BenQ na veletrhu ISE 2017

Publikováno: 24. ledna 2017 | autor Redakce
benq-ise-2017.jpg

BenQ představí na veletrhu ISE 2017 nová řešení zobrazování a možnosti integrace softwaru.

Společnost BenQ uvede na veletrhu ISE 2017 nové možnosti integrace softwaru a zobrazovací řešení v podobě projekčních a digital signage zařízení pro profesionální, komerční i vzdělávací využití.

Ve dnech 7. -10. února 2017 budou na stánku 5-U24 po osmé v řadě představeny inovativní pokroky společnosti BenQ včetně nového UHD 4K laserového projektoru LU9715, chytrého X-Sign softwaru pro řízení obsahu, unikátních nástěnných systémů s ultra tenkým rámečkem i podlouhlých velkoformátových displejů barového typu. K vidění budou také interaktivní panely, projektory a profesionální pomůcky EZWrite 4.0 a NFCPen.

„Život v současné době určují technologie a to nejen ve specializovaných místnostech, ale i jako součást každodenního života. Lidé si je přejí využívat k vyhledávání informací a udržování kontaktů,“ komentuje současný trend Pete Wang, prezident BenQ Europe, a dále pokračuje: „BenQ vytváří nové technologie, které usnadňují společnou práci. Věříme, že nabízení plnohodnotných řešení v kombinaci hardwaru a softwaru dále usnadní jejich využití.“

Více informací najdete zde.

 

Právě vychází
fv02-24-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.