ASUS představil Expert Series 2022 a nejlehčí 14" notebook na světě pro firmy

Publikováno: 9. června 2022 | autor Redakce
expertbook-b3-detachable-b3000-product-photo-1a-star-black-21.jpg

Nové komplexní business portfolio zahrnuje notebooky ExpertBook, stolní PC ExpertCenter, mini PC, pracovní stanice a systémy All-in-One.

Řada zahrnuje nový ExpertBook B9 (B9400CBA), nejlehčí 14palcový business notebook na světě ExpertBook B7 Flip (B7402FBA), nejnovější 14palcový flipový notebook s 5G připojením; a ExpertBook B3 Detachable (B3000), první odnímatelný notebook řady Expert Series, který lze používat v poloze na šířku nebo výšku.

Nové špičkové notebooky ExpertBook, konfigurovatelné stolní PC ExpertCenter, mini PC, pracovní stanice a All-in-One PC přichází s elegantním a flexibilním provedením a poskytují vysoký výkon a odolnost potřebnou na každém pracovišti - v zasedací místnosti, kanceláři, učebně, na cestách, v logistickém centru nebo zdravotnickém zařízení.

expertbook-b9-b9400cba-accessory-12-accessory-box.jpg

„Místo výkonu práce se mění a je na majitelích firem, manažerech, učitelích, prodejcích a dalších výkonných pracovnících, aby rozhodli o tom, kterým směrem se trh vydá. Tito lidé určují budoucnost nového způsobu práce a potřebují takové nástroje, které pracují na pozadí, spolehlivě a bezproblémově každý den.

Společnost ASUS je známá inovacemi, spolehlivostí a odolností svých spotřebitelských a herních produktů. Řada Expert Series vytváří nový standard na trhu business PC. Pomocí elitního výkonu, prvotřídního zpracování, armádního standardu odolnosti a inovativních vychytávek pomáháme firmám definovat svůj styl" popisuje Michal Mostýn, Key Account Manager společnosti ASUS

ASUS ExpertBook B9 - nejlehčí 14palcový business notebook na světě

ASUS ExpertBook B9 (B9400CBA) je ultrapřenosný výkonný počítač, který navzdory menším rozměrům nedělá kompromisy v oblasti kvality a výkonu. Umožňuje bezproblémovou práci na cestách a ničím nerušené videohovory. Lehká konstrukce z hořčíkové slitiny váží pouhých 880 g, přičemž víko z kovaného hořčíku a lithia špičkové kvality a odolnosti bylo navrženo tak, aby model splnil nejvyšší armádní standard odolnosti a nejpřísnější testy kvality společnosti ASUS.

Navzdory tenkému tělu nabízí ASUS ExpertBook B9 až 16hodinovou výdrž baterie, a to v kombinaci s jeho vysokým výkonem. Novinka dostojí očekávání manažerů, zaměstnanců na cestách i dalších uživatelů ve firmách, pokud jde o výkon a odolnost při každodenním používání. Notebook má certifikaci EPEAT Gold a ekologický obal.

ASUS ExpertBook B7 Flip - nejnovější 14palcový konvertibilní 5G ExpertBook

ASUS ExpertBook B7 Flip (B7402FBA) je dokonalý nástroj pro práci na cestách pro ty, kteří si potrpí na silný výkon. Zásluhou 11hodinové výdrže baterie a volitelné podpoře 5G připojení umožňuje ASUS ExpertBook B7 Flip zaměstnancům pracovat kdekoli a kdykoli s vysokorychlostní zabezpečenou sítí, která eliminuje přerušení spojení a rizika používání veřejných WiFi.

ExpertBook B7 Flip se vyznačuje konstrukcí ze slitiny hořčíku a hliníku, která je lehká a tenká, ale zároveň odolná. Kloub ErgoLift u tohoto modelu umožňuje otočení obrazovky o celých 360°, takže zařízení lze používat jako tradiční notebook, tablet nebo cokoli mezi tím. Kloub byl při testech podroben více než 30 000 cyklům otevření a zavření.

Notebook je vybaven dotykovou obrazovkou s poměrem stran 16:10, magnetickým stylusem ASUS, exkluzivní numerickou klávesnicí ASUS NumberPad v touchpadu, biometrickým zabezpečením včetně přihlašování pomocí obličeje a snímače otisků prstů v tlačítku zapínání, režimem ASUS PrivateView, který ztmaví obrazovku, aby mohl citlivé informace vidět pouze majitel notebooku. Modelu nechybí bohatá nabídka vstupů a výstupů včetně podpory připojení až tří externích displejů.

ASUS ExpertBook B3 Detachable – první ExpertBook s oddělitelnou klávesnicí a duální orientací obrazovky na šířku i na výšku

ASUS ExpertBook B3 Detachable (B3000) nabízí výdrž baterie až 21 hodin, díky které budete produktivní po celý den. Konstrukce s duální orientací obrazovky na šířku i na výšku pomocí stojánku ExpertStand a oddělitelná klávesnice ExpertBoard umožňují různé způsoby práce odkudkoli. Uživateli se na míru přizpůsobí, ať už si přeje pracovat v horizontálním či vertikálním módu, s tabletem nebo notebookem. ASUS ExpertBook B3 Detachable je první notebook se systémem Windows vybavený procesorem Qualcomm Snapdragon 7c Gen 2 a rychle se nabíjejícím garážovaným stylusem.

expertbook-b3-detachable-b3000-product-photo-1a-star-black-21.jpg

Pro účely pořádání videokonferencí disponuje ExpertBook B3 Detachable technologií obousměrného potlačení šumu pomocí umělé inteligence (ASUS Two-Way AI Noise-Cancelation), 5 Mpx přední kamerou s inovativní technologií 3D redukce šumu (3DNR) a 13Mpx kamerou na zadní straně eliminující až 94 % nahodilého šumu, kterým je přirozeně ovlivněna každá kamera, zejména za špatných světelných podmínek.

Mimo notebooků ExpertBook, stolních počítačů ExpertCenter, mini PC, pracovních stanic a All-in-One PC zahrnuje řada ASUS Expert Series také příslušenství, které usnadňuje práci. Jde například o dokovací stanici ASUS SimPro Dock 2, ASUS Webcam Monitor, univerzální adaptér ASUS Ultra Mini a další. Celá řada Expert Series nabízí dvouletou záruku na produkty (3 roky pro stolní počítače). Uživatelé si navíc mohou zvolit speciální služby ASUS Premium Care nabízející rozšíření záruky.

Právě vychází
fv04-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.