Top 20 fotografií na téma MOJE "MAGIC HOUR" V KRAJINĚ

Publikováno: 27. července 2016 | autor Redakce
Jiří Albrecht, Loďky

V srpnovém FotoVideo najdete výsledky VIII.kola soutěže Fotograf roku 2016 na téma MOJE "MAGIC HOUR" V KRAJINĚ. Najdete svoje fotky mezi TOP 20?

V odborné porotě soutěže Fotograf roku 2016 zasedli Zbyněk Cincibus Michal Fanta. V osmém kole hodnotili fotografie na téma MOJE "MAGIC HOUR" V KRAJINĚ.

"Tato krajinářská etapa nás nadchla. Kandidátů do top 20 bylo opravdu mnoho. Kdybychom protěžovali abstraktní ztvárnění krajiny, mohli bychom jimi obsadit celou první dvacítku. Stejně tak klasickými krajinářskými parádními fotografiemi. Věříme, že výsledný výběr může být inspirací pro všechny fotografy, kteří to zatím jen zkouší. A gratulujeme všem zúčastněným k nádherným obrázkům."

V srpnovém FotoVideo najdete Top 20 fotografií na toto téma a žebříčky dalších kategorií jako jsou Fotograf roku Junior, Fotografická škola roku, pořadí v hlavní kategorii Fotograf roku.

Více o soutěži najdete zde.

Soutěžní témata najdete zde.

Registrace do soutěže je zdarma. Přihlásit se můžete zde. Pokud chcete fotky svých soupeřů a ostatních fotografů hodnotit, je nutné se do soutěže zaregistrovat / přihlásit.

FotoVideo 8/2016

Právě vychází
fv02-24-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.