Bezúdržbové laserové projektory Panasonic

Publikováno: 29. června 2016 | autor Redakce
Panasonic

Společnost Panasonic představila na veletrhu InfoComm 2016 tři nízkoúdržbové ultrakompaktní jednočipové DLPTM laser fosforové projektory.

Projektory z řady PT-RZ970 (tři modely s výkonem až 10 400 lm ve středu světelného toku), řady PT-RZ770 (dva modely s výkonem až 7 200 lm ve středu světelného toku) a řady PT-RZ660 (dva modely s výkonem až 6 200 lm ve středu světelného toku) jsou určeny pro výstavní prostory, jeviště, digitální reklamu, pro aplikace v kontrolních, vzdělávacích a konferenčních místnostech.

Projektory mají optické jednotky odolné proti prachu, nepoužívají vzduchové filtry ani lampy. Díky tomu nabízí bezúdržbový provoz až 20 000 hodin.

Katarzyna Kassner, marketingová manažerka pro projektory ze společnosti Panasonic, říká: „Přesné vyvážení bílé barvy, přirozená reprodukce barev a vynikající jas umožňuje hybridní technologie, která používá robustní fosforový kotouč a čtyřbarevný harmonizační kotouč. Dochází tak k maximální reprodukci barev a zároveň se snižují ztráty.“

Vysokého kontrastu 10 000:1 lze dosáhnout pomocí digitálně modulované dynamické kontrastní clony, která řídí světelný výstup snímek po snímku podle aktuálně zobrazovaného obsahu. Funkce synchronizace více projektorů nyní umožňuje nově i kontrolu dynamického kontrastu  a řízení mechanické závěrky objektivů pro všechny projektory v jedné síti.

Detaily zobrazení, kontrast a barevné podání obrazu jsou díky technologiím  „Detail Clarity Processor 3“ a „System Daylight View 3“ optimalizovány jak pro světlené místnosti, tak i pro aplikace 3D mappingu. Pro HDTV projekci je k dispozici  kompatibilní režim BT709.

Více informací najdete zde.

Právě vychází
fv06-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.