Epson v showroomu Igepa poprvé ukázala svou první UV LED plochou signage tiskárnu SureColor SC-V7000

Publikováno: 4. července 2021 | autor Redakce
Epson v showroomu Igepa poprvé ukázala svou první UV LED plochou signage tiskárnu SureColor SC-V7000

Na konci června se v prostorách showroomu společnosti Igepa uskutečnilo neformální setkání, v jehož rámci společnost Epson poprvé v České republice představila a prezentovala tiskárnu SureColor SC-V7000, první UV LED plochou signage tiskárnu ve svém portfoliu. Účastníci setkání si kromě zajímavé prezentace mohli také vyzkoušet, jak toto unikátní zařízení funguje.

Tiskárna SC-V7000 byla navržena s citem pro potřeby dnešních výrobců signmakingu. Důraz byl kladen na zrychlení výroby a nižší náklady na vlastnictví, a to bez kompromisu v kvalitě výstupu. Mezi klíčové prvky tiskárny se řadí tiskové hlavy Epson Micro Piezo v kombinaci s nově vyvinutou sadou deseti originálních inkoustů, která obsahuje šedou, červenou, bílou a lak ve standardu. Výsledkem je opravdu přesné podání barev. S pomocí softwaru Epson Edge Print RIP společně s kontrolérem pro UV flatbed lze tisknout snadno a rychle a opakovaně produkovat kvalitní výtisky. Tato UV flatbed tiskárna nabízí možnost tisknout až do formátu 2,5 x 1,25 m přímo na široké spektrum médií o síle až 80 mm, vč. akrylu, polykarbonátu, PVC, skla, hliníku, kovu, polyesteru, pěnových desek, styrenu, dřeva a kamene.

Epson v showroomu Igepa poprvé ukázala svou první UV LED plochou signage tiskárnu SureColor SC-V7000

Tiskárna SC-V7000 nabízí vynikající kvalitu obrazu a flexibilní možnosti tisku na širokou škálu médií. Byla vyvinuta k tisku výrazných cedulí a poutačů ve vnitřních i venkovních prostorách, reklamních polepů výloh, vývěsních tabulí, produktových obalů a k potisku propagačních a dekorativních výrobků. Nabízí velkou všestrannost použití, čímž vám umožňuje rozšířit nabídku produktů a poskytovat konzistentně vysoce kvalitní výsledky. Tiskárna využívá jedinečnou kombinaci inkoustů Epson UltraChrome UV včetně červeného, šedého a bílého inkoustu a laku pro úpravu povrchu.

Epson v showroomu Igepa poprvé ukázala svou první UV LED plochou signage tiskárnu SureColor SC-V7000

Tato LED UV tiskárna s velkoplošným tiskovým stolem nabízí vynikající kvalitu tisku a zářivé barvy. Díky 10barevné sadě UV inkoustů lze dosáhnout ještě lepších výsledků ve formě úžasných výtisků.

Epson v showroomu Igepa poprvé ukázala svou první UV LED plochou signage tiskárnu SureColor SC-V7000

Bílý inkoust umožňuje všestranný tisk na širší škálu produktů. Lze jej použít k vytvoření základní vrstvy na barevných médiích nebo s ním vytvářet podsvícené výtisky pro různé účely. Lak také nabízí flexibilitu úpravy povrchů. Lze jej totiž použít na celou plochu výtisku, nebo jen jako přímou barvu ke zdůraznění konkrétních textur nebo efektů.


Už máte červencové vydání časopisu FOTOVIDEO?

Tento rok je pro nás velmi důležitý, nejen tou celoroční oslavou našeho čtvrtstoletí, ale i tím, že se snad jeho podstatná část odvine v normálních časech, a tak i časopisecká distribuce se po dvou letech ještě o něco zlepší. Tím chceme současně moc poděkovat všem, kteří si nás nově předplatili (a těm, co si předplatné obnovili určitě a ze srdce také!), díky nimž nám počet předplatitelů zase o dost stoupl.

Pětadvacáté léto s časopisem FotoVideo

Má to logiku, zvykáme si všichni na doručování všeho až domů, a tak proč ne také pravidelné dodávky časopis FotoVideo, když ho dostanu až domů, o den dříve, levněji a bez poštovného, navíc s vybraným dárkem zdarma při objednání (mimochodem, podívejte se na náš web do sekce předplatného, máme nové, letní dárky v limitovaných edicích a také nové, paměťové karty).

Využíváte QR kódy na přehrávání videí a webových stránek? Najdete je v tomto vydání skoro v každém článku! A když už tedy jsme u tohoto vydání: Je v něm hodně praktických článků. Je léto, jste určitě mnohem častěji venku, a tak jsme vám do tohoto červencového vydání připravili velký mix fotografické praxe a technických informací tak, abyste se třeba i poučili a inspirovali. Současně přinášíme docela zajímavé informace ze světa foto a video i díky, že jsme v řadě zajímavých akcí a událostí mediálními partnery. Ostatně, když jsme už u toho: pořádáte nějaké větší fotografické setkání, soutěž, výstavu, prezentaci? Pokud ano a je to vaše akce nevonící příliš komerční náplní, určitě nám o ní včas napište. Rádi o ní v některém z našich médií napíšeme. On ten náš web a časopis mají přeci jenom poměrně velký dosah. Stačí se jen podívat například na ty tři desítky tisíc fotografů registrovaných do soutěže Fotograf roku.

Fotograf roku má aktuální téma: Řada, řady

Řada čísel, stromů, lidí, věcí, zvířat… posloupnosti, události, exponenciální… Kde všude dokážete najít řadu? Doma, v zaměstnání, před obchodem, v obilí, na letišti, před kinem? Řada znamená určité uspořádání a někdy i nutnost… Foťte a vkládejte své příspěvky na toto téma do soutěže Fotograf roku průběžně a kdykoli a nejpozději do 31. 7. 2021 na http://fotografroku.ifotovideo.cz

Óda na domácí spotřebiče, Pavel Hujíček

Vybírejte z červencového FotoVideo například:

Pětadvacáté léto s časopisem FotoVideo

ROZHOVOR: EVA KUČMÁŠOVÁ

Vnímám studenty jako budoucnost fotografie…

ROZHOVOR: EVA KUČMÁŠOVÁ

SOUTĚŽ: EISA MAESTRO 2021

Tak kdopak asi zvítězil v národním kole?

SOUTĚŽ: EISA MAESTRO 2021

DOBRODRUŽSTVÍ AŽ NEUVĚŘITELNÉ

Extrémní fotograf v Irsku

DOBRODRUŽSTVÍ AŽ NEUVĚŘITELNÉ

FOTOUDÁLOST: VÁCLAV ŠILHA

Jak se fotí kroje na Chodsku?

FOTOUDÁLOST: VÁCLAV ŠILHA

PRAXE: FOTOŠKODA WEEK JE ZA NÁMI

A dál na plný plyn s programem a workshopy

PRAXE: FOTOŠKODA WEEK JE ZA NÁMI

TECHNIKA: OCUTNÁVKA NOVÉHO ULTRATELEZOOMU

TAMRON 150-500 mm F / 5-6,7 Di III VC VXD

TECHNIKA: OCUTNÁVKA NOVÉHO ULTRATELEZOOMU

… a další a další praktické, inspirativní i technické články

POZOR, POZOR, přidali jsme nové dárky! Chcete paměťovou kartu LEXAR, módní tašku či parfém? Vyberte si! Je to stejně jednoduché, jako v jiných e-shopech!

K celoročnímu předplatnému časopisu FotoVideo prostě dárky odjakživa patří. Udělejte si radost (a také vašim blízkým?) na dalších dvanáct měsíců! S naším předplatným opravdu ušetříte. Vybírejte dle chuti, ale rychle, dárků je dost, ale některé jen v omezeném množství! Předplaťte si nás natrvalo, nebo si vyzkoušejte, zda nás chcete odebírat po jednom či dvou či třech či šesti či dvanácti výtiscích. Jak se vám to bude líbit. Ale s delší dobou předplatného výrazně klesá jeho cena a dárek je ZDARME k novému, celoročnímu předplatnému.

Vybírejte si na našem webu:

http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách, a ještě k tomu levněji za cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetříte tak své peníze a ještě vyděláte.

Pětadvacáté léto s časopisem FotoVideo

Právě vychází
fv03-24-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.