Epson WorkForce WF-3820

Publikováno: 23. října 2020 | autor Redakce
Epson WorkForce WF-3820

Nová tiskárna je ideální pro uživatele pracující z domova nebo pedagogy, kteří potřebují multifunkčnost, rychlé nastavení a vysokou rychlost tisku.

Multifunkční tiskárna Epson WorkForce WF-3820 je rychlá a výkonná a podporuje téměř všechny dostupné funkce mobilního připojení, nabízí automatický oboustranný tisk a velký LCD displej.

epson-workforce-wf-3820-01.jpg

Společnost Epson přichází s inovací řady WorkForce v době, kdy jsou stolní tiskárny a tiskárny pro malé pracovní skupiny stále důležitější, protože mnozí z nás pokračují v práci z domova nebo v malých skupinách na pracovišti. Nový přírůstek, WorkForce WF-3820, který staví na osvědčené tiskové technologii PrecisionCore od společnosti Epson, podporuje výjimečným způsobem udržitelnost, jelikož využívá technologii Epson Heat-free, která snižuje spotřebu energie. Nabízí také nízké náklady na tisk spolu se spolehlivým výkonem a vysoce kvalitním výstupem.

epson-workforce-wf-3820-02.jpg

Model WorkForce WF-3820 byl navržen tak, aby se vešel do menších prostor, zatímco nabízí mnoho funkcí, včetně tisku, kopírování, skenování a faxování (bez nutnosti použití počítače), dále také automatický podavač papíru ADF, oddělené inkousty pro tisk formátu A4 ve vysoké kvalitě a široké možnosti bezdrátového připojení.

epson-workforce-wf-3820-03.jpg

Marcel Divín, Branch Office Manager společnosti Epson CZ & SK, říká: „Během karantény jsme se stali svědky toho, jak se z obyčejné inkoustové tiskárny stal jeden z překvapivých hrdinů spotřebitelské technologie. Způsob, jakým pracujeme, se změnil. Mnozí z nás budou ještě dlouhou dobu pokračovat v práci a studiu z domova.“

epson-workforce-wf-3820-04.jpg

„Nejnovější přírůstek do řady multifunkčních zařízení, model WorkForce WF-3820, splňuje potřeby těch uživatelů, kteří chtějí i nadále využívat inkoustové kazety, ale účinným a rentabilním způsobem,“ dodal Marcel. „Inkoustové tiskárny nabízejí mnoho funkcí, například tisk v režimu konceptu, které snižují spotřebu inkoustu, ale také tichý režim, který zlepšuje pracovní prostředí.“

epson-workforce-wf-3820.jpg

Tiskárna Epson WorkForce WF-3820 byla navržena pro uživatele pracující z domova nebo malé kanceláře, které hledají kompaktní tiskárnu s vysokou kvalitou tisku a specifickými funkcemi pro obchodní prostředí.

Vlastnosti:

Funkce

WF-3820

Stylová multifunkční tiskárna

Wi-Fi, Wi-Fi Direct

Epson Connect1; Scan-to-Cloud1

AirPrint3

Oboustranný tisk

A4

LCD displej

6,8cm

Rychlost černobílého a barevného tisku ISO str / min2

21/10

ADF - automatický podavač dokumentů

Inkousty

405/405XL oddělené inkousty

1200 dip skener

V prodeji

Nyní

Poznámky pod čarou:

1)      Epson Connect: Epson iPrint a Epson Creative Print vyžadují bezdrátové připojení a tiskové aplikace Epson. Epson Email Print, Epson Remote Print Driver a Epson Scan-to-Cloud vyžadují připojení k internetu. Další informace, podporované jazyky a zařízení najdete na www.epsonconnect.eu

2)      Rychlost tisku se určuje v souladu s normou ISO / IEC 24734, která ukazuje průměrnou hodnotu ESAT z testu kategorie kanceláře pro standardní jednostranný výtisk A4. Pro více informací navštivte www.epson.eu/testing

3)      Tiskárny podporující AirPrint fungují s iPhone 4s a novějšími, iPadem 2 a novějšími, všemi modely iPad Air a iPad mini a iPod touch 5. generace s nejnovější verzí iOS a Mac s nejnovější verzí OSX.

 


Už máte říjnové vydání časopisu FotoVideo? Nahlédněte do jeho obsahu a podívejte se na možnosti objednání...

FOTOVIDEO 2020 – číslo 10

Říjnové FotoVideo je tu pro vás! Vyberte si:

OSOBNOST: ONDŘEJ NEFF

Focení samo o sobě není žádná zábava!OSOBNOST: ONDŘEJ NEFF

ROZHOVOR: ERIK TOMAŠÁK

Keď všetko funguje, cítite nadšenie a energiu.ROZHOVOR: ERIK TOMAŠÁK

VÝSTAVA: MARTIN RAK PHOTOGRAPHS

Seznamte se s krásnou krajinou v podání opravdového mistra.VÝSTAVA: MARTIN RAK PHOTOGRAPHS

NÁŠ SERIÁL: DESÁTÝ DÍL S CENTREM FOTOŠKODA

Jak to bylo se začátky fotografické výuky a jak s FotoFESTEM?NÁŠ SERIÁL: DESÁTÝ DÍL S CENTREM FOTOŠKODA

TECHNIKA: UV A OCHRANNÉ FILTRY V TESTU

Chcete mimo jiné ochránit svůj objektiv? Třetí díl našeho největšího testu filtrů je tady!

FOTOGRAF ROKU: JAK JSTE BODOVALI?

Úžasné téma: Na horách, ve skalách a v kopcích za úsvitu je vyhodnoceno. Známe vítěze! Vyhodnoceno.FOTOGRAF ROKU: JAK JSTE BODOVALI?

FOTOGRAF ROKU: JEDNADVACÁTÝ ROČNÍK SE RYCHLE ROZJEL

Vkládejte své soutěžní snímky do nových témat. Jsou pro vás otevřena!

SOUTĚŽNÍ TÉMATA ROČNÍKU 2021 najdete: ZDE.

S naším předplatným opravdu ušetříte, a ještě k němu dostanete dárek dle vašeho výběru zdarma! Máme nové dva dárky v nabídce. Vybírejte ale rychle, jsou jen v omezeném množství! Předplaťte si nás na zimní měsíce, jde to velmi rychle a můžete si vybrat, zda po jednom či dvou či třech či šesti či dvanácti výtiscích, či… jak se vám to bude líbit

Vybírejte si například na těchto webových adresách:

http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

https://www.send.cz/casopis/779/foto-video

https://foto-video.magaziny.cz/

https://predplatit.cz/detail/foto-video/200/

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách, a ještě k tomu ta cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetříte s námi!

Trocha sci-fi v říjnovém FotoVideo

Právě vychází
fv04-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.