BenQ uvádí novou řadu interaktivních displejů RM03

Publikováno: 2. května 2022 | autor Redakce
benq-rm03-scenario2.jpg

Nové modely chytrých interaktivních displejů jsou vybaveny intuitivními výukovými nástroji a funkcemi a vylepšují celkový zážitek, ať už se jedná o distanční, hybridní či prezenční výuku.

Výraznými vlastnostmi jsou technologie ClassroomCare, které chrání zdraví studentů a učitelů.

„Jakožto přední výrobce na trhu s velkoformátovými displeji nabízí BenQ interaktivní displeje s osvědčenými technologiemi včetně těch pečujících o zdraví,“ říká Conway Lee, prezident BenQ Corporation, a dodává: „Se znovuotevřením škol po celém světě se udržení zdravého prostředí pro výuku stalo nejvyšší prioritou. Prostřednictvím naší nové řady displejů RM03 můžeme toto úsilí podpořit.“

Zdravější prostředí s technologiemi ClassroomCare

Nové modely řady RM03 jsou osazeny kvalitními panely BenQ s certifikacemi TÜV a SIAA. Jsou odolné vůči bakteriím a pomáhají předcházet přenosu choroboplodných zárodků. Díky nanočásticím stříbra, uznávaným zdravotnickou lékařskou komunitou pro jejich schopnost omezovat šíření bakterií a dalších infekcím, byly displeje testovány s účinností 99,9 % proti běžným patogenům způsobujícím nemoci, jako jsou baterie Staphylococcus aureus a bakterie E.coli.

benq-rm03-scenario1.jpg

Produkty řady RM03 jsou vybaveny také pery odolnými proti bakteriím, což umocňuje snahu o co nejnižší pravděpodobnost přenosu ve třídě. Dotyková 4K UHD obrazovka dále umocňuje péči o zdraví technologiemi proti odleskům, škodlivému blikání na pozadí a modrému světelnému spektru, což dokládá certifikace TÜV.

Intuitivní nástroje pro aktivní prezenční a hybridní výuku

Nová modelová řada nabízí komplexní sadu vzdělávacích nástrojů, které umožní vyučujícím poutavější výuku. Vestavěná aplikace EZWrite 6 je více než typická digitální tabule. Širokou škálu možností pro poznámky a kreslení doplňují také nastavitelné pracovní plochy, různé šablony a sada dalších užitečných nástrojů. Aplikace poskytuje prostor pro zapojení studentů živě na dálku a to napříč různými platformami.

Prostřednictvím aplikace InstaShare 2 mohou vyučující a studenti využívat bezdrátové sdílení obrazovky na zařízení RM03 z vlastních notebooků, tabletů nebo jiných chytrých zařízení. Bohaté možnosti připojení reprezentuje také několik portů včetně předního USB-C.

benq-rm03-scenario2.jpg

Mezi další užitečné funkce se řadí možnost rozdělení obrazovky na poloviny a zobrazit tak referenční dokument na jedné straně a interaktivní aplikaci EZWrite na straně druhé. V displeji je integrována sada 6 mikrofonů a dva 16W reproduktory, což umožňuje využívat aplikace jako Zoom, Google Meet nebo Microsoft Teams pro videokonference.

Snadná správa a další užitečné nástroje a funkce

Jakožto součást celého ekosystému velkoformátových displejů nabízí nové RM03 přístup k BenQ Account Management System (AMS), Device Management Solution (DMS) a X-Sign Broadcast. Ovládání a přístupnost usnadňuje hlasový asistent.

AMS umožňuje pedagogů spojit své účty v online službách, ať už se jedná o Google Disk, OneDrive nebo Dropbox a přistupovat snadněji a rychleji přímo k dokumentům. DMS je nástrojem pro IT správce sítě, který jim dává prostor k centrální vzdálené správě. Prostřednictvím X-Sign Broadcast pak správci mohou zasílat různá oznámení, připomínky či nouzové informace přímo na displej.

Nové modely z řady RM03 jsou k dispozici ve 65, 75, 86palcových úhlopříčkách.

  • BenQ RM6503 je k dispozici za doporučenou cenu 54 120 Kč bez DPH v České republice a 2209 euro bez DPH na Slovensku.
  • BenQ RM7503 je k dispozici za doporučenou cenu 70 290 Kč bez DPH v České republice a 2869 euro bez DPH na Slovensku.
  • BenQ RM8603 je k dispozici za doporučenou cenu 90 290 Kč bez DPH v České republice a 3685 euro bez DPH na Slovensku
Právě vychází
fv03-2023-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.