EIZO FlexScan EV2485: 24,1palcová obrazovka 16:10 s rozhraním USB-C

Publikováno: 16. listopadu 2021 | autor Redakce
EIZO FlexScan EV2485: 24,1palcová obrazovka 16:10 s rozhraním USB-C

Monitor EIZO FlexScan EV2485 využívá pro nejmodernější připojení vstupy USB-C upstream, DisplayPort a HDMI a čtyři porty USB downstream. Přitom 24palcový monitor ve formátu 16:10 přijímá obrazový signál, zvuk i data z USB přes rozhraní USB-C a napájí připojená zařízení přes USB. Toto velmi praktické víceúčelové připojení zjednodušuje rychlé připojení notebooku, když uživatelé používají různé pracovní stanice v kanceláři nebo přecházejí mezi kanceláří a domácí pracovnou.

Dnešní notebooky mají často omezené možnosti připojení, což je kompromisem za jejich lepší přenosnost. Port USB typu C a rozbočovač USB na monitoru EV2485 poskytují uživatelům přístup ke čtyřem portům USB typu A pro snadné připojení periferních zařízení, jako je externí klávesnice, myš, webová kamera nebo úložné zařízení. Port USB typu C navíc poskytuje napájení moderním stolním počítačům a notebookům, takže pro tato zařízení není potřeba další zdroj napájení.

EIZO FlexScan EV2485: 24,1palcová obrazovka 16:10 s rozhraním USB-C

Model EV2485 je energeticky úsporný, ergonomický a spolehlivý a zaujme kvalitou obrazu. Má praktický bezrámečkový design, který je esteticky vytříbený. Kryt je k dispozici v elegantní černé nebo bílé barvě – barevná varianta, která pracovní prostor rozzáří. K dispozici jsou odpovídající kabely ve stejné barvě jako barevné provedení monitoru. Ovládací prvky, snímač jasu a reproduktory jsou integrovány do tenkého předního rámečku. Díky tomu uživatelsky velmi dobře zapadají do designu monitoru. Flexibilní stojan monitoru EV2485 lze otáčet, natáčet a naklápět tak, aby to bylo co nejpohodlnější pro záda, krk a polohu při sezení.

EIZO FlexScan EV2485: 24,1palcová obrazovka 16:10 s rozhraním USB-C

Displej IPS LCD modelu EV2485 má rozlišení 1920 x 1200 pixelů a umožňuje nejširší pozorovací úhly. Modelově typický maximální jas je 350 cd/m2. Antireflexní povrchová úprava a řízení jasu AutoEcoView zajišťují zobrazení bez odlesků, zatímco sofistikované hybridní řízení podsvícení LCD zajišťuje obraz bez mihotání.

EIZO FlexScan EV2485: 24,1palcová obrazovka 16:10 s rozhraním USB-C

Společnost EIZO nepoužívá škodlivé barvy ani chemikálie na výrobu krytu monitoru ani stojanu. Monitor je rovněž vyroben z recyklovaných plastů a materiálů z udržitelných zdrojů a je zabalen v recyklovatelném obalu.

Vlastnosti:
EIZO FlexScan EV2485: 24,1palcová obrazovka 16:10 s rozhraním USB-C

  • Dokovací funkce pro tablety a notebooky díky rozhraní USB-C 3.1       s přenosem signálu DisplayPort a s napájecím výkonem až 70 W
  • Rámeček tenký pouze 1 mm pro extrémně kompaktní a mimořádně poutavý vzhled
  • Kontrast 1000:1, jas 350 cd/m², pozorovací úhel 178°
  • Funkce Auto-EcoView, EcoView-Index a EcoView-Optimizer pro nejvyšší úsporu energie a optimální ergonomii
  • Signálové vstupy USB-C (DisplayPort Alt Mode), DisplayPort, HDMI
  • Čtyři konektory USB-A pro downstream

 

Pětiletá záruka

EIZO poskytuje pětiletou záruku pro všechny modely FlexScan, a tedy i pro monitor EV2485. Nabízí tak nejvyšší bezpečnost investice a velmi nízké celkové náklady na vlastnictví (TCO).

Dostupnost

Monitor EV2485 je v prodeji od listopadu 2021.

Nezávazná doporučená prodejní cena činí 13.765 Kč.

 

EIZO FlexScan EV2485: 24,1palcová obrazovka 16:10 s rozhraním USB-C

 


 

Už máte listpadové vydání časopisu FOTOVDEO?

Fotografický akt patří mezi ty nejkrásnější a nejstarší fotografické disciplíny. Vychází samozřejmě ze vzorů děl slavných malířů a sochařů a dokázal přivést pohled na krásu lidského těla k určité dokonalosti. Není to disciplína jednoduchá, patří k mistrovským, a ne každému se jeho pokusy jí zvládnout daří. O to více jsme rádi, že vám tuto krásu můžeme v našem listopadovém vydání nabídnout.

Něžná krása listopadového FotoVideo

Máme radost z výborného návratu Adolfa Ziky, který aktuálně opět drží svůj foťák hodně intenzivně v rukou a tvoří a raduje se z každé nové fotky. Jeho úspěchy na poli dokumentárního filmu jsou sice vynikající, ale jeho nové fotky nám přesto hodně chyběly. Stihne to všechno najednou? Jaké jsou jeho plány? O tom se dočtete v docela velkém rozhovoru, který jsme dokončili těsně před uzávěrkou.

Jérôme Sessini – mimořádný člověk a vynikající fotograf. Povedlo se nám ho na chvíli zastavit a získat od něj několik odpovědí na naše otázky, a hlavně ty jeho fotky! Podívejte se, jak fotí člen proslulé agentury Magnum Photos a to hned v úvodu listopadového vydání.

Nechat se školit perfektním Liborem Vaicenbacherem, navíc až v jihoamerickém Ekvádoru, musí být neskutečným zážitkem. Přečtěte si a můžete se třeba i kochat: „Tlumené barvy a umírněný design vysokohorských druhů ptáků už brzy měla vystřídat záplava barev a tvarů na úpatí vulkánu Sumaco…“ je to vážně zážitek.

A co takhle tradiční kalendář Jiřího Ksandra, opět plný citlivé nahoty a excelentně laděné barevnosti? Všimli jste si, že v tomto vydání střídáme nádheru lidského těla s dokonalými záběry přírody? To potvrzuje další článek, který si dovolíme doporučit vaší pozornosti: Jak na ledňáčky s Davidem Zemanem. Neposedný a nádherně barevný ledňáček je častým a náročným objektem zájmu mnoha fotografů, a tak jim třeba Davidovy zkušenosti přijdou vhod.

Časopis FOTOVIDEO 2021 11

Nezapomeňte si občas prohlédnout některé z videí, která vám v našich článcích nabízíme formou QR kódu. Dozvíte se ještě více…

A máme tu druhé téma 22. ročníku soutěže Fotograf roku

Jdeme do ulic má uzávěrku 28. 11. 2021

Street photography (česky pouliční fotografie) je dokumentární disciplína, užívající techniky přímé fotografie, tedy co nejvíce realismu bez jakékoliv manipulace nebo technického zkreslení. Soustředí se na konkrétní okamžiky (nejen v ulicích), které kolem nás plynou, a ty se snaží fotograf v nezměněné formě zachytit a zaznamenat.

Více na: http://fotografroku.ifotovideo.cz

Časopis FOTOVIDEO 2021 11 obsah

Z listopadového vydání časopisu FotoVideo vám například vybíráme:

INTERVIEW: Jérôme SESSINI

„Nemám rád rigidní kategorie“, říká člen Magnum Photos

INTERVIEW: Jérôme SESSINI

ROZHOVOR: ADOLF ZIKA

„Všechno je jinak, ale tenkrát v Mánesu jsem to myslel vážně!“

ROZHOVOR: ADOLF ZIKA

DIVOKÁ PŘÍRODA: ŠKOLNÍ VÝLET Do EKVÁDORU

Zdejší příroda splňuje tři základní ,nej‘

DIVOKÁ PŘÍRODA: ŠKOLNÍ VÝLET DO EKVÁDORU

PRAXE: NAŠE FOTOPORADNA

Proč si neusnadnit práci s prioritami?

PRAXE: NAŠE FOTOPORADNA

TECHNIKA: NENÍ FILTR JAKO FILTR

Nová značka H&Y mění hru na našem trhu

TECHNIKA: NENÍ FILTR JAKO FILTR

FOTOGRAF ROKU: KOMU PATŘÍ VÍTĚZSTVÍ V 11. KOLE?

O překvapení nebývá v naší soutěži nouze

FOTOGRAF ROKU: KOMU PATŘÍ VÍTĚZSTVÍ V 11. KOLE?

… a další a další důležité, inspirativní i praktické články

Je čas na nové předplatné! Vyberete si některou ze čtyřčlenných sad brašniček Lowepro, paměťovou kartu LEXAR, módní tašku či parfém, předplatné ZONER? Vybírejte rychle, jednotlivé dárky jsou v omezených počtech! Objednání předplatného FotoVideo stejně jednoduché, jako v jiných e-shopech!

Vybírejte si na našem webu: http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

Doporučujeme! Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách, a ještě k tomu levněji za cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetříte tak své peníze a ještě vyděláte. Takové je naše předplatné!

Něžná krása listopadového FotoVideo

Právě vychází
fv03-24-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.