BenQ uvedl monitor pro uživatele Mac a MacBook Pro

Publikováno: 14. dubna 2024 | autor Redakce
pd3225u-left45.jpg

Společnost BenQ uvádí na trh PD3225U. Nejnovější profesionální monitor je vybaven IPS Black panelem přinášejícím kontrastní poměr 2000:1, funkcí Color Match fungující se zařízeními Mac prostřednictvím režimu M-book a funkcí iKeyboard Control.

Model PD3225U představuje ideální kreativní doplněk pro ty, kteří potřebují maximální přesnost barev a bohatou konektivitu.

Technologie IPS Black integrovaná do monitoru PD3225U reprodukuje o 35% temnější černou než běžný IPS monitor, protože minimalizuje únik podsvícení, a mění a vylepšuje Liquid Crystal pole pro živější barvy. Monitor také nabízí funkci Color Match pro Mac zařízení s režimem M-book, 98% barevný prostor Display P3, certifikaci Calman Verified, Pantone Validation a Pantone SkinTone Validation.

benq-pd3225u.jpg

Pro autentické barvy a konzistentní jas na celé ploše využívá monitor technologii BenQ Uniformity. Software BenQ Display ColorTalk pak přizpůsobuje barvy monitoru s MacBookem Pro bez nutnosti kalibrace externí kalibrační sondou.

Tvůrci, kteří potřebují ke své práci větší pracovní plochu, mohou rozšířit pole působnosti na dva 4K monitory vysokorychlostním propojením díky technologii Daisy Chain přes Thunderbolt. Software Display Pilot 2 uživatelům poskytuje nové přizpůsobitelné a intuitivní rozhraní pro správu funkcí displeje, jako jsou Print Assist, Auto Pivot, PIP/PBD, ICCSync, jas a další.

Dále je k dispozici funkce iKeyboard Control pro snadné nastavení jasu a hlasitosti reproduktorů na klávesnici MacBooku nebo vestavěný KVM Switch pro ovládání dvou systémů jednou sadou klávesnice a myši nebo externí ovladač Hotkey Puck G2 s možností namapování nejpoužívanějších funkcí.

pd3225u-left45.jpg

BenQ PD3225U je vybaven portem Thunderbolt 3, dvěma HDMI, Display Portem a nechybí ani USB Hub. Monitor si lze přizpůsobit v rámci výškové stavitelnosti, naklopením či otočením dle svých potřeb.

„Monitor PD3225U byl navržen pro náročné uživatele Mac zařízení a nabízí bezkonkurenční barevný výkon díky technologiím a funkcím jako jsou IPS Black, režim M-Book, BenQ AQ Color a bohatou konektivitu,“ říká William WL Wang, manažer LCD divize BenQ Europe, a dodává: „Jsme nadšeni, že můžeme tento monitor zařadit do naší rozsáhlé rodiny monitorů pro tvůrce.“

Kromě špičkové výbavy a s ní spojeného celkového výkonu je monitor také šetrný k životnímu prostředí. 85 % monitoru je vyrobeno z recyklovatelných materiálů, balení tvoří plně recyklovatelný karton a celkově má tak monitor minimální dopady na životní prostředí.

Monitor využívá funkce automatického vypnutí, která vypíná obrazovku po 10, 20 nebo 30 minutách nečinnosti pro další šetření energie. BenQ PD3225U je k dispozici za doporučenou koncovou cenu 31 490 Kč s DPH v České republice a 1259 euro s DPH na Slovensku.

Právě vychází
fv05-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.