Dell uvádí otočnou cestovní myš s Bluetooth připojením k více zařízením

Publikováno: 25. listopadu 2022 | autor Redakce
dell-ms700-obr4.jpg

Společnost Dell Technologies uvádí na trh cestovní myš Dell Bluetooth Travel Mouse (MS700), první otočnou myš na světě s připojením Bluetooth k vícero zařízením.

dell-ms700-obr1.jpg

Efektivní a snadno přenosná myš byla navržena s ohledem na hybridní pracovníky na cestách a váží pouhých 56,9 gramů. Má otočnou konstrukci, díky které ji lze uložit zcela naplocho.

dell-ms700-obr2.jpg

Uživatelé si již nemusí dělat starosti s náhradními bateriemi, protože výdrž dosahuje až 24 měsíců, tedy nejdéle z otočných myší na trhu. Myš lze zcela bezproblémově jedním kliknutím připojit až ke 3 různým zařízením přes Bluetooth 5.0 pomocí funkce Dell Pair. Myš je vybavená optickým LED snímačem a nastavitelným rozlišením až do 4000 DPI. Díky tomu umožňuje pohodlné, plynulejší a preciznější ovládání na monitorech s různým rozlišením.

dell-ms700-obr3.jpg

Cestovní myš Dell Bluetooth Travel Mouse nabízí 3letou záruku se službou Dell Advanced Exchange Service. Svým pojetím vychází vstříc těm, kdo jsou zvyklí pracovat na cestách a potřebují tenkou myš. Moderní design v černé barvě s měkkou povrchovou úpravou a lesklým stříbrným tónem na spodní straně působí esteticky a vyváženě.

dell-ms700-obr4.jpg

Právě vychází
fv02-24-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.