EVOLVEO StrongVision MINI 4G je fotopast s překvapivě malými rozměry

Publikováno: 20. února 2024 | autor Redakce
banner-mini-4g-b1-cz.jpg

Značka EVOLVEO přidává do své nabídky fotopastí nový model EVOLVEO StrongVision MINI 4G. Mezi přednosti tohoto multifunkčního a univerzálního zařízení patří malý rozměr (187 × 118 × 87 mm), funkce LifeView pro živý náhled a cloudové úložiště zdarma.

Aplikace EVOLVEO CAM pro vzdálenou správu podporuje platformu Android i iOS a je lokalizovaná pro české prostředí. Díky své univerzálnosti je možné EVOLVEO StrongVision MINI 4G využít i jako bezpečnostní kameru.

evolveo-strongvision-mini-4g.jpg

EVOLVEO StrongVision MINI 4G je kompaktní fotopast určená jak pro pozorování živé přírody, tak i pro ochranu majetku. Díky malým rozměrům lze fotopast umístit nenápadně a nepozorovaně pro záznam videa nebo fotografií. Fotopast je plně upravená pro používání s aplikací EVOLVEO CAM pro Android nebo iOS.

evolveo-strongvision-mini-4g--side-2.jpg

Díky rychlému přenosu dat 4G LTE je k dispozici funkce LiveView - živý náhled, kterou lze snímat a zobrazovat aktuální dění před kamerou v reálném čase, případně stahovat a pracovat se soubory, které kamera uložila na svoji SD kartu. Fotopast je napájená osmi AA 1,5V bateriemi. Dobu provozu lze prodloužit pomocí originálního příslušenství EVOLVEO, jakou jsou solární panel SP1, nebo kabel pro připojení externí 12V baterie.

evolveo-strongvision-mini-4g--hero.jpg

Univerzálnost fotopasti EVOLVEO StrongVision MINI 4G umožňuje toto zařízení plně využít i jako bezpečnostní kameru pro zabezpečení majetku, všude tam, kde není pevné připojení k internetu pro běžný kamerový systém. Vždy když kamera rozezná pohyb, odešle notifikaci do zadaného telefonu nebo na chytré hodinky. Pomocí příslušné aplikace je pak možné zobrazit zachycený snímek nebo přehrát video. Funkce LiveView umožňuje přenášet živý náhled v reálném čase. Díky integrovaným PIR čidlům neunikne žádný pohyb a kamera se aktivuje jen v momentě, kdy je to potřeba. Prodlužuje se tím výdrž provozu na baterie.

banner-mini-4g-b3-cz.jpg

Aplikace EVOLVEO CAM je poskytována zdarma bez dalších budoucích poplatků. Zdarma je i ukládání pořízených dat do cloudového úložiště, které je unikátní pro každé zařízení. Servery jsou umístěné v Evropě na platformě společnosti Amazon. V rámci jedné aplikace lze spravovat několik fotopastí. Každé fotopasti je možné přiřadit vlastní název pro identifikaci umístění a pro informaci o aktuálním stavu fotopasti. Nově jde i v zapnutém režimu měnit libovolně nastavení, jako je například rozlišení fotek, videa nebo měnit čas, po který má být fotopast aktivní.

Fotopast EVOLVEO StrongVision MINI 4G je vybavena nočním infra přísvitem s 2× 3W IR LED diodami 850 nm. Infra noční přísvit je důležitá funkce každé fotopasti. Díky 850nm LED diodám lze zařízení použít nejenom pro sledování zvěře, ale i k ostraze objektů.

banner-mini-4g-b1-cz.jpg

K fotopasti EVOLVEO StrongVision MINI 4G lze získat celou řadu doplňků a vybavení. Nastavitelný lanový zámek StrongVision LOCK, který díky dvoumetrovému lanku o síle 8 mm dobře poslouží pro upevnění fotopasti například ke kmenu stromu.

V případě, že je možné fotopast připojit do elektrické sítě, lze dokoupit napájecí 12V adaptér EVOLVEO StrongVision ADAP. Fotopast bude v tomto případě primárně napájená z adaptéru a pokud dojde k výpadku napájení ze sítě, poslouží vložené baterie jako záložní napájení. Pro prodloužení výdrže lze využít solární panel EVOLVEO StrongVision SP1 s integrovanou Li-ON baterií.

Dostupnost a cena

Fotopast EVOLVEO StrongVision MINI 4G je dostupná prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců již za 3 690 Kč včetně DPH.
Lanový zámek EVOLVEO StrongVision LOCK za 590 Kč včetně DPH.
Napájecí 12V adaptér EVOLVEO StrongVision za 190 Kč včetně DPH.
Solární panel EVOLVEO StrongVision SP1 za 890 Kč včetně DPH.

Právě vychází
fv05-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.