Vkládejte svá videa do soutěže Fotograf roku

Publikováno: 7. března 2016 | autor Redakce
Radim Zbořil

V této kategorii máte možnost, i vy, čtenáři, návštěvníci našeho webu, přátelé ze sociálních sítí a samozřejmě i samotní soutěžící, vkládat videa (tedy jejich stránky s přesnými odkazy na uložení na YouTube či jiném stream portálu) do speciální galerie naší celoroční soutěže Fotograf roku.

Z hodnocení, které se vždy v předem určený den na okamžik zastaví, získáváme dvanáctkrát ročně to nejlepší video. Dotyčné video se stane vítězem kola - tématu a jeho autor najde úvodní fotku videa v tištěném časopisu FotoVideo. Hodnocení se pak rozeběhne dál, a vy můžete vkládat znovu a znovu, a po celý rok. Úplně nejlepší video (nejlepší z oněch finálových dvanácti) pak získává titul Video roku. Do této kategorie jsou zařazena veškerá videa zaslaná do soutěže Fotograf roku.

Postup je velice jednoduchý a najdete jej ZDE.

V loňském roce (ročník 2014) v této kategorii zvítězil: Daniel Sládek. Jeho videa najdete zde. Daniel si za vítězství v této kategorii odnesl tyto ceny: batoh Lowepro DSLR video pack 250 AW, stativ Velbon Sherpa, stativ Velbon CX-586.

Neváhejte a nahrávejte svá videa, jako to udělal například Radim Zbořil v tomto ročníku (2016). Podívejte se na jeho skvělé video ZDE.

Fotograf roku 2016


Za 30 dní
vyjde nové číslo FotoVideo.
new-magazine.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.