Top 20 fotografií na téma Nádherný svět dětí

Publikováno: 27. května 2016 | autor Redakce
Ingrid Slobodová, Čepice

V červnovém FotoVideo najdete výsledky VI.kola soutěže Fotograf roku 2016 na téma NÁDHERNÝ SVĚT DĚTÍ. Najdete svoje fotky mezi TOP 20?

V odborné porotě soutěže Fotograf roku 2016 zasedli Zbyněk Cincibusa Michal Fanta. V šestém kole hodnotili fotografie na téma NÁDHERNÝ SVĚT DĚTÍ.

"Fotografování dětí je často vděčná činnost, ať už z pohledu rodiče nebo profesionálního fotografa. Subjekt je vždy roztomilý, a když se věci nepřehání, nechá se fotografovat rád. Při pohledu na současnou etapu nás nebývale potěšilo, kolik dětí, až vyrostou, bude mít kvalitně zaznamenané vzpomínky na období, jehož mnohé momenty má člověk v dospělosti tendenci zapomínat."

červnovém FotoVideo najdete Top 20 fotografií na toto téma a žebříčky dalších kategorií jako jsou Fotograf roku Junior, Fotografická škola roku, pořadí v hlavní kategorii Fotograf roku.

Více o soutěži najdete zde.

Soutěžní témata najdete zde.

Registrace do soutěže je zdarma. Přihlásit se můžete zde. Pokud chcete fotky svých soupeřů a ostatních fotografů hodnotit, je nutné se do soutěže zaregistrovat/přihlásit.

FotoVideo 6/2016

 


Právě vychází
fv02-24-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.