Epson představuje evoluci technologie Heat-Free Line Inkjet, do formátu A4 přináší vyšší výkon a udržitelnost

Publikováno: 3. května 2024 | autor Redakce
img-1773.jpg

Epson pokračuje ve snaze zavádět inkoustovou technologii Heat-Free Line Inkjet do své řady kancelářských tiskáren a na trh s tiskárnami ve formátu A4 uvádí multifunkční tiskárny AM-C400 a AM-C550, které přináší několik vylepšení.

Tyto nové produkty nabízejí úsporu energie a produktivitu stávajících tiskáren Epson Line Inkjet, ale v menším formátu A4. Tím rozšiřují řadu inkoustových tiskáren Epson ve formátu A4 a představují ideální řešení pro uživatele vyžadující vyšší objem tisku. Pro tento kanál představují snadno udržitelné, ziskové řešení, které naplňuje agendy udržitelnosti.

img-1758.jpg

Obě tiskárny se vyznačují vysokou rychlostí tisku a skenování (až 55 str./min při tisku a 100 obr./min při skenování), vysokou kapacitou papíru a cartridgemi s vysokou výtěžností (až 31 500 stran). Díky vylepšenému uživatelskému rozhraní s barevnou dotykovou obrazovkou je ovládání snadné a rychlé. Součástí jejich provedení je dráha papíru ve tvaru písmene C, která zmenšuje instalační prostor, díky čemuž tyto tiskárny patří k nejmenším ve své třídě a jsou ideální do prostředí vyžadujících vysoce spolehlivá a produktivní zařízení, ale s omezeným prostorem.

img-1801.jpg

Marcel Divín, Branch Office Manager společnosti Epson Europe CZ & SK říká: „Uvedením těchto modelů na trh zaplňujeme mezeru v naší produktové řadě a nabízíme výhody technologie Line Inkjet v rámci našich kancelářských tiskáren. Tyto modely formátu A4 rozšiřují rodinu tiskáren AM-C a přinášejí srovnatelnou úroveň výjimečné produktivity modelů AM-C A3 s uceleným uživatelským prostředím díky sdílenému uživatelskému rozhraní, ale s menšími požadavky na instalační prostor.“

img-1803.jpg

Vysoká rychlost tisku, spolehlivost a malý instalační prostor tu jdou ruku v ruce se sníženou spotřebou energie a odpadu, jak už je u inkoustových tiskáren Epson Heat-Free zvykem, což dále přispívá k udržitelnosti a nabízí se jako zajímavá alternativa k tradičním laserovým tiskárnám. Tyto multifunkční tiskárny byly vyvinuty pro Epson Open Platform, takže je lze snadno integrovat do stávajících technologických infrastruktur a jsou kompatibilní se všemi softwarovými řešeními třetích stran.

img-1761.jpg

Společnost Epson nové tiskárny AM-C400 a AM-C550 poprvé předvedla svým českým a slovenským parterům v rámci akce WorkForce AM-C Launch Event, který se uskutečnil 20. a 21. března v pražském showroomu Epson. Po úvodním slovu Marcela Divína se prezentace ujal Martin Lucký, Pre/Post Sales Specialist, který hovořil o hardwaru zařízení. Druhou část přednášky věnující se softwaru vedl Jiří Jedlička, Pre-Sales Technical Specialist. Součástí uvedení byl také workshop a praktické ukázky možností tiskáren.

Právě vychází
fv05-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.