Belkin představil inovativní nabíječky Qi2, výkonná řešení USB-C a nové audio produkty

Publikováno: 27. září 2023 | autor Redakce
tb4-hub-environmental-4.jpg

Společnost Belkin, představila 8 nových produktů v kategoriích napájení, audio a konektivita. Novinky dokládají inovace a kvalitu produktů Belkin, ale také závazek vytvářet produkty s vyšší mírou odpovědnosti k životnímu prostředí.

Univerzální bezdrátová nabíjecí podložka BoostCharge Pro Easy Align 15W

Podložka poskytuje rychlé a bezproblémové nabíjení zařízení s podporou Qi s výkonem až 15 W. Velká nabíjecí plocha umožňuje snadné umístění produktu a její protiskluzový materiál ji udrží pevně na místě. Je navržena se dvěma samostatnými systémy tepelné ochrany, které kontrolují teplotu a zabraňují přehřátí nabíječky a připojených zařízení.

universal-15w-pad-product-4.jpg

Bezdrátová nabíjecí podložka BoostCharge Pro 3 v 1 s technologií Qi2

Díky využití nového standardu Qi2 nabízí tato bezdrátová nabíječka 3 v 1 dokonalé umístění napájených produktů a rychlejší nabíjení zařízení s podporou Qi2 při výkonu 15 W a nabíjení Qi při výkonu 5 W pro sluchátka Belkin SoundForm nebo jiná zařízení s podporou Qi. Port USB-C umožňuje připojení hardwarového klíče pro rychlé nabíjení novějších modelů hodinek Apple Watch. Tato podložka je kompatibilní s MagSafe, je tenká a kompaktní, takže ji uživatelé mohou snadno přenášet.

Konvertibilní bezdrátová podložka BoostCharge Qi2 / stojánek

Konvertibilní podložka/stojánek Qi2 je dokonalé řešení pro rychlé nabíjení v práci, doma nebo na cestách. Konvertibilní konstrukce kompatibilní s MagSafe umožňuje uživatelům přepínat mezi režimy podložky a stojánku, takže je ideální pro FaceTime, přijímání hovorů nebo streamování videa během nabíjení. Je všestranná, spolehlivá, kompaktní a snadno se skládá, což z ní dělá dokonalého společníka na cestách.

qi2-convertible-collection.png

BoostCharge Pro 140W 4portová nástěnná nabíječka GaN

Nabíjejte MacBook Pro plnou rychlostí nebo rychle nabíjejte iPhone a iPad a zároveň nabíjejte dvě další zařízení najednou pomocí 140W 4portové GaN nabíječky. Tato výkonná GaN nabíječka nabízí snadný přístup ke svým 3 portům USB-C a 1 portu USB-A. Podporuje širokou škálu zařízení USB-C, jako jsou smartphony, tablety a notebooky.

140w-gan-charger-environmental-2.jpg

Hybridní nástěnná nabíječka BoostCharge 25W + Power Bank 5K

Nejnovější přenosné napájecí řešení společnosti Belkin je zároveň power bankou i PD nástěnnou nabíječkou. Tato přenosná nabíječka je vybavena dvěma režimy nabíjení, které uživatelům umožňují nabíjet přímo ze zásuvky nebo z vestavěné baterie.

ato multifunkční rychlonabíječka je vybavena integrovanou technologií PD3.1 PPS a poskytuje vysokorychlostní bezpečné nabíjení téměř všech zařízení s podporou PD.

hybrid-ac-power-bank-environmental-1.jpg

Rozbočovač 5 v 1 Thunderbolt 4

Je přenosný, nízkoprofilový a plně specifikovaný rozbočovač pro rozšíření produktivity více zařízení pomocí jednoho připojení Thunderbolt. Připojte více monitorů, bezpečně nabíjejte zařízení pomocí inteligentního nabíjení, přenášejte soubory rychleji, než kdy dříve a řetězově propojte až 6 zařízení, abyste zvýšili produktivitu.

tb4-hub-environmental-3.jpg

To vše s rozhraním Thunderbolt 4. K dispozici jsou 4 porty Thunderbolt 4, 1 port USB-A, rychlost přenosu dat až 40 Gb/s, podporu dvou monitorů a napájení Power Delivery až 96 W.

Dětský headset SoundForm Inspire

Sluchátka SoundForm Inspire jsou kreativně navržena tak, aby děti mohly bezpečně a pohodlně poslouchat při učení a hraní. Náhlavní souprava je vybavena 40mm měniči, které poskytují zvuk kategorie Belkin Signature Sound s omezením hlasitosti na 85 decibelů, aby chránily malé uši.

soundform-inspire-lavender-3.jpg

Měkká nastavitelná čelenka se dá složit pro přenášení a menší náušníky poskytují vynikající přizpůsobení. Režim RockStar je vybaven dalším 3,5mm výstupním portem, který dětem umožňuje sdílet zvukový obsah se spolužákem nebo kamarádem.

Kvalitní mikrofon s raménkem zajišťuje čistý zvuk při výuce na dálku a světelný indikátor ukazuje, kdy je náhlavní souprava ztlumena. K dispozici v černé barvě s modrými akcenty a šedé barvě s levandulovými akcenty.

Headset SoundForm Adapt

Dokonalý nástroj při práci z domova nebo z kanceláře SoundForm Adapt se vyznačuje čistou kvalitou hovorů díky stavitelnému mikrofonu a potlačením okolního hluku (ENC), vysoce kvalitním zvukem a celodenním pohodlím.

soundform-inspire-black-1.jpg

Její pěnové náušníky a nastavitelná čelenka zajišťují vynikající přizpůsobení. Sluchátka Adapt jsou snadno sbalitelná a lze je složit pro cestování a uložení. Díky dlouhé výdrži baterie 65 hodin si sluchátka Adapt udrží svou kapacitu po celý pracovní týden. K dispozici v černé barvě.

soundform-inspire-lifestyle-1.jpg

Všechny nové produkty jsou vyrobeny z recyklovaných plastů (PCR) v souladu se závazkem společnosti hledat odpovědnější způsoby výroby produktů.

Právě vychází
fv07-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.