Canon PIXMA PRO-200 – potěší zejména kreativce

Publikováno: 22. října 2020 | autor Redakce
Canon PIXMA PRO-200 – potěší zejména kreativce

Společnost Canon Europe představila rychlou, lehkou a kompaktní tiskárnu PIXMA PRO-200 formátu A3+ – ideální pro fotografické nadšence, kteří chtějí podniknout první kroky do světa tisku fotografií.

PIXMA PRO-200 umožňuje fotografům tisknout vysoce kvalitní snímky na mnoho různých formátů a typů papíru s různými texturami z chytrého telefonu, tabletu nebo počítače bez obav o výsledek.

Nová tiskárna, která v produktové řadě nahrazuje model PIXMA PRO-100S, tiskne do formátu A3+ a využívá k tomu systém 8 inkoustů na bázi barviv. Výsledkem jsou jasné a syté barvy s mimořádně temnou černou. Schopnost vytisknout stranu za pouhých 90 sekund umožňuje fotografům své snímky plynule zpracovávat a vmžiku je přivádět k životu. Rozměrný displej o úhlopříčce 3" usnadňuje řízení celého procesu tisku prostřednictvím přehledného uživatelského rozhraní. Uživatelé také mají řadu možností tisku, včetně využití softwaru Canon Professional Print & Layout, který zefektivňuje proces zpracování snímku od pořízení po tisk.

Canon PIXMA PRO-200 – potěší zejména kreativce

Pracujte produktivně a tiskněte s jistotou

Mimořádně lehká tiskárna váží pouhých 14,1 kg a oproti svému předchůdci je o 15 % menší. Je proto dokonalým společníkem do domácnosti nebo malého ateliéru. Nový praktický třípalcový LCD displej umožňuje při práci jednoduše kontrolovat hladinu inkoustů a nastavení tisku. Díky snadnému ovládání a bleskové rychlosti tiskárny mohou fotografové pohotově tisknout své snímky ve vysoké kvalitě.

Canon PIXMA PRO-200 – potěší zejména kreativce

Uživatelé mají nad tiskem plnou kontrolu pomocí softwaru Canon Professional Print & Layout, který je k tiskárně PIXMA PRO-200 dodáván zdarma. Fotografům umožňuje sladit barevnost snímků na obrazovce a při tisku a dosáhnout tak realistického podání. PIXMA PRO-200 podporuje také mobilní připojení a Wi-Fi, což výrazně usnadňuje tisk z různých typů zařízení. Mimoto je tiskárna vybavená funkcí srovnání křivě vloženého papíru. Funguje u všech typů papíru včetně uměleckých a zajišťuje dokonalé zarovnání u každého výtisku.

Canon PIXMA PRO-200 – potěší zejména kreativce

Kreativita na prvním místě

S tiskárnou PIXMA PRO-200 lze u každého výtisku snadno dosáhnout profesionálního výsledku díky tisku bez okrajů na umělecké i lesklé papíry. PIXMA PRO-200 dokáže tisknout i na širokou škálu formátů papíru do velikosti A3+ a na papíry nestandardní délky až do 99 cm od společnosti Canon i dalších výrobců. Schopnost tisknout na umělecká, lesklá a běžná tisková média včetně nového uměleckého papíru s hrubou texturou Canon Premium Fine Art Rough (FA-RG1) rozšiřuje možnosti uměleckého vyjádření každého fotografa. Uživatelé si mohou dokonce pro tiskárnu PIXMA PRO-200 stáhnout ICC profily od oblíbených výrobců papíru a zvýšit tak úroveň svých děl. Na internetové stránce Creative Park se fotografům otevírají nové možnosti kreativního vyjádření – mají zde k dispozici různé šablony a předlohy, od pohlednic a přání po jiné umělecké a rukodělné výtvory. Všestranná tiskárna PIXMA PRO-200 pomáhá fotografům realizovat jejich tvůrčí vize i díky kompatibilitě s řadou programů jiných výrobců, včetně Adobe Lightroom a Photoshop, prostřednictvím zásuvných modulů softwaru Canon Professional Print & Layout.

PIXMA PRO-200 - hlavní funkce a vlastnosti:

  • Malé rozměry a kompaktní provedení
  • Vysokorychlostní tisk
  • 3" displej s uživatelským rozhraním
  • Tisk bez okrajů do formátu A3+ na lesklá a umělecká média
  • Systém inkoustů Chroma Life 100+ – nové složení inkoustů
  • Automatická oprava sbíhavosti linií
  • Software Canon Professional Print & Layout
  • PictBridge WLAN
  • Široké spektrum podporovaných médií a formátů

 


Už máte říjnové vydání časopisu FotoVideo? Nahlédněte do jeho obsahu a podívejte se na možnosti objednání...

FOTOVIDEO 2020 – číslo 10

Říjnové FotoVideo je tu pro vás! Vyberte si:

OSOBNOST: ONDŘEJ NEFF

Focení samo o sobě není žádná zábava!OSOBNOST: ONDŘEJ NEFF

ROZHOVOR: ERIK TOMAŠÁK

Keď všetko funguje, cítite nadšenie a energiu.ROZHOVOR: ERIK TOMAŠÁK

VÝSTAVA: MARTIN RAK PHOTOGRAPHS

Seznamte se s krásnou krajinou v podání opravdového mistra.VÝSTAVA: MARTIN RAK PHOTOGRAPHS

NÁŠ SERIÁL: DESÁTÝ DÍL S CENTREM FOTOŠKODA

Jak to bylo se začátky fotografické výuky a jak s FotoFESTEM?NÁŠ SERIÁL: DESÁTÝ DÍL S CENTREM FOTOŠKODA

TECHNIKA: UV A OCHRANNÉ FILTRY V TESTU

Chcete mimo jiné ochránit svůj objektiv? Třetí díl našeho největšího testu filtrů je tady!

FOTOGRAF ROKU: JAK JSTE BODOVALI?

Úžasné téma: Na horách, ve skalách a v kopcích za úsvitu je vyhodnoceno. Známe vítěze! Vyhodnoceno.FOTOGRAF ROKU: JAK JSTE BODOVALI?

FOTOGRAF ROKU: JEDNADVACÁTÝ ROČNÍK SE RYCHLE ROZJEL

Vkládejte své soutěžní snímky do nových témat. Jsou pro vás otevřena!

SOUTĚŽNÍ TÉMATA ROČNÍKU 2021 najdete: ZDE.

S naším předplatným opravdu ušetříte, a ještě k němu dostanete dárek dle vašeho výběru zdarma! Máme nové dva dárky v nabídce. Vybírejte ale rychle, jsou jen v omezeném množství! Předplaťte si nás na zimní měsíce, jde to velmi rychle a můžete si vybrat, zda po jednom či dvou či třech či šesti či dvanácti výtiscích, či… jak se vám to bude líbit

Vybírejte si například na těchto webových adresách:

http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

https://www.send.cz/casopis/779/foto-video

https://foto-video.magaziny.cz/

https://predplatit.cz/detail/foto-video/200/

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách, a ještě k tomu ta cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetříte s námi!

Trocha sci-fi v říjnovém FotoVideo

Právě vychází
fv06-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.