snímkům propůjčit požadovanou náladu při focení přírody a při pořizování snímku architektury. Řazení 3 filtrů umožňuje dodat správnou intenzitu světla vhodnou pro nastavení jasových rozdílů focené scény, které již nelze nadále uspokojivě upravit elektronickým systémem fotoaparátu.

Nový držák filtru Rollei Professional se dodává v polstrovaném pouzdře a veškeré filtry plní certifikaci Rollei "Engineered & Quality Controlled in Germany", které přesahují obvyklé standardy v tomto sektoru.

Cena a záruka

Doporučená koncová cena Rollei Square Filter Mark II Starter Kit 100 mm činí 6 390,- s DPH.

Na produkt se vtahuje záruka 24 měsíců.

Více informací k filtrům Rollei nalezenet přímo zde.

Právě vychází
fv06-23-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.