Epson na Labelexpo 2023 představí řešení pro tisk štítků SurePress a ColorWorks

Publikováno: 27. srpna 2023 | autor Redakce
01-l4733-mainunit.jpeg

Na stánku bude mít premiéru tiskárna Epson SurePress L-4733AW spolu s tiskárnou ColorWorks CW-C4000 s cloudovou technologií Loftware, která umožňuje tisk barevných štítků podle potřeby, a robotem Epson, který předvede automatické označování.

Společnost Epson představí na veletrhu Labelexpo v Bruselu ve dnech 11. až 14. září 2023 svou nedávno rozšířenou řadu tiskáren štítků SurePress. Je to poprvé, co se tiskárna L-4733AW — zásadní vylepšení řady SurePress 4000 — objeví na veletrhu v Evropě. Představí se spolu s tiskárnou SurePress L-6534VW, která je k dispozici v provedení CMYK a s bílým inkoustem a oranžovým inkoustem nebo in-line technologií digitálního laku.

Tiskárna SurePress L-4733AW pro tisk štítků v menším množství, která navazuje na úspěch svého špičkového předchůdce v oboru, nabízí kombinaci kvality, konzistence, opakovatelné přesnosti a vyšší rychlosti tisku.

01-l4733-mainunit.jpeg

Používá nově vylepšenou sadu inkoustů Epson AQ4 — CMYK se zelenou, oranžovou a bílou barvou — a poskytuje širší barevný prostor a přesnou barevnou shodu na větší škále tiskových materiálů. Nabízí také zjednodušené, automatizované funkce údržby, které jsou navrženy tak, aby maximalizovaly dobu provozuschopnosti s minimálním zásahem obsluhy, což znamená rychlejší, efektivnější a spolehlivější pracovní postup a kratší dobu provozu.

Tiskárna SurePress L-6534VW bude představena také v kombinaci s kompaktním všestranným inline finišerem štítků GM DC330 Mini. Tiskárna SurePress L-6534VW je zkonstruována pro optimalizaci produktivity a poskytuje rychlost tisku až 50 metrů za minutu pro velkoobjemovou produkci. Možnost inline dokončování nabízí kompletní komplexní a vysoce kvalitní řešení, které u větších objemů výrazně zkracuje celkovou dobu výroby.

Na veletrhu Labelexpo budou mít premiéru také nové tiskárny štítků ColorWorks společnosti Epson s podporou cloudu. Stalo se tak po oznámení partnerství mezi společnostmi Epson a Loftware, největším světovým poskytovatelem cloudového podnikového tisku štítků a správy výtvarných děl.

l6534vw-hero-690x460.jpg

Tiskárny ColorWorks s podporou cloudu, které se připojují k podnikovým systémům na různých místech, uspokojují rostoucí poptávku po vysoce produktivních řešeních tisku barevných štítků v chemickém, farmaceutickém, elektronickém, automobilovém, leteckém a maloobchodním odvětví.

Společnost Epson rovněž představí inovativní aplikaci automatického tisku štítků pomocí dvou tiskáren ColorWorks, chytré kamery a robota Epson. Představuje aplikaci ve zdravotnictví, kde je vyžadován tisk štítků na zakázku pro různé velikosti obalů na léky. Automatizovaný proces eliminuje lidskou manipulaci, která je u některých léků nezbytná, a také případné lidské chyby při označování.

Mezi další zajímavosti na stánku patří ukázka nového prototypu tiskárny RFID společnosti Epson. Tiskárna jako první svého druhu vyrábí barevné štítky RFID podle potřeby, které mají oproti černobílým štítkům značné výhody, například snadné rozlišení produktů a možnost zřetelného zvýraznění informací.

Marc Tinkler, Head of Product Marketing, Commercial & Industrial, ve společnosti Epson Europe, uvedl: „Řada tiskáren štítků SurePress společnosti Epson je celosvětově známá svou kvalitou, spolehlivostí a všestranností. Jsme rádi, že se vracíme na veletrh Labelexpo a osobně můžeme předvést naši novou tiskárnu L-4733AW. Neustále vyvíjíme naše technologie a tato významná modernizace řady SurePress 4000 je důkazem našeho neochvějného závazku vůči vyvíjejícím se potřebám našich zákazníků.“

SurePress L-4733A/AW

Tiskárna SurePress L-4733A/AW je významným vylepšením řady 4000. Řada 4000 je všeobecně uznávaná pro vysokou úroveň kvality a spolehlivosti a je jedinečná tím, že používá inkoust na vodní bázi, který může tisknout jak na papír, tak na filmové materiály. U tiskárny SurePress L-4733A/AW byl vylepšen systém inkoustů AQ, který nabízí lepší smáčivost, což přináší několik výhod, například lepší kvalitu obrazu a stálost barev. To umožňuje zpracovatelům štítků a komerčním tiskárnám dosáhnout vyšší produktivity a spolehlivého výkonu na větší škále tiskových materiálů.

surepress-l-4733aw-right-690x460.jpg

Používá sadu inkoustů CMYKOG, která nabízí široký barevný prostor pro vynikající přesnost a sytost barev, a zařazení bílého a černého inkoustu pro nepotahované substráty rozšiřuje flexibilitu v oblasti tiskových materiálů. Nové funkce automatizované údržby dále snižují prostoje a zvyšují produktivitu a spolehlivost.

SurePress L-6534VW

Řada digitálních tiskáren štítků SurePress L-6534VW poskytuje rychlost tisku až 50 metrů za minutu pro velkoobjemovou produkci. Tyto vysoce všestranné tiskárny jsou navrženy s ohledem na přesnost, spolehlivost a stabilitu a poskytují konzistentní a opakovatelné výsledky.

Inovativní tiskový stůl bubnu zajišťuje vysokou přesnost barev a umístění tiskových bodů ve všech režimech tisku a řada je vybavena systémem Epson LED UV pinning system, který kontroluje rozprostření inkoustu pro jemnější tonální gradaci, ostřejší obraz a živé barvy. Jeho výjimečná přesnost a konzistence barev přináší vyšší ziskový potenciál v širší škále aplikací. UV inkousty Epson tisknou na širokou škálu papírových a filmových materiálů, nabízejí nízké provozní náklady a vysokou produktivitu.

l6534vw-hero-left-690x460.jpg

Rozhraní dotykového ovládacího panelu zjednodušuje obsluhu a patentovaná technologie kontroly trysek (NVT) společnosti Epson a automatická údržba hlavy snižují plýtvání a minimalizují ruční zásahy obsluhy.

Konfigurace

L-6534VW standardní konfigurace je CMYK plus bílá s vysokou krycí schopností a buď in-line digitální lak, který lze potisknout selektivně nebo celoplošně a získat tak lesklý nebo matný povrch.

Anebo oranžový inkoust pro rozšíření barevného prostoru. Díky použití CMYK plus oranžového inkoustu a vysokokapacitního bílého inkoustu, který je standardní součástí, lze přesněji reprodukovat přímé barvy.

Cloudový tisk štítků Loftware a Epson

Partnerství společnosti Epson se společností Loftware přináší zákazníkům důležité výhody, protože jim umožňuje přesunout tisk štítků do cloudu.

Pomocí tiskáren Epson ColorWorks s podporou cloudu mohou firmy tisknout barevné štítky podle potřeby, efektivně a rychle, aniž by zmeškaly termíny výroby a expedice. Odpad se snižuje eliminací zbytků a nepoužitých zásob štítků při změně jejich formátu a zákazníci mohou používat zásoby levných standardních čistých štítků.

Právě vychází
fv07-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.