EIZO ColorEdge CS2410 - grafický monitor pro začínající tvůrce

Publikováno: 10. června 2019 | autor Redakce
cs2410-press-02.jpg

Monitor ColorEdge CS2410 představuje cenově dostupný základní model z řady grafických monitorů EIZO. Tento 24palcový monitor cílí na tvůrčí pracovníky využívající barevný prostor sRGB. Šestnáctibitová tabulka LUT, technologie DUE pro homogenní reprodukci obrazu na celé zobrazovací ploše a možnost rychlé a jednoduché hardwarové kalibrace činí z modelu CS2410 nefalšovaného člena řady ColorEdge a zároveň přesný a spolehlivý nástroj pro fotografy, digitální umělce a grafiky.

Grafický monitor se stoprocentním pokrytím barevného prostoru sRGB

Běžné kancelářské monitory neposkytují dostatečnou přesnost a spolehlivost, kterou fotografové, tvůrci videa či grafici potřebují – a to ani v případě, že pracují výhradně v barevném prostoru sRGB.

Pro nezkreslenou reprodukci obrazových dat je zapotřebí grafický monitor.

S rozlišením 1920 × 1200 pixelů a poměrem stran 16:10 poskytuje tento nový základní monitor značky EIZO značné rozšíření pracovní plochy  a dostatek prostoru pro nástrojové lišty a ovládací prvky také uživatelům notebooků.

Rozbalte si dokonale přesný nástroj

Každý monitor EIZO CS2410 je továrně zkalibrován a přesně nastaven. Vaše nová obrazovka ColorEdge je tak okamžitě připravena a vy můžete ihned vytvářet barevně věrné fotografie, videa nebo grafiku. Díky souhře 16bitové tabulky Look-Up-Table (LUT) a obvodu Digital Uniformity Equalizer (DUE) pro špičkově homogenní zobrazení se na přesnost nového modelu CS2410 mohou spolehnout jak začínající tvůrci, tak všichni, kteří chtějí posunout svoji práci o laťku výše.

Vlastnosti

  • Panel IPS LCD, kontrast 1000:1, jas 300 cd/m2
  • Pokrytí 100 % barevného prostoru sRGB
  • 16bitová tabulka LUT pro přesnou hardwarovou kalibraci
  • Až 10bitová reprodukce barev
  • Vstupy Display Port, DVI-D a HDMI
  • Rozbočovač USB
  • Kalibrační software ColorNavigator a program pro správu barev Quick Color Match k bezplatnému stažení
  • Světelná clona CH2400 s magnetickým upevněním jako volitelné příslušenství
  • Pětiletá záruka

Dostupnost

Monitor bude v prodeji od července 2019. Nezávazná doporučená prodejní cena činí 12.990 Kč.

O společnosti EIZO
Slovo EIZO znamenající v japonštině „obraz“ se stalo názvem společnosti zabývající se vývojem a výrobou špičkových zobrazovacích řešení. EIZO spojuje hardwarové a softwarové technologie s konzultantstvím, webhostingem a dalšími službami, aby napomohlo zákazníkům z oblasti obchodu, grafiky, počítačových her, lékařství, námořnictví, řízení letového provozu a dalších odvětví k pohodlnější, efektivnější a kreativnější práci. Vedení společnosti EIZO sídlí v japonském Hakusanu, ale výzkumné, vývojové a výrobní kapacity se kromě Japonska nacházejí i v Číně, Německu a Spojených státech. Obchodní zastoupení pak působí ve více než 80 zemích.

Právě vychází
fv12-22-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.