SOUTĚŽ THE EISA PHOTOGRAPHY MAESTRO CONTEST 2021

Publikováno: 6. dubna 2021 | autor Redakce
SOUTĚŽ THE EISA PHOTOGRAPHY MAESTRO CONTEST 2021

Vyhrajte s THE EISA PHOTOGRAPHY MAESTRO 2021 až 1500 EURO! Snímky však můžete zaslat nejpozději do 1. května 2021!

Letošní téma: Faces (Tváře)

1. cena 1500 € + EISA Maestro Trophy

2. cena 1000 € + EISA Maestro Trophy

3. cena 750 € + EISA Maestro Trophy

SOUTĚŽ THE EISA PHOTOGRAPHY MAESTRO CONTEST 2021

Podmínky soutěže

Zašlete pět až osm fotografií (ne méně a ne více) na téma Faces e-mailem na adresu vyhraj@atemi.cz. Všechny musí být v digitální podobě (digitální nebo naskenované originály) a vytvořeny pro účely této soutěže. Existující portfolia budou vyloučena.

SOUTĚŽ THE EISA PHOTOGRAPHY MAESTRO CONTEST 2021

Národní kolo: uzávěrka 1. května 2021

Všechny příspěvky musí být přijaty do tohoto data. První tři vítězové budou vybráni redakcí FotoVideo a výsledky národního kola zveřejníme v červnovém nebo červencovém vydání. Odměny za první tři umístění v národním kole: 1. cena: 2000 Kč, 2. cena: 1000 Kč 3. cena: 500 Kč.

Světové finále: červen 2021

Vítězné příspěvky z národních kol 16 zúčastněných zemí EISA budou posuzovány společně na valné hromadě v červnu. Konečné výsledky světové soutěže The EISA Photograpjhy Maestro 2021 budou vyhlášeny při slavnostním předávání cen EISA v září 2021.

Práce všech vítězů národních kol této soutěže budou zveřejněny na Facebooku koncem června 2021 a zúčastní se zvláštní soutěže EISA Public’s Choice. Cena pro vítěze této soutěže je 1000 eur.

Finální výsledky budou zveřejněny v zářijovém nebo říjnovém čísle všech 16 fotografických časopisů a na webových stránkách EISA. Tři vítězové světového finále budou pozváni do Berlína na slavnostní předávání cen EISA v září 2021.

Další podrobnosti a podmínky naleznete na adrese www.eisa.eu/maestro a na webu www.ifotovideo.cz

Celý článek si přečtěte v dubnovém vydání časopisu FOTOVIDEO: ZDE.

Vzniklo vydání, které opět myslí na všechny své čtenáře a příznivce, a přitom je opět tak trochu mimořádné. Narodilo se totiž v době focení a natáčení nepříznivé, s upřímnou nadějí, že si už ten duben venku i v interiérech užijeme? Je to tak? Splnila se naše redakční očekávání a vaše upřímné přání? To jsme v době jeho přípravy nemohli vědět.

Spousta videa v časopise FotoVideo

Velké téma, které hýbe naším virtuálním a digitálním světem. Zájem o video roste přímo exponenciálně a my to jasně vidíme na množství stažených QR kódů, které přidáváme do jednotlivých článků. Opravdu vás nesledujeme, ale autoři a zpovídaní fotografové sami píší, že na svých webových či YouTube stránkách zaznamenali výrazný nárůst většinou hned po zveřejnění v našem časopise. Také máte ve svém chytrém telefonu nahranou čtečku QR kódů? Je to snadné, těch aplikací je několik a nezaberou v telefonu téměř žádné místo. Jen si jí kliknutím otevřete a rámeček lehce přiblížíte ke QR kódu v časopise a video či webové stránky se vám hlásí a automaticky běží. Žádné další složité operace a vy máte dvojí zážitek – z četby i doplňujícího videa. Foto a video prostě patří k sobě!

A velké fotografické lahůdky

Vyberte si z naší široké nabídky, která vznikla opět a jenom na základě vašich potřeb. Jak už jsme se zmínili, pracujeme v týmu a díky tomu dokážeme reagovat na velké množství naprosto aktuálních podnětů. Na tomto vydání se podílela opět řada významných osobností, kterým jsme za skvělou spolupráci velmi. Nebudeme tentokrát vyjmenovávat tu řadu skvělých jmen, seznámíte se s nimi postupně při listování dubnovým FotoVideem, které vám nabízí vše, co máte rádi (snad?) a hlavně přeje pohodu (a to nejen s ním), zdraví a snad už konečně i to kvalitní, upřímné a Dobré světlo!

Vyberte si z dubnového FotoVideo třeba následující:

OSOBNOST: JAROSLAV KUČERA

Dívky a paní z nedávné historie? Určitě vás budou zajímat!

OSOBNOST: JAROSLAV KUČERA

RECENZE: ČESKÁ FOTOGRAFIE V DATECH 1839-2019

Vladimír Birgus a Pavel Scheufler uvádějí novou knihu, která patří do vaší knihovny.

RECENZE: ČESKÁ FOTOGRAFIE V DATECH 1839-2019

OSOBNOST: GARIK AVANESIAN

Velké lidské příběhy v dosud nezveřejněných fotografiích velkého fotografa.

OSOBNOST: GARIK AVANESIAN

PRAXE: ZVĚTŠENÁ VIDEOPORADNA

Jakou techniku zvolit pro natáčení videa? Poradí vám dva odborníci.

PRAXE: ZVĚTŠENÁ VIDEOPORADNA

TECHNIKA: TISKNEME SI FOTOGRAFIE SAMI

Velký průvodce výběrem tiskárny a fotopapíru – 1. díl

TECHNIKA: TISKNEME SI FOTOGRAFIE SAMI

FOTOGRAF ROKU: VYHODNOCENÉ TÉMA „DOMÁCÍ KVĚTINY“

Výsledky možná překvapí, ale jsou nádherné. Květiny se vám povedly!

FOTOGRAF ROKU: VYHODNOCENÉ TÉMA „DOMÁCÍ KVĚTINY“

… a samozřejmě další spoustu zajímavých článků!

POZOR! Už jste si objednali vaše FotoVideo až domů! Je to stejně jednoduché, jako v jiných e-shopech!

Navíc k vaší objednávce máme pro vás další dárky ZDARMA. K celoročnímu předplatnému časopisu FotoVideo prostě dárky odjakživa patří. Udělejte si radost (a také vašim blízkým?) na dalších dvanáct měsíců! S naším předplatným opravdu ušetříte. Vybírejte dle chuti, ale rychle, dárků je dost, ale některé jen v omezeném množství! Předplaťte si nás natrvalo, nebo si vyzkoušejte, zda nás chcete odebírat po jednom či dvou či třech či šesti či dvanácti výtiscích. Jak se vám to bude líbit. Ale s delší dobou předplatného výrazně klesá jeho cena a dárek je ZDARME k novému, celoročnímu předplatnému.

Vybírejte si na našem webu:

http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách, a ještě k tomu levněji za cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetříte tak své peníze a ještě vyděláte.

Užijte si dubnové FotoVideo

 

Právě vychází
fv02-24-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.