Epson má nové 44palcové fotografické a technické tiskárny

Publikováno: 24. června 2021 | autor Redakce
Epson má nové 44palcové fotografické a technické tiskárny

Tiskárny SureColor SC-P8500D a SC-T7700D nabízejí produktivitu v kombinaci s nejvyššími bezpečnostními standardy.

Oba modely jsou určeny pro uživatele, kteří hledají kompaktní a stylovou tiskárnu v konfiguraci se dvěma rolemi, která nabízí nejvyšší úroveň zabezpečení spolu s výjimečnou produktivitou a kvalitou výstupu.

Epson má nové 44palcové fotografické a technické tiskárny

Štíhlá a nenápadná zařízení bez problémů zapadnou do většiny pracovních prostředí. Plochá zadní strana umožňuje tiskárny umístit rovnou ke zdi a plochý horní kryt lze použít jako náhledový stůl a odkládací místo.

Tyto tiskárny se snadno používají, protože je vše přístupné přímo z přední strany tiskáren – intuitivní uživatelské rozhraní, výsuvný koš a spotřební materiál – a to vše bez nutnosti přesouvat tiskárnu z jejího ideálního umístění.

O optimalizaci produktivity se stará 2,64palcová tisková hlava PrecisionCore MicroTFP, technologie Variable Sized Droplet a Nozzle Verification technologie kontroly trysek. Nová zjednodušená funkce automatického zavádění role usnadňuje zakládání médií. Spolu s automatickým přepínáním mezi rolemi a volitelným Production Stacker stohovačem lze vytvořit řešení, které umožní stohovat výtisky až ze 2 celých rolí.

Epson má nové 44palcové fotografické a technické tiskárny

Zabezpečení tisku zajišťuje celá řada zdokonalených IT funkcí a bezpečnostních prvků. Zabezpečená komunikace s ověřováním v síti, ochranou dat a kontrolou přístupu k zařízení zajišťují ochranu vysoce důvěrných dokumentů. Podpora otevřené platformy umožňuje zákazníkům spolupracovat s dodavateli softwaru (ISV), kteří jim ušijí tisková řešení na míru. Centrální aplikace pro správu a sledování, jako je cloudové řešení Cloud Solution PORT od společnosti Epson, a softwarové nástroje umožňují centrální správu externích hrozeb, a proto jsou tyto tiskárny ideální pro komerční podniky.

SureColor SC-T7700D

Tiskárna SureColor SC-T7700D byla navržena pro architektonické, strojírenské a stavební společnosti (AEC), které tisknou podrobné a přesné plány a výkresy v CADu, stejně jako pro maloobchodníky, kteří vytvářejí POS (point of sale) reklamní materiály s přesným zobrazením barev loga. Z bezpečnostních prvků na vysoké úrovni budou také těžit státní a veřejný sektor s pracovníky na různých pracovištích. Sada inkoustů se šesti barvami Ultrachrome XD3 používá nový červený inkoust, který přináší živé barvy i přesné a ostré linie.

Bradley Venn, produktový manažer pro podnikové tiskárny společnosti Epson Europe, uvedl: „Model SC-T7700D nabízí plně integrované tiskové řešení s produktivním tiskem, inteligentními funkcemi a snadnou obsluhou s nejvyššími standardy zabezpečení dokumentů.“

Epson má nové 44palcové fotografické a technické tiskárny

SureColor SC-P8500D

Tiskárna SC-P8500D byla navržena pro produkci plakátů s velkým objemem tisku a pro copy shopy, které nabízející velkoformátový tisk fotografií také formou samoobslužného tisku. 6barevná inkoustová sada UltraChrome Pro6 nabízí matnou a fotografickou černou a také nový šedý inkoust pro plynulé přechody a omezení zrnitosti.

Epson má nové 44palcové fotografické a technické tiskárny

Slávek Gross, Commercial & Industrial Printing Manager ve společnosti Epson Europe CZ & SK, prohlásil: „Naši zákazníci v této oblasti oceňují nízké provozní náklady, vysokou provozní rychlost a snadnou manipulaci s tiskárnou. V kombinaci s vynikající kvalitou obrazu a malými rozměry je pro ně SC-P8500D ideálním řešením.“

Tiskárny SC-T7700D a SC-P8500D budou dostupné od září 2021.


Už máte červencové vydání časopisu FOTOVIDEO?

Tento rok je pro nás velmi důležitý, nejen tou celoroční oslavou našeho čtvrtstoletí, ale i tím, že se snad jeho podstatná část odvine v normálních časech, a tak i časopisecká distribuce se po dvou letech ještě o něco zlepší. Tím chceme současně moc poděkovat všem, kteří si nás nově předplatili (a těm, co si předplatné obnovili určitě a ze srdce také!), díky nimž nám počet předplatitelů zase o dost stoupl.

Pětadvacáté léto s časopisem FotoVideo

Má to logiku, zvykáme si všichni na doručování všeho až domů, a tak proč ne také pravidelné dodávky časopis FotoVideo, když ho dostanu až domů, o den dříve, levněji a bez poštovného, navíc s vybraným dárkem zdarma při objednání (mimochodem, podívejte se na náš web do sekce předplatného, máme nové, letní dárky v limitovaných edicích a také nové, paměťové karty).

Využíváte QR kódy na přehrávání videí a webových stránek? Najdete je v tomto vydání skoro v každém článku! A když už tedy jsme u tohoto vydání: Je v něm hodně praktických článků. Je léto, jste určitě mnohem častěji venku, a tak jsme vám do tohoto červencového vydání připravili velký mix fotografické praxe a technických informací tak, abyste se třeba i poučili a inspirovali. Současně přinášíme docela zajímavé informace ze světa foto a video i díky, že jsme v řadě zajímavých akcí a událostí mediálními partnery. Ostatně, když jsme už u toho: pořádáte nějaké větší fotografické setkání, soutěž, výstavu, prezentaci? Pokud ano a je to vaše akce nevonící příliš komerční náplní, určitě nám o ní včas napište. Rádi o ní v některém z našich médií napíšeme. On ten náš web a časopis mají přeci jenom poměrně velký dosah. Stačí se jen podívat například na ty tři desítky tisíc fotografů registrovaných do soutěže Fotograf roku.

Fotograf roku má aktuální téma: Řada, řady

Řada čísel, stromů, lidí, věcí, zvířat… posloupnosti, události, exponenciální… Kde všude dokážete najít řadu? Doma, v zaměstnání, před obchodem, v obilí, na letišti, před kinem? Řada znamená určité uspořádání a někdy i nutnost… Foťte a vkládejte své příspěvky na toto téma do soutěže Fotograf roku průběžně a kdykoli a nejpozději do 31. 7. 2021 na http://fotografroku.ifotovideo.cz

Óda na domácí spotřebiče, Pavel Hujíček

Vybírejte z červencového FotoVideo například:

Pětadvacáté léto s časopisem FotoVideo

ROZHOVOR: EVA KUČMÁŠOVÁ

Vnímám studenty jako budoucnost fotografie…

ROZHOVOR: EVA KUČMÁŠOVÁ

SOUTĚŽ: EISA MAESTRO 2021

Tak kdopak asi zvítězil v národním kole?

SOUTĚŽ: EISA MAESTRO 2021

DOBRODRUŽSTVÍ AŽ NEUVĚŘITELNÉ

Extrémní fotograf v Irsku

DOBRODRUŽSTVÍ AŽ NEUVĚŘITELNÉ

FOTOUDÁLOST: VÁCLAV ŠILHA

Jak se fotí kroje na Chodsku?

FOTOUDÁLOST: VÁCLAV ŠILHA

PRAXE: FOTOŠKODA WEEK JE ZA NÁMI

A dál na plný plyn s programem a workshopy

PRAXE: FOTOŠKODA WEEK JE ZA NÁMI

TECHNIKA: OCUTNÁVKA NOVÉHO ULTRATELEZOOMU

TAMRON 150-500 mm F / 5-6,7 Di III VC VXD

TECHNIKA: OCUTNÁVKA NOVÉHO ULTRATELEZOOMU

… a další a další praktické, inspirativní i technické články

POZOR, POZOR, přidali jsme nové dárky! Chcete paměťovou kartu LEXAR, módní tašku či parfém? Vyberte si! Je to stejně jednoduché, jako v jiných e-shopech!

K celoročnímu předplatnému časopisu FotoVideo prostě dárky odjakživa patří. Udělejte si radost (a také vašim blízkým?) na dalších dvanáct měsíců! S naším předplatným opravdu ušetříte. Vybírejte dle chuti, ale rychle, dárků je dost, ale některé jen v omezeném množství! Předplaťte si nás natrvalo, nebo si vyzkoušejte, zda nás chcete odebírat po jednom či dvou či třech či šesti či dvanácti výtiscích. Jak se vám to bude líbit. Ale s delší dobou předplatného výrazně klesá jeho cena a dárek je ZDARME k novému, celoročnímu předplatnému.

Vybírejte si na našem webu:

http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách, a ještě k tomu levněji za cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetříte tak své peníze a ještě vyděláte.

Pětadvacáté léto s časopisem FotoVideo

 

Právě vychází
fv05-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.