Vítězem IV.tématu soutěže Fotograf roku 2016 je Josef Sotona

Publikováno: 25. dubna 2016 | autor Redakce
Josef Sotona, Úspěšný zákrok

Vítězem IV.kola soutěže Fotograf roku 2016 v hodnocení odborné poroty se stal Josef Sotona a získal tak 150 bodů do průběžného hodnocení této nejstarší a největší fotografické soutěže vytrvalosti v České a Slovenské republice.

Ve čtvrtém kole soutěže Fotograf roku 2016 se soutěžilo na téma SPORTOVNÍ REPORTÁŽ a konkurence byla opět velká. V dubnovém vydání časopisu FotoVideo naleznete vítěznou fotografii Josefa Sotony, kterému blahopřejeme a spolu s ní i devatenáct dalších, které také získaly body do průběžného pořadí této naší fotografické soutěže.

O SOUTĚŽI FOTOGRAF ROKU

Naše úspěšná soutěž, kterou jsme zahájili ročníkem 2001, pokračuje i v letošním roce za partnerské účasti těch nejvýznamnějších fotografických firem. Je rozšířená! Má dvanáct široce otevřených témat a spoustu zajímavých kategorií. Soutěž Fotograf roku je všestranná, univerzální, vyžaduje talent a schopnost přizpůsobit se každému tématu a jejích dvanáct témat vás po celý rok nenechá spát.

V ročníku 2016 vaše fotografie hodnotí odborná porota ve složení: Zbyněk Cincibus a Michal Fanta. Více o naší porotě najdete zde.

Od října 2015 můžete nahrávat fotografie do tohoto ročníku soutěže Fotograf roku. Šest kol už je uzavřených.

OTEVŘENÁ TÉMATA SOUTĚŽE FOTOGRAF ROKU 2016

Do těchto témat můžete stále nahrávat svoje soutěžní snímky:

FotoVideo 4/2016

Právě vychází
fv03-24-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.