Dell představuje nový 24palcový dotykový monitor pro hybridní práci

Publikováno: 24. srpna 2023 | autor Redakce
p2424ht-lifestyle-1.jpeg

Společnost Dell Technologies představuje nový monitor Dell P2424HT. Jde o první 23,8“ dotykový monitor na světě s ethernetovým připojením.

Monitor nabízí FHD rozlišení, konzistentní pokrytí barev a bohaté možnosti připojení k internetu i dalším zařízením. Je navržen s ohledem na maximální uživatelský komfort a vytvoření interaktivního prostředí při práci z kanceláře i pohodlí domova.

p2424ht-front-facing-shot.jpg

Intuitivní ovládání

Monitor Dell P2424HT umožňuje interaktivní ovládání obrazovky všemi deseti – na obrazovce lze dotykově snadno zvětšovat a zmenšovat, odsouvat, otáčet, přetahovat, přidržovat a poklepávat, ale také listovat, komentovat a potvrzovat.

p2424ht-articulating-stand-2.jpeg

To vše v konzistentně živých barvách s pokrytím 99 % barevného prostoru sRGB a širokými pozorovacími úhly díky technologii IPS. Funkce ComfortView Plus navíc pomáhá omezovat potenciálně škodlivé modré záření, aniž by byla ovlivněna věrnost barev.

p2424ht-front-shot.jpeg

Spolehlivá konektivita

Připojení prostřednictvím kabelu USB-C nabízí napájení o výkonu až 90 W, zatímco konektor RJ45 umožňuje stabilní pevné ethernetové připojení. Díky vestavěným rozhraním včetně HDMI, DisplayPort a dvou rychle přístupných portů USB se monitor stává efektivním nástrojem pro práci odkudkoli.

p2424ht-lifestyle-2.jpeg

Promyšlený design

Konstrukce kloubového stojanu umožňuje naklonit obrazovku do vhodného úhlu pro pohodlné dotykové ovládání. Nastavit je možné výšku a úhel náklonu ve třech osách, zatímco funkce Dell Power Button Sync umožňuje uživateli současně zapnout monitor a připojený počítač Dell jedním stiskem. Monitor má certifikaci ENERGY STAR, TCO Certified Edge a EPEAT Gold.

p2424ht-lifestyle-1.jpeg

Právě vychází
fv06-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.