Canon spustil Letní cashback. Zákazníci po nákupu dostanou zpět až 7 500 Kč

Publikováno: 15. května 2018 | autor Redakce
Canon Cashback

Canon pro své zákazníky v České republice a na Slovensku dnes spouští promo akci na vybrané fotoaparáty, objektivy, blesk a videokameru.

KDY: OD 15.5. - 31.7. 2018

Zvýhodnění až 11 různých fotoaparátů

Vyrazit za letními zážitky s novou technikou Canon, a ještě při nákupu ušetřit i několik tisíc korun? Přesně to nabízí Letní cashback. Ušetří zákazníci, kteří plánují koupit novou zrcadlovku, stále oblíbenější bezzrcadlovku nebo praktický kompakt. Cashback myslí i na ty, kteří chtějí natáčet videa nebo rozšířit možnosti svých fotoaparátů pořízením nových výměnných objektivů.

*Pro získání slevy musí zákazníci po zakoupení kteréhokoliv z třiadvaceti vybraných produktů vyplnit registrační formulář zde. Pro Slovensko zde. Poslední žádost o vrácení peněz lze podat nejpozději 31. 8. 2018. Po obdržení a ověření žádosti budou zákazníkům zaslány peníze zpět na účet do 28 dní.

Jedním z cenově zvýhodněných fotoaparátů v rámci Letního cashbacku je i průlomový PowerShot G1 X Mark III. Při jeho zakoupení v rámci akce zákazník dostane zpět 1250 korun.

Dalším z řady zvýhodněných fotoaparátů je i bezzrcadlovka Canon EOS M50, která se pyšní snímačem velikosti digitální zrcadlovky a skvělým výpočetním výkonem.

Dále běží akce EOS Promo a Virtual Kit Promo

Kromě Letního cashbacku Canon nabízí také možnost získat za nákup vybraného fotoaparátu nebo kamery Canon EOS v rámci akce EOS Promo profesionální příslušenství zdarma.

Informac o akci EOS Promo naleznete zde, pro SR přímo tady.

I tato akce trvá do 31. července 2018. Odměnu za nákup dostanou i ti, kteří využijí akci Virtual Kit Promo. Stačí si pořídit kterýkoli z vybraných fotoaparátů řady EOS nebo některou z kamer řady Cinema EOS a doplnit je objektivem, u něhož nezanedbatelnou část ceny získá zákazník zpět. Tato akce není časově omezena.


Právě vychází
fv02-24-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.