Canon představuje nové modely tiskáren pro domácnosti i firmy

Publikováno: 15. září 2023 | autor Redakce
maxify-gx1040.jpg

Společnost Canon Europe oznamuje uvedení nových špičkových tiskáren, které se letos na podzim připojí ke stávající řadě značky.

Nové přírůstky byly navrženy tak, aby vyhovovaly různorodým požadavkům a zároveň vždy poskytovaly špičkový výkon, vynikající kvalitu tisku a maximální uživatelský komfort.

maxify-gx2040-1.jpg

Canon MAXIFY GX1040 / MAXIFY GX2040

Protože je dnes hybridní práce běžnější než kdy dříve, představuje nová tiskárna GX1040 v řadě MAXIFY základní podnikové tiskové řešení pro bezproblémovou integraci mezi domovem a kanceláří.

maxify-gx1040-1.jpg

Tiskárna 3 v 1 s inkoustovými zásobníky MegaTank disponuje kompaktními rozměry a byla navržená tak, aby se dala snadno začlenit do každodenních kancelářských činností. Podporuje intuitivní velkoobjemový tisk dokumentů s kapacitou zásobníku 250 listů papíru.

MAXIFY GX2040, model 4 v 1, je dodáván s přidanou jednotkou ADF na 35 listů pro správu vícestránkových dokumentů – připravenou k odesílání a přijímání faxů z jakéhokoli domácího pracovního prostoru.

maxify-gx2040.jpg

Základní vlastnosti a funkce

  • Tiskněte obchodní dokumenty vysokou rychlostí 15 obr./min (mono) a 10 obr./min (barevně) nebo skenujte přímo do síťových složek a e-mailu pro plynulé a nepřerušované pracovní postupy.
  • Uchovávejte tiskárnu na polici nebo ve skříni díky její konstrukci plně uzpůsobené k obsluze zpředu. K tiskárně tedy můžete mít snadný přístup i tam, kde je nedostatek prostoru. Uživatelské prostředí bylo optimalizováno výklopným 2,7” LCD displejem, stavovým indikátorem a intuitivním uživatelským rozhraním.
  • Automatický oboustranný tisk bez příliš častého a složitého doplňování papíru díky přední kazetě na 250 listů. Díky uživatelem vyměnitelnému zásobníku odpadního inkoustu nebudou pracovní postupy tisku dlouhodobě přerušovány.
  • Vytiskněte až 3 000 listů z jednoho zásobníku s černým inkoustem (černobílý tisk) nebo z celé sady inkoustů (tisk barevný).
  • Užijte si výtisky v podnikové kvalitě s vynikající čitelností a odolností proti vyblednutí, vodě, zvýrazňovačům a oděru produkované rychle a ve velkých objemech.
  • Zůstaňte ve spojení díky plné bezdrátové Wi-Fi konektivitě (kompatibilní se sítěmi 2,4 a 5 GHz) a Ethernetu. Udržujte svá nejdůležitější data v bezpečí díky jednoduchým a snadno ovladatelným nastavením zabezpečení, která lze přizpůsobit vašemu prostředí.

maxify-gx1040-2.jpg

Zubair Rahim, produktový specialista společnosti Canon Europe, uvedl: „Jsme nadšeni, že můžeme dále rozšiřovat naši řadu a nabízet lepší možnosti tisku pro domácí uživatele i podniky. Doufáme, že nové modely dokazují náš závazek k inovaci a orientaci na zákazníka a poskytují našim uživatelům tiskové nástroje, které požadují – s maximálním komfortem a praktickými funkcemi za skvělou cenu.“

Právě vychází
fv07-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.