Vítězem VIII.tématu soutěže Fotograf roku 2016 je Jiří Albrecht

Publikováno: 8. srpna 2016 | autor Redakce
Jiří Albrecht, Loďky

Vítězem VIII.kola soutěže Fotograf roku 2016 v hodnocení odborné poroty se stal Jiří Albrecht a získal tak 150 bodů do průběžného hodnocení této nejstarší a největší fotografické soutěže vytrvalosti v České a Slovenské republice.

V osmém kole soutěže Fotograf roku 2016 se soutěžilo na téma MOJE "MAGIC HOUR" V KRAJINĚ a konkurence byla opět velká. V srpnovém vydání časopisu FotoVideo naleznete vítěznou fotografii Jiřího Albrechta, kterému blahopřejeme a spolu s ní i devatenáct dalších, které také získaly body do průběžného pořadí této naší fotografické soutěže.

O SOUTĚŽI FOTOGRAF ROKU

Od pondělí 27.6. jsme spustili nový web soutěže Fotograf roku!

Naše úspěšná soutěž, kterou jsme zahájili ročníkem 2001, pokračuje i v letošním roce za partnerské účasti těch nejvýznamnějších fotografických firem. Je rozšířená! Má dvanáct široce otevřených témat a spoustu zajímavých kategorií. Soutěž Fotograf roku je všestranná, univerzální, vyžaduje talent a schopnost přizpůsobit se každému tématu a jejích dvanáct témat vás po celý rok nenechá spát.

V ročníku 2016 vaše fotografie hodnotí odborná porota ve složení: Zbyněk Cincibus a Michal Fanta. Více o naší porotě najdete zde.

Od října 2015 můžete nahrávat fotografie do tohoto ročníku soutěže Fotograf roku. Deset kol už je uzavřených.

OTEVŘENÁ TÉMATA SOUTĚŽE FOTOGRAF ROKU 2016

Do těchto témat můžete stále nahrávat svoje soutěžní snímky:

FotoVideo 8/2016

Právě vychází
fv05-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.