Vítězem II.tématu soutěže Fotograf roku 2016 je Bob Gajdoš

Publikováno: 8. února 2016 | autor Redakce
Bob Gajdoš

Vítězem II.kola soutěže Fotograf roku 2016 v hodnocení odborné poroty se stal Bob Gajdoš a získal tak 150 bodů do průběžného hodnocení této nejstarší a největší fotografické soutěže vytrvalosti v České a Slovenské republice.

Ve druhém kole soutěže Fotograf roku 2016 se soutěžilo na téma Street a vteřiny na ulici a konkurence byla opět velká. V únorovém vydání časopisu FotoVideo naleznete vítěznou fotografii Boba Gajdoše, kterému blahopřejeme a spolu s ní i devatenáct dalších, které také získaly body do průběžného pořadí této naší fotografické soutěže.

O SOUTĚŽI FOTOGRAF ROKU

Naše úspěšná soutěž, kterou jsme zahájili ročníkem 2001, pokračuje i v letošním roce za partnerské účasti těch nejvýznamnějších fotografických firem. Je rozšířená! Má dvanáct široce otevřených témat a spoustu zajímavých kategorií. Soutěž Fotograf roku je všestranná, univerzální, vyžaduje talent a schopnost přizpůsobit se každému tématu a jejích dvanáct témat vás po celý rok nenechá spát.

V ročníku 2016 vaše fotografie hodnotí odborná porota ve složení: Zbyněk Cincibus a Michal Fanta. Více o naší porotě najdete zde.

Od října 2015 můžete nahrávat fotografie do tohoto ročníku soutěže Fotograf roku. První tři kola už byla uzavřena.

 

OTEVŘENÁ TÉMATA SOUTĚŽE FOTOGRAF ROKU 2016

Do těchto témat můžete stále nahrávat svoje soutěžní snímky:

FotoVideo 2/2016

Právě vychází
fv06-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.