Chytrý bezdrátový mikrofon od společnosti Saramonic

Publikováno: 1. května 2023 | autor Redakce
123898-saramonic-blinkme-b2-musician-dsc00043.jpg

Bezdrátové mikrofony jsou nezbytným nástrojem pro tvůrce obsahu na cestách, kteří potřebují zachytit vysoce kvalitní zvuk, aniž by byli připoutáni k zařízení.

Nový mikrofon BlinkMe od společnosti Sarmonic je nová ultrakompaktní bezdrátová mikrofonní sada s několika inovativními funkcemi, která funguje stejně dobře s fotoaparátem pro natáčení jako s počítačem pro videokonference a streamování.

x1000w-123898-saramonic-blinkme-b2-podcast-dsc00374.jpg

Nový mikrofon má kompletní dotykové rozhraní na vysílači i přijímači, přizpůsobitelné funkce, bezpečnostní stopu, magnetické upevnění a inovativní design nabíjecího doku. Pomocí aplikace Saramonic mohou tvůrci obsahu přizpůsobit funkce tlačítek, uživatelské rozhraní a tapetu vysílače. Sada obsahuje jeden přijímač a dva vysílače.

15-123898.jpg

BlinkMe využívá bezdrátovou technologii přenosu 2.4 GHz, která zajišťuje spolehlivý a stabilní tok zvuku i v prostředí s vysokou úrovní rádiové aktivity.


Klíčové specifikace

  • Živá barevná LCD obrazovka s možností 360° zobrazení
  • Snadné použití
  • Flexibilní monofonní i stereofonní funkce
  • Současný výstup na dva terminály
  • Vestavěná funkce nahrávání a sekundární zvuková bezpečnostní stopa

Vysílač se velmi snadno používá a svým designem připomíná chytré hodinky. Obrazovku vysílače lze plně nakonfigurovat podle přání uživatele a v případě potřeby lze snadno přidat vlastní obrázek, například logo společnosti.

123898-saramonic-blinkme-b2-yoga-dsc01181.jpg

Je vybaven 6mm všesměrovým mikrofonem, který poskytuje mimořádně čistý zvuk. Systém je vybaven flexibilními monofonními i stereofonními funkcemi, které uživatelům umožňují pořizovat nahrávky prostřednictvím každého kanálu zvlášť nebo oba kanály kombinovat pro větší flexibilitu při postprodukci.

02-123898.jpg

Díky vestavěné funkci nahrávání a sekundární bezpečnostní zvukové stopě, která nahrává jako záloha, se nemusíte obávat, že byste o nějaký materiál přišli. Systém dokáže uložit až 15 hodin zvuku se vzorkovací frekvencí 48 kHz/24 bitů a bezpečnostní stopa nahrává při hlasitosti -6 dB, čímž zajišťuje zachování vysoce kvalitního zvuku v případě neočekávaných technických potíží, jako je zkreslení nebo clipping. Systém také nabízí redukci šumu jedním kliknutím a monitorování v reálném čase a při přehrávání.

06-123898.jpg

Přijímač slouží také jako nabíjecí dokovací stanice, takže je snadné udržovat systém napájený i na cestách. Mikrofonní systém vyniká mimořádně dlouhou výdrží baterie, která umožňuje uživatelům využívat až 9 hodin výdrže vysílačů a 24 hodin výdrže přijímače. Konektor USB-C a 3.5mm TRRS jack umožňují současný výstup na dva terminály, což je ideální pro živé vysílání.

07-123898.jpg

Inovativní magnetické upevnění umožňuje bezproblémovou výměnu příslušenství a nabízí různé způsoby použití, což z něj činí neuvěřitelně všestranný a uživatelsky přívětivý systém.

Ceny a dostupnost

Nový bezdrátový mikrofonní systém bude dostupný v druhé polovině května 2023. Doporučená prodejní cena – Saramonic BlinkMe B2 – 6 890,- Kč / 282 €

Právě vychází
fv05-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.