Až 4 TB úložné kapacity na externích discích My Passport od Western Digital

Publikováno: 1. července 2016 | autor Redakce
mpu-group-slanted-joined.png

Společnost Western Digital Corporation (NASDAQ: WDC) uvádí na trh externí přenosný disk My Passport® Ultra s kapacitou až 4 TB. Novou, vyšší kapacitu získají následně další disky této řady: My Passport for Mac a My Passport Ultra Metal. Zvýšení kapacity reaguje na potřeby zákazníků, kteří chtějí fyzicky přenášet velký objem dat tvořený osobními sbírkami fotografií, videa nebo filmů a dalšími objemnými soubory, a kteří chtějí mít tato data u sebe.

Přenosné externí disky My Passport představují perfektní kombinaci stylu a funkcionality a vycházejí vstříc nárokům dnešních uživatelů, kteří vyžadují a oceňují především snadné přenášení dat, konektivitu USB.3.0, jednoduchý zálohovací software, ochranu dat heslem a atraktivní design v mnoha barvách.

Externí disky My Passport Ultra jsou ideální pro studenty, obchodníky i běžné uživatele, kteří jsou na cestách a chtějí mít svá data u sebe. Externí disky řady My Passport jsou spolehlivé, data se snadno zálohují díky automatickému software[1] WD Backup™.  Navíc je možné využít integraci se vzdáleným cloudovým úložištěm Dropbox™. Disk je chráněn hardwarovým šifrováním a zabezpečen heslem, což brání neautorizovanému přístupu k uloženým datům. Produktová řada My Passport, nyní s vyšší kapacitou, snadněji než kdykoli předtím umožnuje mít osobní plán zálohování a ochrany dat, který jde ruku v ruce se současným životním stylem.

„Nastupující životní styl vyžaduje vše mobilní. Lidé zachycují svůj život svými chytrými telefony, fotoaparáty s vysokým rozlišením, digitální obsah neustále roste a vyžaduje stále vyšší ukládací kapacity,” říká Sven Rathjen, viceprezident pro marketing, řešení pro ukládání dat společnosti Western Digital a dodává: „U nás ve společnosti WD se neustále snažíme poskytovat svým zákazníkům tolik potřebný ukládací prostor prostřednictvím našich vysoce kvalitních a vysoce kapacitních zařízení, tak aby mohli mít svůj digitální život stále při sobě.“

Cena a dostupnost

Externí disk My Passport Ultra 4TB  má 3letou omezenou záruku a bude k dostání prostřednictvím vybraných distributorů a prodejců a také v internetovém obchodě WD store. Externí disky My Passport for Mac a My Passport Ultra Metal s kapacitami 4TB budou k dostání v následujícím čtvrtletí.

 [1] WD Backup není dostupný s produkty My Passport for Mac

Právě vychází
fv02-24-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.