Canon spouští letní CashBack

Publikováno: 17. května 2017 | autor Redakce
Canon

Canon nabízí vrácení peněz i 100 GB na ukládání fotek. Akce na bezzrcadlovky láká na zážitky.

Společnost Canon pro své zákazníky v České republice a na Slovensku spustila dvě promoční akce na vybrané fotoaparáty, kamery, objektivy, blesk i termosublimační tiskárnu. Akce CashBack při nákupu některého z produktů přináší možnost získat zpět až 5 500 Kč a k tomu bezplatný prostor na cloudovém úložišti Canon irista o velikosti 100 GB. Druhá promoční akce je určená zájemcům o bezzrcadlovky Canon. Za jejich nákup obdrží zákazník k novému fotoaparátu ještě poukaz na zážitky dle vlastního výběru v hodnotě až 2 700 Kč. Obě akce potrvají do 31. července 2017.

Letní CashBack: zvýhodnění až 14 objektivů

Čtrnáct objektivů, pět kompaktních fotoaparátů, tři digitální zrcadlovky, pětice videokamer, blesk a jedna kompaktní tiskárna. Taková je nabídka letní akce CashBack společnosti Canon. Pro její využití musí zákazníci po zakoupení kteréhokoliv z vybraných produktů vyplnit registrační formulář na stránkách www.canon.cz/letnicashback, na Slovensku pak na stránkách www.canon.sk/letnycashback. Poslední žádost o vrácení peněz lze podat nejpozději 31. srpna 2017. Po obdržení a ověření žádosti budou zákazníkům peníze zaslány zpět na účet do 28 dní. V rámci akce navíc noví majitelé produktu Canon získají také bezplatnou možnost využití prostoru 100 GB na cloudovém uložišti irista, kam lze ukládat snímky v originální kvalitě, včetně souborů RAW. Důležité je i to, že po nahrání na úložiště veškerá práva ke snímkům zůstávají jejich majiteli. Pokud by Vám nestačilo prohlížení fotografií v digitální podobě, přímo z prostředí iristy lze stisknutím jednoho tlačítka objednat špičkovou fotoknihu. Postup je přitom velmi jednoduchý: uživatelé v prohlížeči vyberou oblíbené snímky a vytvoří si z nich fotoknihu přesně podle svých představ. irista dovoluje také přidávání i následné sdílení souborů prostřednictvím účtů na Googlu, Facebooku nebo Flickru.

Akce na bezzrcadlovky slibuje zážitky

Druhá letní akce je zacílena speciálně na stále oblíbenější bezzrcadlovky. Zvýhodněny jsou tak modely Canon EOS M6, EOS M5 a EOS M3. Ke všem třem modelům lze získat dárek v podobě poukazu na zážitky dle vlastního výběru. Hodnota poukazu může být až 2 700 Kč. Noví majitelé některého z těchto fotoaparátů tak dostanou jedinečnou možnost jeho prostřednictvím zachytit svůj jedinečný příběh. Pro získání poukazu musí zákazníci po zakoupení fotoaparátu vyplnit registrační formulář na www.canon.cz/zazitky, na Slovensku pak na www.canon.sk/zazitky. A to nejpozději do 14. srpna 2017.

Právě vychází
fv05-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.