Epson uvádí velkoformátovou tiskárnu pro profesionální tisk fotografií, uměleckých děl a plakátů

Publikováno: 15. května 2024 | autor Redakce
p20500series-mu-front.jpg

Tiskárna Epson SureColor P20500 nabízí vynikající kvalitu obrazu, vysokou spolehlivost a vyšší produktivitu a je vhodná pro tisk vysoce kvalitních fotografií, uměleckých děl, plakátů a interiérových nápisů.

Společnost Epson uvedla na trh nástupce své velkoformátové produkční tiskárny SureColor SC-P20000 a posiluje tak svou stále významnější pozici na trhu s vysoce kvalitními fotografickými tiskárnami na vodní bázi určenými pro tisk uměleckých děl.

Tiskárna SureColor SC-P20500 přináší nejen ještě vyšší produktivitu a kvalitu pro fotografické laboratoře, poskytovatele tiskových služeb a firmy, ale nabízí také kombinaci efektivity a kvality obrazu výrobcům prémiových uměleckých fotografií, plakátů a interiérových nápisů.

p20500series-mu-front.jpg

Nový 64palcový model SC-P20500 přichází s řadou inovací, jako je sada 12 barev s oranžovou, zelenou a fialovou barvou a režim sjednocení lesklého povrchu, který zajišťuje lepší kontrast, lepší tonalitu a redukci bronzových odstínů na lesklých médiích.

Navzdory rozšíření o další barvy nabízí tiskárna Epson SC-P20500 stejnou rychlost osmiprůchodového tisku (19,2 m2/h) jako model SC-P20000, rychlejší zpracování dat a 1,6litrové balení inkoustu, které ve srovnání s předchozím modelem snižuje počet výměn inkoustu přibližně o polovinu. Nová tiskárna SC-P20500, která je vybavena stejnou tiskovou hlavou (Epson PrecisionCore MicroTFP) jako SC-P9500, nabízí vysoce efektivní provoz s rychlým časem zpracování bez kompromisů v kvalitě obrazu.

Tiskárna SC-P20500 zajišťuje vyšší spolehlivost díky řadě funkcí, jako je technologie Nozzle Verification, která automaticky detekuje a čistí trysky. Protiprachové kryty tiskové hlavy a médií, které snižují zbytečné náklady na opakovaný tisk v důsledku chybných výtisků. Tiskárna SC-P20500 se mimořádně snadno používá a díky funkcím, jako je například zakládání médií bez držáku role a intuitivní ovládání prostřednictvím 4,3palcového dotykového displeje, je dokonale navržena pro snadnou údržbu vlastními silami.

Tiskárna SC-P20500 je vysoce bezpečná, disponuje automatickým šifrováním (formát: AES-2560) a umožňuje snadné ukládání a manipulaci s daty prostřednictvím dotykového displeje tiskárny a/nebo aplikace Epson WebConfig, přičemž nabízí možnost ukládání na disk SSD o kapacitě téměř 1 TB. Energeticky úsporná tiskárna SC-P20500 splňuje požadavky normy EnergyStar v3.1 a je vyrobena udržitelnějším způsobem z 30 % recyklovaného plastu. Zásobníky inkoustu o objemu 1,6 litru dále zlepšují ekologickou udržitelnost produktu tím, že snižují spotřebu plastů na litr o 90 % ve srovnání s používáním cartridgí.

Tiskárna SC-P20500 se snadno nastavuje a konfiguruje a je podporována pokročilým softwarem Epson, takže není nutné kupovat další software. RIP Epson Edge Print PRO se dodává standardně, zatímco Epson Media Installer lze snadno stáhnout a použít pro jednoduchou konfiguraci médií. K dispozici je také podpora Epson Cloud Solution PORT pro monitorování tiskárny. Volitelně dostupný modul Adobe PS zahrnuje Adobe Embedded Print Engine, který zlepšuje reprodukci PDF a umožňuje rychlejší zpracování dat.

„Společnost Epson má silnou pozici na trhu s vysoce kvalitními fotografiemi a uměleckými reprodukcemi,“ uvedl Slávek Gross, Commercial & Industrial Printing Manager ve společnosti Epson Europe CZ & SK. „Má tak dobré předpoklady k tomu, aby si udržela své silné postavení na trhu s vysoce kvalitními profesionálními fotografiemi, uměleckými reprodukcemi, plakáty a interiérovými nápisy. Uvedení tiskárny SC-P20500 na trh je významným krokem kupředu, kterým navazujeme na silné stránky tiskárny SC-P20000 a přicházíme na trh s cenově velmi výhodnou tiskárnu, která poskytuje vynikající kvalitu, spolehlivost a produktivitu."

Právě vychází
fv05-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.